Marathonhelden

Liep jij een marathon met ons 14 kilometer-schema? Hulde!

Vul hieronder je naam, geslacht, marathonplaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten Marathonheld.

* Zie je ergens een foutje in de lijst? Mail ons dan even op info@sportrusten.nl.

Man Vrouw
(Bijv. Rotterdam)
: (uu:mm)
Sportrusten Marathonhelden

Er zijn 1845 marathonhelden, waarvan 61% mannen (1119) en 39% vrouwen (726).

Sta jij er al tussen?

1. Niek Hoogwout Hamburg, 2017 2u49
2. Sander Assendelft Reykjavik, 2015 2u51
3. Niek Hoogwout Munster, 2018 2u53
4. Cally Yang Rotterdam, 2018 2u58
5. Koen de Jong Amsterdam, 2019 2u59
6. Niek Hoogwout Rotterdam, 2018 2u59
7. Victor Plomp Hamburg, 2017 2u59
8. Justin visser Amsterdam, 2021 3u00
9. Matthijs Monster Rotterdam, 2017 3u01
10. Mark Huisman Rotterdam, 2019 3u03
11. Lennart Maris Rotterdam, 2021 3u05
12. Erik Hoving Kopenhagen, 2018 3u06
13. Irene Kalter Rotterdam, 2017 3u06
14. Koen de Jong Amsterdam, 2016 3u06
15. Bart Jacobs Warschau, 2018 3u07
16. Matthijs Rotterdam, 2016 3u08
17. Victor Plomp Terschelling, 2015 3u08
18. Bram van Osch Rotterdam, 2018 3u09
19. Niels Jansen Eindhoven, 2017 3u09
20. Koen de Jong Amsterdam, 2014 3u09
21. Pascal Aarts Rotterdam, 2017 3u10
22. Michel de Wit Eindhoven, 2016 3u10
23. Daan Zwetsloot Chicago, 2018 3u10
24. Robert Bakker Ronde Venen, 2018 3u11
25. Marcel van Koningsbrugge Rotterdam, 2014 3u11
26. Koen de Jong Utrecht, 2017 3u11
27. Gert-Jan ter Weeme Amsterdam, 2018 3u11
28. Rob Schuurman Rotterdam, 2021 3u12
29. Thijs Vanballenberghe Brugge, 2019 3u13
30. Mark Zuurhout Ronde Venen, 2019 3u13
31. Frank Klomp Rotterdam, 2017 3u13
32. Reinder Woudstra Rotterdam, 2022 3u14
33. Daan Zwetsloot Londen, 2019 3u14
34. Anton Korteweg Leiden, 2019 3u14
35. Kevin Giebels Roermond (op eigen houtje), 2019 3u14
36. Reinder Rotterdam, 2022 3u14
37. Toine Bos Amsterdam, 2016 3u15
38. Michael Pijnenburg Amsterdam, 2019 3u16
39. Pim van Thiel Rotterdam, 2019 3u16
40. Rob de Bos Berenloop Terschelling, 2022 3u16
41. Johan Veenstra Amersfoort, 2021 3u17
42. Laura Batterink Terschelling, 2019 3u18
43. Gijs Terlouw Köln, 2018 3u18
44. Vincent Radewalt Spijkenisse, 2016 3u18
45. Bram Bakker Boston, 2015 3u18
46. Marc Persoons Rotterdam, 2010 3u19
47. Bert Lammers Rotterdam, 2018 3u20
48. Jan Hendrikse Rotterdam, 2015 3u20
49. Dirk Boelens Praag, 2018 3u20
50. Simon Holwerda Den Haag, 2020 3u20
51. Kevin Giebels (Tedje) Eindhoven, 2019 3u20
52. Sander Schoonhagen Berlijn, 2019 3u20
53. Bas Van de Kant Leiden, 2018 3u20
54. Kevin van Donselaar Amsterdam, 2019 3u21
55. Joris Heusinkveld Rotterdam, 2019 3u21
56. Bram van Osch Amsterdam, 2017 3u21
57. Remco Snijders Leiden, 2015 3u21
58. Koen de Jong New York, 2015 3u21
59. Jan Knoops Rotterdam, 2016 3u21
60. Wim Koppelaar Berlijn, 2016 3u22
61. Paul Weverling Rotterdam, 2019 3u22
62. Elwin Zijlstra Rotterdam, 2017 3u23
63. Mark Zuurhout Utrecht, 2017 3u23
64. Dirk Vanden Breede Eindhoven, 2016 3u23
65. Peter Tempelaar Rotterdam, 2017 3u24
66. Bart Gerrits Eindhoven, 2018 3u24
67. Mark van Meurs Hellevoetsluis, 2021 3u25
68. Maarten de Jong Abcoude, 2018 3u25
69. Frans Plantenga Rotterdam, 2019 3u25
70. Laura Batterink Berlijn, 2016 3u25
71. Ian Overduin Rotterdam, 2017 3u25
72. Eite Slootheer Etten-Leur, 2016 3u25
73. Susanne Boer Parijs, 2015 3u25
74. Maarten de Jong Utrecht, 2017 3u25
75. Jan Doorduin Terschelling, 2015 3u25
76. Cornelis Richter Utrecht, 2017 3u25
77. Erwin Kreule Berlijn, 2017 3u26
78. Henk Hartman Klazienaveen, 2015 3u26
79. Maarten de Jong Amsterdam, 2016 3u26
80. Fremko Blox Eindhoven, 2016 3u26
81. Bart Trip Terschelling, 2016 3u26
82. Cris Zomerdijk Amsterdam, 2016 3u26
83. Maurice Huijs Valencia, 2019 3u26
84. Roger Dekkers Rotterdam, 2017 3u26
85. Joris Jan Stigter Lissabon, 2019 3u26
86. Dennis Stinenbosch Rotterdam, 2019 3u26
87. Marcus Seume Frankfurt, 2017 3u26
88. Wouter Peeters Rotterdam, 2022 3u26
89. Willem Jubels Berlijn, 2022 3u27
90. Pepijn Kolthoff Amsterdam, 2022 3u27
91. Dirk Vanden Breede Antwerpen, 2016 3u27
92. Laura Batterink Leiden, 2015 3u27
93. Peter van Buijtene Amsterdam, 2012 3u27
94. Martijn v Veenendaal Rotterdam, 2014 3u27
95. Koen de Jong Amsterdam West, 2014 3u27
96. Stefan Hes Amsterdam, 2017 3u27
97. Maarten Fornerod Rotterdam, 2016 3u27
98. Marcus Seume Amsterdam, 2016 3u27
99. Marieka op den Dries Rotterdam, 2021 3u27
100. Jef Ruijtenbeek Rotterdam, 2016 3u28
101. Martijn Scherrenberg Rotterdam, 2022 3u28
102. Laura Batterink Enschede, 2018 3u28
103. Nancy Gerritsen Rotterdam, 2021 3u28
104. Gertjan Rossing Uithoorn, 2020 3u28
105. Maik Lammers Enschede, 2019 3u28
106. Koen Hoonhorst Amsterdam, 2016 3u28
107. Eite Slootheer Etten-Leur, 2015 3u28
108. Daan Schuurman Rotterdam, 2015 3u28
109. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2017 3u28
