Een schitterend e book cadeau: 7 gouden tips voor hardlopers
Sportrusten? Ja dat ken ik wel, dat is toch van dat 14 kilometer schema?
Ik schat dat de helft van de mensen Sportrusten associeert met het 14-kilometer-schema van Stans van der Poel.
De andere helft denkt bij Sportrusten aan vogels kijken.
En dat zit me dwars: want het 14K-schema en vogels kijken zijn voor mij nooit de reden geweest om Sportrusten te beginnen
Wat is dan wél de reden dat je Sportrusten bent begonnen? vroeg Janneke Poort toen ze voor Sportrusten aan de slag ging.
Wat ik vooral hoop is dat Sportrusten mensen inspireert om úÃt de waan van de dag te komen en Ãn hun lichaam. Dat kan met lopen, met ademhalingsoefeningen, met gezond eten maar ook op een avontuur met vrienden. En dan napraten bij een haardvuur.
Tijd voor een nieuw boek dan, lachte Janneke.
Ze heeft gelijk, dacht ik.
Dus: tadaaaaaaaaaaa. Een nieuw e book.
Cadeau.
Met kennis, foto’s, verhalen, infographics en tips over: ademhaling, trainen met een hartslagmeter, kou en dé tip om zeeën van tijd te hebben om hard te lopen.
Femke Hoogland (ja, die dame van Soigneur) heeft het schitterend vormgegeven en de foto’s zijn van Janneke Poort
Kortom: vraag je e book hier aan (en deel dit bericht gerust met vrienden en familie ;))
En laat even weten wat jij vindt van hoofdstuk 7.


Nog geen reacties op "Een schitterend e book cadeau: 7 gouden tips voor hardlopers"