110. Edward Blommaart Amsterdam, 2014 3u28
111. Henk Hartman Klazienaveen, 2016 3u28
112. Maarten Fornerod Moskou, 2016 3u29
113. Wiepke Koopmans Amsterdam, 2017 3u29
114. Gert-Jan Egberink Rome, 2015 3u29
115. Karel Kolb Amsterdam, 2017 3u29
116. Pim Tilburg, 2018 3u29
117. Joost Van Vondel Amsterdam, 2021 3u29
118. Joris Michels Rotterdam, 2022 3u29
119. Heiko Wijtenburg Rotterdam, 2022 3u29
120. Pieter Sint Oedenrode, 2017 3u29
121. Maarten Persyn Gent, 2018 3u29
122. Marcus Seume Hamburg, 2018 3u29
123. Ric Immens Zeeuws-Vlaanderen, 2019 3u29
124. Rutger Amsterdam, 2018 3u30
125. Evert-Jan Prak Rotterdam, 2021 3u30
126. Martijn Scherrenberg Rotterdam, 2022 3u30
127. Joey van der Meijde Amsterdam, 2022 3u30
128. Jelle de Boer Keulen, 2022 3u30
129. koos Overwater Rotterdam, 2010 3u30
130. Luc Kusters Rotterdam, 2015 3u30
131. Maarten Fornerod Amsterdam, 2015 3u30
132. Rocco Emmaneel Eindhoven, 2017 3u30
133. Xylander Berlijn, 2015 3u30
134. Maarten de Jong Stockholm, 2016 3u30
135. Jordy Bisschoff Rotterdam, 2017 3u30
136. Tom Sandmann Leiden, 2017 3u30
137. Kees Koren Rotterdam, 2016 3u30
138. Anika Olthuis Eindhoven, 2016 3u31
139. Martijn Rodijk Amsterdam, 2016 3u31
140. Barry Nijenhuis Leiden, 2016 3u31
141. Mathieu van Linde Terschelling, 2016 3u31
142. Joris Stigter Valencia, 2018 3u31
143. Christiaan Rotterdam, 2019 3u31
144. Joey van der Meijde Rotterdam, 2022 3u31
145. Wouter Kuiper Berlijn, 2018 3u32
146. Tom Berthels Sinaai, 2021 3u32
147. Jurgen Tolsma New York, 2015 3u32
148. Anjo Kolk Eindhoven, 2016 3u32
149. Martin van Schooten Rotterdam, 2018 3u32
150. Joris Michels Rotterdam, 2016 3u32
151. Frank van der Laan Terschelling, 2015 3u33
152. Wim Koppelaar Rotterdam, 2015 3u33
153. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2016 3u33
154. Arnout van de Beek Rotterdam, 2021 3u33
155. Bert van den Munckhof Berlijn, 2019 3u33
156. Floris van Diermen Utrecht, 2019 3u33
157. Martijn Scherrenberg Ronde venen, 2021 3u33
158. Steven Boesveld Eindhoven, 2021 3u33
159. Bertine Lentink Rotterdam, 2022 3u34
160. Nieck Eppink Gorssel, 2020 3u34
161. Alex van Heijst Rotterdam, 2018 3u34
162. Eric Ruiter Rotterdam, 2016 3u34
163. Mathieu van Linde Rotterdam, 2016 3u34
164. Ab Vonkeman Rotterdam, 2016 3u34
165. Mark Zuurhout Rotterdam, 2015 3u34
166. Douwe Schravesande Rotterdam, 2018 3u34
167. Carin Pieper Eindhoven, 2019 3u34
168. Ivar Berlijn, 2019 3u35
169. Willem Jubels Rotterdam, 2022 3u35
170. Joost van Vondel Amsterdam, 2019 3u35
171. Richard Bijpost Ibiza, 2019 3u35
172. Els Vervaeke Antwerpen, 2021 3u35
173. Els Vervaeke Antwerpen, 2021 3u35
174. Vincent Radewalt Rotterdam, 2016 3u35
175. Michel Bakker Eindhoven, 2015 3u35
176. Thomas Kersten Pisa, 2016 3u35
177. Piet Wijdenes Hoorn, 2017 3u35
178. Reinier Buurman Amsterdam, 2017 3u35
179. Sander van Drongelen San Sebasiaan, 2015 3u35
180. Jeroen van den Nieuwelaar Rotterdam, 2017 3u36
181. Filip Op de Beeck Eindhoven, 2016 3u36
182. Rocco Emmaneel Utrecht, 2017 3u36
183. Maarten de Jong Amsterdam, 2015 3u36
184. Alex van Heijst Rotterdam, 2016 3u36
185. Eite Slootheer Rotterdam, 2016 3u36
186. Erik van Holland Rotterdam, 2019 3u36
187. Heiko Wijtenburg Rotterdam, 2021 3u36
188. Koen Scheyving Eindhoven, 2019 3u36
189. Joyce Maas Valencia, 2018 3u36
190. Wouter van Dorp Berlijn, 2017 3u37
191. Roel Fleerakkers Amersfoort, 2019 3u37
192. Jeroen Hennekes Rotterdam, 2021 3u37
193. jogchem oord Eindhoven, 2018 3u37
194. Nick Winkelman Keulen, 2019 3u37
195. Eefje Nijssen Amsterdam, 2021 3u37
196. Anwar Andries Eindhoven, 2016 3u37
197. Susanne Boer Rotterdam, 2014 3u37
198. Wouter van Dorp Berlijn, 2017 3u37
199. Patricia van Dun Amsterdam, 2015 3u37
200. Erwin Kreule Rotterdam, 2017 3u37
201. Jeroen de Munnik Amsterdam, 2016 3u37
202. Jurrian van der Pijl Rotterdam, 2017 3u37
203. Jappie Doller Oosterbierum - Raerd, 2016 3u38
204. Ron konijn Amsterdam, 2917 3u38
205. Richard Smit Enschede, 2016 3u38
206. Joey van der Meijde Rotterdam, 2021 3u38
207. Fons de Rijcke Kustmarathon Zeeland, 2018 3u38
208. Hanke van Ek Rotterdam, 2019 3u38
209. Erwin Bijlsma Amsterdam, 2021 3u38
210. Matthijs van der Kuijl Amsterdam, 2019 3u38
211. Cees de Groot Rotterdam, 2022 3u39
212. Jesper van Deelen Rotterdam, 2021 3u39
213. Jurgen Heemskerk Leiden, 2021 3u39
214. Sven Bekkers Amsterdam, 2018 3u39
215. Patrick Onasse Rotterdam, 2019 3u39
216. Rocco Emmaneel Amsterdam, 2019 3u39
217. Silvion Moesan Rotterdam, 2019 3u39
218. Jurie Beemsterboer Rotterdam, 2022 3u39
219. Walter Kraan Amsterdam, 2019 3u39
220. Gijs Terouw Amsterdam, 2017 3u39
221. Wibe Jan Elgersma Amstelveen, 2017 3u39
222. Fabiaan Hendricks Eindhoven, 2013 3u39
223. Rob Bremer Rotterdam, 2017 3u39
224. Wibe Jan Elgersma Terschelling, 2016 3u39
225. Gert van Riessen Enschede, 2017 3u39
226. Frido Roodenberg Amsterdam, 2017 3u40
227. Henry Dol Etten-Leur, 2017 3u40
228. Gert van Riessen Apeldoorn, 2016 3u40
229. Quiryn Springeling Rotterdam, 2017 3u40
230. Ivan Sie Rotterdam, 2016 3u40
231. Cees de Groot Rotterdam, 2016 3u40
232. Rob Bremer New York, 2016 3u40
233. Marco Arts Eindhoven, 2016 3u40
234. Alex Looze Rotterdam, 2022 3u40
235. Bert Linders Rotterdam, 2022 3u40
236. Alex van Heijst Rotterdam, 2022 3u40
237. Roel Ridderinkhof Amsterdam, 2018 3u40
238. Gonny van der Broek Rotterdam, 2021 3u40
239. Gonny van der Broek Frankfurt, 2018 3u41
240. Remco Hogenbirk Rotterdam, 2021 3u41
241. Nick Palapessy Amsterdam, 2017 3u41
242. Peter Koomen Berlijn, 2015 3u41
243. Mathieu van Linde Venetië, 2015 3u41
244. Jan Willem Druppers Rotterdam, 2018 3u41
245. Marcel IJsselstijn Rotterdam, 2017 3u41
246. Jet van Gemert Rotterdam, 2014 3u41
247. Wibe Jan Elgersma Eindhoven, 2015 3u41
248. Gertjan van der meij Firenze, 2016 3u41
249. Jack smit Amsterdam, 2015 3u41
250. Ron Beemster Rotterdam, 2016 3u42
251. Wiepke Koopmans Roterdam, 2017 3u42
252. Pieter van Cauwenbergh Bonn, 2015 3u42
253. Hans Bos Eindhoven, 2016 3u42
254. Roy van Delft Eindhoven, 2017 3u42
255. Willem Jubels Barcelona, 2021 3u42
256. Geert Kastelijn Boedapest, 2017 3u42
257. Joost van Vondel Amsterdam, 2018 3u42
258. Roel Hoogenboom Amsterdam, 2022 3u42
259. Noortje Rotterdam, 2022 3u43
260. Eveline Gubbels Chicago, 2022 3u43
261. Joris stigter Amsterdam, 2017 3u43
262. Kees Vreugdenhil Rotterdam, 2018 3u43
263. Nieck Eppink Amsterdam, 2019 3u43
264. Alex Looze Berlijn, 2021 3u43
265. Klaas Hummel Athene, 2019 3u43
266. Harry Brookhuis Hamburg, 2017 3u43
267. Michael Pijnenburg Rotterdam, 2018 3u43
268. Serge Jongenelen Amsterdam, 2018 3u43
269. Jelle Troost Leiden, 2019 3u43
270. Bertine Lentink Amsterdam, 2019 3u43
271. Marcel Sanders Amsterdam, 2016 3u43
272. Pieter de Wit Abcoude, 2019 3u44
273. Bertine Lentink Rotterdam, 2019 3u44
274. Hans Mangnus Rotterdam, 2019 3u44
275. Frank de Jong Rotterdam, 2017 3u44
276. Maarten de Jong Rotterdam, 2015 3u44
277. Erik Houkes Rotterdam, 2017 3u44
278. Jeroen Wit Rotterdam, 2016 3u44
279. Wibe Jan Elgersma Sneek, 2015 3u44
280. Tim van Hattum Amsterdam, 2016 3u44
281. Rolf Nijboer Rotterdam, 2017 3u45
282. Paul van der linden Eindhoven, 2017 3u45
283. Ryan Douglas Amsterdam, 2017 3u45
284. Ramon Visser Eindhoven, 2016 3u45
285. Willem Blignaut Parys, 2022 3u45
286. Jeanine Alsma Amsterdam, 2021 3u45
287. Stijn de Vos Rotterdam, 2019 3u45
288. Ashwin Chandoesing Rotterdam, 2019 3u45
289. Peter van Nek Rotterdam, 2019 3u45
290. Aram Raken Leiden, 2017 3u45
291. Bastiaan Bosmarathon, Hollandsche Rading, 2021 3u46
292. Maarten van Delft Amsterdam, 2021 3u46
293. Joost van Vondel Amsterdam, 2016 3u46
294. Mark Lie-A-Kwie Marburg, 2016 3u46
295. Joop Daggers Rotterdam, 2016 3u46
296. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2015 3u46
297. Christiaan Rotterdam, 2018 3u46
298. Piet Wijdenes Hoorn, 2016 3u46
299. John van Nijnatten Rotterdam, 2015 3u46
300. Mark Lie-A-Kwie Amsterdam, 2016 3u46
301. Peter Westdijk Amsterdam, 2016 3u46
302. Imy Kramer Eindhoven, 2016 3u46
303. Peter Kooren Rotterdam, 2018 3u46
304. Jan Willem de Bruin Rotterdam, 2022 3u46
305. Melsens Nicolas Deinze, 2021 3u47
306. Gonny Laterveer -van der Broek Berlin, 2019 3u47
307. Douwe Schravesande Amsterdam, 2017 3u47
308. Hermen Grasman Terschelling, 2015 3u47
309. Eelco Vreeling Amsterdam, 2017 3u47
310. Ramon Visser Rotterdam, 2016 3u47
311. Hanke van Ek Eindhoven, 2016 3u47
312. Mike Hoogeboom New york, 2015 3u47
313. Jacco van Nieuwkoop Belfast, 2017 3u47
314. Jet van Gemert Washingthon, 2015 3u47
315. Jeroen Wit Rotterdam, 2015 3u48
316. Maxim Rotterdam, 2015 3u48
317. Rik Zuidhof Rotterdam, 2015t 3u48
318. Jelle de Jong Barcelona, 2015 3u48
319. Frank van Gils Rotterdam, 2017 3u48
320. Dufoer Hans Eindhoven, 2017 3u48
321. Sander van Drongelen Rotterdam, 2015 3u48
322. Ramon Visser Terschelling, 2015 3u48
323. Gert van Riessen Rotterdam, 2016 3u48
324. Anouk van Haaster Rotterdam, 2018 3u48
325. Pieter Rijken Amstelveen, 2019 3u48
326. Ivo Kloet Rotterdam, 2019 3u48
327. Tom Zwitser Leiden, 2016 3u48
328. Jelle Troost Eindhoven, 2018 3u48
329. Maarten de Vlieger Keulen, 2018 3u48
330. Maurits van Tinteren Amsterdam, 2018 3u48
331. Ruud Vermeer Rotterdam, 2018 3u49
332. Roy Schuit Rotterdam, 2019 3u49
333. Peter Strijbosch Berlijn, 2019 3u49
334. Robert Barelds Amsterdam, 2021 3u49
335. Rob Terwindt Köln, 2017 3u49
336. Roel Hoogenboom Leiden, 2021 3u49
337. Aad Ramondt Rotterdam, 2022 3u49
338. Bert Fink Ronde Venen Marathon, 2019 3u49
339. Richard Busscher Utrecht, 2019 3u49
340. Wibe Jan Elgersma Berlijn, 2016 3u49
341. Bryan Warrink Barcelona, 2018 3u49
342. Anneke de Joode Zeeuws Vlaanderen, 2016 3u49
343. Ruud Vermeer Rotterdam, 2016 3u49
344. Jac Verbeek Rotterdam, 2016 3u49
345. Maaike de Vries Rotterdam, 2015 3u49
346. Didrik Meijer Diever, 2017 3u49
347. Heleen Ligtelijn Rotterdam, 2016 3u49
348. Erik Houkes Leiden, 2016 3u49
349. Peter Boot Amsterdam, 2015 3u49
350. Jos Montulet Eindhoven, 2016 3u49
351. Gertjan van der Weijden Amsterdam, 2015 3u49
352. Hilko Jacobse Eindhoven, 2016 3u49
353. Peter Kooren Amsterdam, 2017 3u50
354. Jeroen Wit Rotterdam, 2017 3u50
355. Hans van Zuijdam Beneden-Leeuwen, 2016 3u50
356. Jelle Troost Rotterdam, 2017 3u50
357. Rob ten Have Rotterdam, 2017 3u50
358. Anita Laan Rotterdam, 2017 3u50
359. Gonny van der Broek Rotterdam, 2018 3u50
360. Yvonne Kamies Klazienaveen, 2016 3u50
361. Wibe Jan Elgersma Rotterdam, 2016 3u50
362. Martien Kuilder Berlijn, 2015 3u50
363. Marijke Griffioen Berlijn, 2016 3u50
364. Michiel Schrier Amsterdam, 2015 3u50
365. Alphons Homoet Amsterdam, 2016 3u50
366. Marc de Vries Berlijn, 2015 3u50
367. Judith Mooy Rotterdam, 2015 3u50
368. Tim Stockholm, 2022 3u50
369. Tom kes Amsterdam, 2022 3u50
370. Dave Vanderheijden Rotterdam, 2019 3u50
371. Remco Hogenbirk Rotterdam, 2018 3u50
372. Anouk van Haaster Amsterdam, 2018 3u50
373. Steven Maas Keulen, 2017 3u50
374. Jan Paul Klein Poelhuis Rotterdam, 2016 3u51
375. Joan Wassink Utrecht, 2019 3u51
376. Remco New York, 2018 3u51
377. Jochem Groenevelt Leiden, 2021 3u51
378. Joey van der Meijde Eindhoven, 2019 3u51
379. Stefan Jansen Rotterdam, 2019 3u51
380. Walter Amsterdam, 2021 3u51
381. Arnold Verhagen Berlijn, 2019 3u51
382. Michel Groenendaal Utrecht, 2018 3u51
383. Gertjan den Otter Rotterdam, 2019 3u51
384. Richard Bekenbroek Rotterdam, 2017 3u51
385. Henk Westervelt Amsterdam, 2016 3u51
386. Mathijs Zuurhout Amsterdam, 2015 3u51
387. Piet Wijdenes Hoorn, 2015 3u51
388. Michael Calf Leiden, 2016 3u51
389. Paul van der linden Eindhoven, 2016 3u51
390. Kees Snijders Eindhoven, 2015 3u51
391. Marleen Claeys Antwerpen, 2016 3u51
392. Aniek Rotterdam, 2018 3u51
393. Harold de Groot Rotterdam, 2018 3u51
394. Jan Daan van Oosten Leiden, 2016 3u52
395. Twan Schoenmakers Parijs, 2017 3u52
396. Henry Dol Rotterdam, 2018 3u52
397. Hans Berg Amsterdam, 2016 3u52
398. Djerk Geurts Amsterdam, 2017 3u52
399. Thierry Van Puymbroeck Zeeuws-Vlaanderen, 2019 3u52
400. Ruud de Vos Amsterdam, 2019 3u52
401. Matthijs van der Kuijl Amsterdam, 2018 3u52
402. Eric van Gent Utrecht, 2019 3u52
403. Marcel Teunisse Rotterdam, 2019 3u52
404. Paul Pascha Rotterdam, 2021 3u52
405. Eelco Hendriksen Rotterdam, 2019 3u52
406. Rico van Aggele Amsterdam, 2019 3u52
407. Stenn Westrik Rotterdam, 2022 3u52
408. CHRIS DE ROCKER Visé Maasmarathon, 2022 3u52
409. Willem Snieder Rotterdam, 2022 3u52
410. Frederieke Voswijk Rotterdam, 2022 3u52
411. Marcel Rotterdam, 2021 3u53
412. Jan Jacob Bos Rotterdam, 2015 3u53
413. John van de Laar Utrecht, 2017 3u53
414. Ron Konijn Amsterdam, 2015 3u53
415. Michiel van der Werf Rotterdam, 2017 3u53
416. Frank van Gils Rotterdam, 2022 3u53
417. Bob ter Punt Rotterdam, 2019 3u53
418. Marloes Veldpape Amsterdam, 2021 3u53
419. Herman Reith Amersfoort, 2019 3u53
420. Roel Fleerakkers Ieper, 2018 3u53
421. Ron Antes Haastrecht e.o. i.p.v. Madrid, 2020 3u53
422. Kris Mast Eindhoven, 2021 3u53
423. Kevin van Donselaar New York, 2018 3u53
424. Han Schoppink Valencia, 2018 3u53
425. Roelof Groen Enschede, 2019 3u54
426. Fred Vonk Amsterdam, 2018 3u54
427. Peter Ruesink Rotterdam, 2018 3u54
428. Jacco van Ewijk Rotterdam, 2022 3u54
429. Jacco van Ewijk Rotterdam, 2022 3u54
430. Henk Boon Rotterdam, 2019 3u54
431. Jacco van Ewijk Rotterdam, 2022 3u54
432. Rinette Kamp Tilburg, 2018 3u54
433. Judith Busscher Berlijn, 2022 3u54
434. Judith Busscher Berlijn, 2022 3u54
435. Coen van Veenendaal Diever, 2016 3u54
436. Sjoerd Zeelenberg Ansterdam, 2017 3u54
437. Linda Medendorp Amsterdam, 2017 3u54
438. Jeroen van den Nieuwelaar Etten-Leur, 2016 3u54
439. Linda van galen Valencia, 2013 3u54
440. Arjan van der Velde Amsterdam, 2015 3u54
441. Cees Koopman Berlijn, 2015 3u55
442. Fernando Knosp Rotterdam, 2016 3u55
443. Jeroen Wit Leiden, 2015 3u55
444. Ruud Gubbels Berlin, 20-5 3u55
445. Marjan Kiewiet Berlijn, 2017 3u55
446. Reinier Buurman Rotterdam, 2017 3u55
447. Wesley Boer Rotterdam, 2016 3u55
448. Hans Laterveer Rotterdam, 2017 3u55
449. Jelle Troost Amsterdam, 2016 3u55
450. Rob van Rooijen Rotterdam, 2016 3u55
451. Sybo Glas Amsterdam, 2017 3u55
452. Martijn Scherrenberg Amsterdam, 2019 3u55
453. Martijn Crombag Rottersam, 2019 3u55
454. Charlotte van Westerhuis Berlijn, 2018 3u55
455. Frits Scholte New York, 2019 3u55
456. Chantal van Oort Geffen/virtueel nn rotterdam, 2020 3u55
457. Marloes Veldpape Berlijjn, 2017 3u55
458. Marjolein Elderson Sint-Laureins, 2019 3u55
459. Stefan Hoek Amsterdam, 2018 3u55
460. Roy Rotterdam, 2021 3u55
461. Bart de Mooij Berlijn, 2021 3u55
462. Wim van Zwam Chicago, 2018 3u55
463. Niels Risseeuw Amsterdam, 2021 3u56
464. Bart van Benthem Berlijn, 2021 3u56
465. Paul Pascha Amsterdam, 2019 3u56
466. Joan Wassink Berlijn, 2018 3u56
467. Helma Varkevisser Rotterdam, 2021 3u56
468. Leon van der Stel Rotterdam, 2019 3u56
469. Toby Athene, 2019 3u56
470. Bob Schoute Rotterdam, 2021 3u56
471. Jeroen Smits Amsterdam, 2021 3u56
472. Hugo de munnik Abcoude, 2018 3u56
473. Peter Westdijk Amsterdam, 2015 3u56
474. Jesper van Deelen Amsterdam, 2017 3u56
475. Sjoerd Zeeenberg Hamburg, 2017 3u56
476. Judith Suiker Rotterdam, 2015 3u56
477. Ester Wiersma-Kolhorn Koblenz, 2015 3u56
478. Mark Potze Amsterdam, 2015 3u56
479. Rick Sterenborg Slachtemarathon, 2016 3u56
480. Amsterdam Marathon Amsterdam, 2015 3u56
481. Gerald Peterman Rotterdam, 2017 3u56
482. Stefan Kersten Rome, 2017 3u56
483. Jan Eij Rome, 2017 3u56
484. Frank Olsthoorn Rotterdam, 2015 3u56
485. Jelle Walther Rotterdam, 2022 3u56
486. David Mooijaart Amsterdam, 2022 3u57
487. Kees van de Beek Rotterdam, 2022 3u57
488. Mark Van Dam Ansterdam, 2022 3u57
489. David Mooijaart Amsterdam, 2022 3u57
490. Danny Merckx Great Breweries Puurs, 2019 3u57
491. Marjan Van Rompay Antwerpen, 2019 3u57
492. Meike Terschelling, 2018 3u57
493. Charlie Burm Ferraz Amsterdam, 2018 3u57
494. Humphrey Pieterse Amsterdam, 2018 3u57
495. T Troquay Tokyo, 2019 3u57
496. Annemieke Lalleman Berlijn, 2018 3u57
497. Stephan Rolaff Eindhoven, 2016 3u57
498. Martijn verzaal Leiden, 2015 3u57
499. Gerrit Heijkoop Rotterdam, 2018 3u57
500. Susan Rijk Tokyo, 2017 3u57
501. Dirk Kootstra Enschede, 2015 3u57
502. Hanke van Ek Rotterdam, 2016 3u57
503. Dik Zantingh Amsterdam, 2015 3u57
504. Gonny Laterveer-van der Broek Rotterdam, 2017 3u57
505. Hanke van Ek Rotterdam, 2017 3u57
506. Lennaert van der Meer Berlijn, 2017 3u57
507. Bart Peeters Antwerpen, 2017 3u57
508. Bert de Vos Rotterdam, 2016 3u58
509. Lex Stokhof Enschede, 2016 3u58
510. Leo Riemens Zeeuwsvlaanderen, 2015 3u58
511. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2015 3u58
512. Gijs Frijlink Amsterdam, 2015 3u58
513. Marjan Kiewiet Amsterdam, 2016 3u58
514. Dick de Boer Rotterdam, 2017 3u58
515. Peter Veldmaat Zwolle, 2012 3u58
516. Marco Klaver Amsterdam, 2017 3u58
517. Rob Roelofsen Rotterdam, 2016 3u58
518. Peter Boot Rotterdam, 2016 3u58
519. Hugo de Munnik Amsterdam, 2016 3u58
520. Naomi Langenhuysen Eindhoven, 2017 3u58
521. Martin van Schooten Rotterdam, 2016 3u58
522. Roland Verbist Enschede, 2016 3u58
523. Anouk van Haaster Amsterdam, 2017 3u58
524. Maaike Scholtens Amsterdam, 2015 3u58
525. MaartjeSp Rotterdam, 2022 3u58
526. Marijn Tegelaar Amsterdam, 2022 3u58
527. Eric Schipper Rotterdam, 2022 3u58
528. Bram Huirne Amsterdam, 2019 3u58
529. Astrid de Jong Rotterdam, 2021 3u58
530. Daan de Kruijff Amsterdam, 2019 3u58
531. Joey van der Meijde Rotterdam, 2019 3u58
532. Dufoer Hans IFF, 2018 3u58
533. Ron Scheerder Rotterdam, 2015 3u58
534. Richard Bakker Eindhoven, 2021 3u59
535. Ashwin Chandoesing New York, 2016 3u59
536. Daan Prins Enschede, 2019 3u59
537. Chantal van Oort Rotterdam, 2021 3u59
538. Marijn Lamberink Rotterdam, 2021 3u59
539. Mijanou Reith van Meerwijk New York, 2018 3u59
540. Demi Zuur Rotterdam, 2022 3u59
541. Demi Zuur Rotterdam, 2022 3u59
542. Robine Reith New York, 2018 3u59
543. Eric Knook Amsterdam, 2020 3u59
544. Marcel Hennekes New York, 2019 3u59
545. Nieck Eppink Enschede, 2019 3u59
546. Ton Bothoff Rotterdam, 2019 3u59
547. Maarten Smelt Enschede, 2016 3u59
548. Giedo Stolk Rotterdam, 2018 3u59
549. Mikal Lefevre Porto Marathon, 2019 3u59
550. Bodiek Reith New York, 2018 3u59
551. Jaco Vaneman Berlijn, 2016 3u59
552. Dick Slieker Rotterdam, 2015 3u59
553. Evelien Makkus Rotterdam, 2017 3u59
554. Rob de Jonge Rotterdam, 2015 3u59
555. Paul van Dillen Eindhoven, 2015 3u59
556. Anneke Wenker Eindhoven, 2016 3u59
557. Albert Rijpma Sneek, 2015 3u59
558. Bert van den Munckhof Rotterdam, 2018 3u59
559. Arno Waldus Amsterdam, 2015 3u59
560. Danielle de Langen Rotterdam, 2022 3u59
561. Erik Kabel Amsterdam, 2022 3u59
562. Stef Tupker Connemara, 2022 3u59
563. Robert van der Kaaden Sneek, 2022 3u59
564. Eva Riemersma Leiden, 2022 4u00
565. Wendy Driessen Rotterdam, 2021 4u00
566. Margot juray Leiden, 2021 4u00
567. Annemieke Hoff Zaltbommel, 2021 4u00
568. Wim Hendrickx Antwerpen, 2021 4u00
569. Jacco van Ewijk Rotterdam, 2021 4u00
570. Chanika Amsterdam, 2020 4u00
571. Gijs Vaals-Maastricht, 2020 4u00
572. Marcel van der Stelt Amsterdam, 2015 4u00
573. Guido van den Ackerveken Parijs, 2017 4u00
574. Harry Jager Rotterdam, 2016 4u00
575. Ivor Breve Valencia, 2017 4u00
576. Ellen Zaal Rotterdam, 2016 4u00
577. Anwar Andries Rotterdam, 2017 4u00
578. Ronald Aarts Enschede, 2017 4u00
579. Jorn Bosma Amsterdam, 2015 4u00
580. Roland Prinsen Antwerpen, 2017 4u00
581. Henk kooijmans Rotterdam, 2018 4u00
582. Serge van Bergen Rotterdam, 2018 4u00
583. Dufoer Hans Eindhoven, 2016 4u01
584. Jorden van Luxemburg Rotterdam, 2017 4u01
585. Richard Bekenbroek Rotterdam, 2018 4u01
586. Judith Busscher Rotterdam, 2022 4u01
587. Colin Flem Rotterdam, 2022 4u01
588. Thomas Bakker Rotterdam, 2019 4u01
589. Hubrien Meijaard Amsterdam, 2021 4u01
590. Henk Vroom Rotterdam, 2016 4u01
591. Abel van de Ven Berlijn, 2018 4u01
592. Nick Nahuijs Amsterdam, 2018 4u01
593. Erika Poppe-Jager Amsterdam, 2019 4u01
594. Hubrien Meijaard Amsterdam, 2021 4u01
595. Marcel Vlaar Amsterdam, 2021 4u02
596. Marcel Berende Berlijn, 2019 4u02
597. Willem Ligthart Rotterdam, 2019 4u02
598. Michel van Hooijdonk Rotterdam, 2017 4u02
599. Twan Schoenmakers Parijs, 2016 4u02
600. Hans van Dijk Amsterdam, 2016 4u02
601. Christine van Pareren Dresden, 2016 4u02
602. Marnix Vronik Rotterdam, 1977 4u02
603. Femke Hendriks Rotterdam, 2015 4u02
604. Patrick Smelt Amsterdam, 2015 4u02
605. Linda van galen Reykjavík, 2012 4u02
606. Anouk van Haaster Rotterdam, 2022 4u02
607. Mayra Slootweg Valencia, 2018 4u03
608. Mayra Slootweg Valencia, 2018 4u03
609. Marja Jansen Etten-Leur (Marathon Brabant), 2018 4u03
610. Bert van der Meer Burgh-Haamstede (Kustmarathon), 2019 4u03
611. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2019 4u03
612. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2019 4u03
613. Tom van Lit Rotterdam, 2019 4u03
614. Eelco Amsterdam, 2016 4u03
615. Ramon Visser Den Haag, 2015 4u03
616. Nick Loos Rotterdam, 2015 4u03
617. George van der Geest ?, 2016 4u03
618. Hans van Beusekom Amstelveen, 2018 4u03
619. Frans van Schaik Rotterdam, 2016 4u03
620. Rob Meijer Rotterdam, 2017 4u03
621. Ton Bothoff Rotterdam, 2017 4u03
622. Remko Groot Rotterdam, 2017 4u03
623. Wibe Jan Elgersma Slachtemarathon, 2016 4u04
624. Christine van Pareren Gelsenkirchen, Duitsland, 2017 4u04
625. Tim Bakker Terschelling, 2016 4u04
626. Heiko Wijtenburg Rotterdam, 2017 4u04
627. Remco Borst Amsterdam, 2019 4u04
628. Judith Busscher Berenloop Terschelling, 2018 4u04
629. Frank de Vos Hilvarenbeek, 2018 4u04
630. Jef Rotterdam, 2017 4u04
631. Niek Stolker Rotterdam, 2018 4u04
632. Pieter Zeijlemaker Rotterdam, 2022 4u04
633. Djerk Geurts Rotterdam, 2018 4u04
634. Brandaan Lub Rotterdam, 2019 4u04
635. Hans Kraaij Rotterdam, 2019 4u04
636. Jan C. de Vries Ham in België, 2018 4u04
637. Sander Bos Rotterdam, 2019 4u04
638. Nienke Burgerman-Zweers Valencia, 2019 4u04
639. Casper Groenen Amstelveen, 2019 4u05
640. Petra van Deutekom Rotterdam, 2019 4u05
641. Judith Smit Amsterdam, 2018 4u05
642. Fred Molenaar Brookings, SD, USA, 2019 4u05
643. Dufoer Hans Parijs, 2018 4u05
644. Roland Hill Amersfoort, 2021 4u05
645. Mirjam Stuivenberg Amsterdam, 2019 4u05
646. John Brouwers Eindhoven, 2018 4u05
647. Rutger van Nouhuijs Valencia, 2018 4u05
648. Martijn Zweet Berlijn, 2018 4u05
649. Angela Krijgsman Rotterdam, 2016 4u05
650. Rob wennekes Berlijn, 2017 4u05
651. Berber Rijpstra Sneek, 2017 4u05
652. Gonny Laterveer-van der Broek Budapest, 2016 4u05
653. Rob Meijer rotterdam, 2018 4u05
654. Peter van der Sleen Rotterdam, 2018 4u05
655. Tom Eichelberg New York, 2015 4u05
656. Rob ten Have Amsterdam, 2016 4u06
657. Joost van der Linden Rotterdam, 2016 4u06
658. Marius van der Ham Atlanta, 2017 4u06
659. Reinier Buurman Rotterdam, 2016 4u06
660. Dirk Kootstra Terschelling, 2016 4u06
661. Patrick Poelstra Sneek, 2017 4u06
662. Maarten Janssen Amsterdam, 2022 4u06
663. Harold Mol Rotterdam, 2022 4u06
664. Edwin Blom Rotterdam, 2021 4u06
665. Henk Pieters Berlijn, 2017 4u06
666. Ricardo Singewald Rotterdam, 2022 4u06
667. Henk Rotterdam, 2019 4u06
668. Willem Struijs Kustmarathon Zeeland, 2018 4u06
669. Sjoerd Klumper Zaltbommel, 2019 4u06
670. Maria de Kleijn De Ronde Venen, 2018 4u06
671. Rob van Dijen Brugge, 2019 4u06
672. Corrine Verschoor Rotterdam, 2022 4u06
673. Christine van Pareren Enschede, 2019 4u07
674. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2018 4u07
675. Jim Winkens Sint-Laureins, 2018 4u07
676. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2018 4u07
677. Paul Pascha Rotterdam, 2019 4u07
678. Marcel Bootsma Rotterdam, 2022 4u07
679. Aad Ramondt Ronde Venen Marathon, 2018 4u07
680. mathis Berlijn, 2019 4u07
681. Carina van der Kolk - Spierings Eindhoven, 2019 4u07
682. Jan-Metten Van der Meer Rotterdam, 2018 4u07
683. David gontie Parijs, 2017 4u07
684. Roos van der Vuurst de Vries Rotterdam, 2017 4u07
685. Bart Nijland Rotterdam, 2017 4u07
686. Friso van der Zee Berlijn, 2016 4u07
687. Els Vandenbussche In Flanders Fields, 2016 4u07
688. Stefan Funnekotter Stockholm, 2014 4u07
689. Ria van Weezep Amsterdam, 2016 4u07
690. Annet Niestijl Terschelling, 2016 4u07
691. Danny den Hartg Rotterdam, 2016 4u07
692. Merel van Hoeve Phongyang, 2017 4u08
693. Richard Buls Amsterdam, 2015 4u08
694. Frank Schalk Etten-Leur, 2016 4u08
695. Sam Van de Velde Antwerpen, 2015 4u08
696. Thijs van der Molen Rotterdam, 2018 4u08
697. Lonneke Rietveld Amsterdam, 2016 4u08
698. Remco Bol Rotterdam, 2018 4u08
699. Thijs van 't Hul Kustmarathon Zeeland, 2016 4u08
700. Daniel Dam Rotterdam, 2018 4u08
701. Wesley Badri Tilburg, 2018 4u08
702. fred eggenhuizen utrecht, 2018 4u08
703. Joke Lorist-Klappe Rotterdam, 2021 4u08
704. Angela Berlijn, 2017 4u08
705. Guido Groet Rotterdam, 2019 4u08
706. Fred Eggenhuizen Utrecht, 2017 4u08
707. Bonne Maat Azn Utrecht, 2019 4u08
708. Rinette Kamp Rotterdam, 2019 4u08
709. Daan Blok Valencia, 2018 4u08
710. Carlijn Amsterdam, 2019 4u08
711. Mayra Slootweg Gent, 2022 4u09
712. Wilco van der Sande Berlijn, 2019 4u09
713. Marjolein Elderson Tilburg, 2018 4u09
714. Brenda Wassenburg Alphen aan den Rijn, 2020 4u09
715. Danielle de Langen Berlijn, 2021 4u09
716. Christine van Pareren Enschede, 2018 4u09
717. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2016 4u09
718. Ronald Simonis Geldrop, 2016 4u09
719. Angela Krijgsman Rotterdam, 2015 4u09
720. Carla Zandveld Berlijn, 2016 4u09
721. Anwar Andries Rotterdam, 2016 4u09
722. Robert Cram Rotterdam, 2016 4u09
723. Merel van Hoeve Dublin, 2017 4u09
724. Chantor Pascal van Beek Rotterdam, 2017 4u09
725. Linda van der Ham Spijkenisse, 2015 4u09
726. Frans Smits Rotterdam, 2017 4u09
727. Jac Gillis Rotterdam, 2017 4u09
728. Joost Vandenweghe Namur, 2022 4u09
729. Berber Rijpstra Rotterdam, 2021 4u10
730. Danielle de Langen Valencia, 2022 4u10
731. Sannah Scholtes Rotterdam, 2022 4u10
732. Sannah Scholtes Rotterdam, 2022 4u10
733. Floriaan Tasche Philadelphia, 2019 4u10
734. Carlijn New York City, 2017 4u10
735. Gerda van den Dool Amsterdam, 2016 4u10
736. Sonja labigar Rotterdam, 2019 4u10
737. Roelof Groen Amsterdam, 2017 4u10
738. Koen van Rhee Amsterdam, 2017 4u10
739. Daan New York, 2019 4u10
740. Femke Brands Beneden Leeuwen, 2016 4u10
741. Betty Brattinga Berlijn, 2015 4u10
742. Catelijne antonius Rotterdam, 2017 4u10
743. Ramon Visser Slachtemarathon, 2016 4u10
744. Piet Schippers Berlijn, 2015 4u10
745. Merlinn van Nieuwkuijk Enschede, 2015 4u10
746. Gerdi Wicherson Sneek, 2015 4u10
747. Sophie Huijskens Amsterdam, 2017 4u10
748. Hugo van Vledder Berlijn, 2017 4u10
749. Angela Krijgsman Spijkenisse, 2015 4u10
750. Rick Verheij Sevilla, 2017 4u10
751. Remko Lupker Spijkenisse, 2015 4u10
752. Tom van der Weg Rotterdam, 2017 4u11
753. Claus Descamps Brugge, 2017 4u11
754. Willem Ligthart Rotterdam, 2018 4u11
755. Rolf Rijk Rotterdam, 2015 4u11
756. Eric Oukes Eindhoven, 2016 4u11
757. Joop Sterk Rotterdam, 2018 4u11
758. Dufoer Hans Antwerpen, 2016 4u11
759. Arnold Verhagen Amsterdam, 2016 4u11
760. Morien Janse Rotterdam, 2017 4u11
761. Jan-Peter Offringa Amsterdam, 2015 4u11
762. Marlon Merison Zoutelande, 2019 4u11
763. Jac Verbeek Kustmarathon Zeeland, 2019 4u11
764. William Schuring Rotterdam, 2016 4u11
765. Marieke De Doelder Rotterdam, 2021 4u11
766. Herman Reith Valencia, 2019 4u11
767. Christine van Pareren Steinfurt, 2018 4u11
768. Valentijn van Gorkom De Ronde Venen, 2018 4u11
769. Martijn Crombag Rotterdam, 2018 4u11
770. Kathelijne Baetsen Rotterdam, 2018 4u11
771. William Schuring Enschede, 2017 4u12
772. Birgit Oostveen Rotterdam, 2022 4u12
773. Milja Lelystad, 2021 4u12
774. Olfert Langerak Rotterdam, 2016 4u12
775. Savina Becciu Rottwedam, 2016 4u12
776. Lisa Wolbers Amsterdam, 2021 4u12
777. Marijke Blijleven Enschede, 2019 4u12
778. Jaco Gouwen Rotterdam, 2019 4u12
779. Boud van Beurden New York, 2018 4u12
780. Bruno Emans Amsterdam, 2022 4u12
781. Pieternel Zwarteveen Amsterdam, 2016 4u12
782. Ralf Groot Rotterdam, 2016 4u12
783. Jaap Nelisse Amsterdam, 2017 4u12
784. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2016 4u12
785. Anita Truin Amsterdam, 2015 4u12
786. Savina Becciu Rotterdam, 2016 4u12
787. Marco van den Berg Rotterdam, 2018 4u12
788. Roxanne Schuitemaker Rotterdam, 2017 4u12
789. Gerdi Wicherson Diever, 2016 4u12
790. Martin van Riesen Rotterdam, 2016 4u12
791. Allard Tip Amsterdam, 2016 4u12
792. Gerard Schoonderwoerd Rotterdam, 2017 4u12
793. Bert de Vos Rotterdam, 2015 4u12
794. Lars Lucas Rotterdam, 2018 4u13
795. Marjanne Roel New york, 2016 4u13
796. Erik den Boer Rotterdam, 2018 4u13
797. Susan Rijk Berlijn, 2016 4u13
798. Wendy Hermans Valencia, 2017 4u13
799. Coen Wesselman Almere, 2012 4u13
800. Stefan Jansen Rotterdam, 2017 4u13
801. Karin Husmann Rotterdam, 2018 4u13
802. Lex de Prieëlle Amsterdam, 2016 4u13
803. Cas Bakker Terschelling, 2015 4u13
804. Martin Aerts Rotterdam, 2016 4u13
805. Jac Verbeek Kustmarathon Zeeland, 2015 4u13
806. Stefanie Bergkamp Rotterdam, 2016 4u13
807. Maartje Leiden, 2016 4u13
808. Jan Daan van Oosten Den Haag, 2015 4u13
809. Léon de Bruijn Rotterdam, 2019 4u13
810. Raymond van Daalen Rotterdam, 2021 4u13
811. Minner Evi Schelde, 2021 4u13
812. Paul Pascha Amsterdam, 2018 4u13
813. Herman Reith New York, 2018 4u13
814. Johan H. Amsterdam, 2014 4u13
815. Carlijn Berlijn, 2021 4u13
816. Marieke de Sonnaville Amsterdam, 2019 4u13
817. Eric Eijking New York, 2016 4u13
818. Loes Verhoeven Rotterdam, 2018 4u13
819. Jörgen Liesveld Amsterdam, 2022 4u13
820. robert reinders Amsterdam, 2022 4u14
821. Berber Rijpstra Bereloop Terschelling, 2022 4u14
822. Friso van der Zee Rotterdam, 2016 4u14
823. Jan Jaap Jager Rotterdam, 2016 4u14
824. Bert Borst Tokyo, 2017 4u14
825. Hans van Beusekom De Ronde Venen, 2017 4u14
826. Lex Stokhof Praag, 2017 4u14
827. Mirjam van der Meulen Rotterdam, 2018 4u14
828. Annelies Vos Rotterdam, 2017 4u14
829. Maurice Cramer Rotterdam, 2017 4u14
830. Meine de Jong Terschelling, 2016 4u14
831. Jan Luppes Rome, 2016 4u14
832. Paul Pascha Rotterdam, 2018 4u14
833. René Ransijn Rotterdam, 2016 4u14
834. Arnoud Hettinga Amsterdam, 2015 4u14
835. Toon Kuijs Rotterdam, 2014 4u14
836. Ronald Kalis Rotterdam, 2019 4u14
837. Johan H. Amsterdam, 2021 4u14
838. Suzan Brienen Rotterdam, 2019 4u14
839. Willem Hopmans Rotterdam, 2018 4u15
840. Yvonne van Zijl Rotterdam, 2022 4u15
841. Bram Verhagen Rotterdam, 2019 4u15
842. Aline Aalbertsen Rotterdam, 2022 4u15
843. Janneke Poort Rotterdam, 2018 4u15
844. Loes Janssen Rotterdam, 2019 4u15
845. Dennis Buter Rotterdam, 2019 4u15
846. Rob van Woudenberg Amsterdam, 2014 4u15
847. Eli Hermans Antwerpen, 2018 4u15
848. Erik Bogaard Molenwaard, 2021 4u15
849. Marcel van Laa en Rotterdam, 2019 4u15
850. Eric Stamkot Londen, 2019 4u15
851. Liesbeth Wierda Leeuwarden, 2021 4u15
852. Mardien Zomer Rotterdam, 2022 4u15
853. Jos Rave Enschede, 2017 4u15
854. An van de Velde Antwerpen, 2015 4u15
855. Hilko Jacobse Praag, 2016 4u15
856. Maartje Lenssen Berlijn, 2017 4u15
857. Sjaak van de Groep Rotterdam, 2017 4u15
858. Peter Veldmaat Landgoed Twente Marathon, 2014 4u15
859. Odeke Lam Rotterdam, 2017 4u15
860. Jeroen Dunnewold Rotterdam, 2017 4u16
861. Marijke Blijleven Amsterdam, 2017 4u16
862. Henrieta Oosterbaan van der Meul Amsterdam, 2017 4u16
863. Ton Gevers Rome, 2018 4u16
864. Kelly Pompies Rotterdam, 2019 4u16
865. Wesley Badri Rotterdam, 2019 4u16
866. Kim van der Heijden Abcoude, 2018 4u16
867. Kok Spruit Rotterdam, 2019 4u16
868. Brigitte van der Pluijm Etten-Leur, 2018 4u17
869. Hans Berg Rotterdam, 2019 4u17
870. Jochem Groenevelt Utrecht, 2018 4u17
871. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2017 4u17
872. Rinette Kamp Sneek, 2017 4u17
873. Nienke Kuipers Rotterdam, 2022 4u17
874. Jeroen van de Kraats Parijs, 2019 4u17
875. Tamara Verhagen Rotterdam, 2022 4u17
876. Arie Pankras Kustmarathon Zeeland, 2019 4u17
877. Jeroen Nijeboer Warmlopers Enschede, 2018 4u17
878. Carina van der Kolk Sneek, 2017 4u17
879. Johan Jansen Rotterdam, 2019 4u17
880. Johannes Pilz Rotterdam, 2017 4u17
881. Kyra Schafraad Rotterdam, 2017 4u17
882. Rob Steenbakkers Eindhoven, 2016 4u17
883. Karst Neervoort Terschelling, 2015 4u17
884. Ivo Kloet Kustmarathon Zeeland, 2017 4u17
885. Dave Vanderheijden Rotterdam, 2018 4u17
886. Marijke Blijleven Amsterdam, 2014 4u17
887. Sandy Litjens Amsterdam, 2017 4u17
888. Dennis Hartman Rotterdam, 2017 4u17
889. Joost Rommel Zwalm, 2017 4u17
890. Maarten Tanis Kustmarathon Zeeland, 2015 4u17
891. Peter van der Sleen Rotterdam, 2017 4u17
892. Edwin Boersen Chicago, 2022 4u17
893. Maarten Verweij Rotterdam, 2022 4u17
894. Helena De Greef Torhout, 2018 4u18
895. Geja Tas Rotterdam, 2018 4u18
896. Tom Bune \'Rotterdam, 2019 4u18
897. Jeroen de Vries Amsterdam, 2019 4u18
898. Diana van Schijndel Rotterdam, 2016 4u18
899. Anne Sijtzema Rotterdam, 2016 4u18
900. Hugo van Vledder Parijs, 2018 4u18
901. Marijke Blijleven Rotterdam, 2016 4u18
902. Hubrien Meijaard Eindhoven, 2016 4u18
903. Peter Amsterdam, 2016 4u18
904. Marcel Frijmuth Valencia, 2017 4u18
905. Ini Ponger Amsterdam, 2017 4u19
906. Bertine Lentink berlijn, 2016 4u19
907. Marleen Van de Maele Valencia, 2016 4u19
908. Esther ten Velde Parijs, 2018 4u19
909. Jessica Lorinc Rotterdam, 2016 4u19
910. Michel Mooring New York, 2016 4u19
911. Ria van Weezep Amsterdam, 2017 4u19
912. Carine Nieuweling Antwerpen, 2022 4u19
913. Corrine Wolsheimer Rotterdam, 2022 4u19
914. Bin Kroon Amsterdam, 2017 4u19
915. Roger van der Linden Chicago, 2018 4u19
916. Marco van der Heide Amsterdam, 2018 4u19
917. Jeroen Janssen Enschede, 2018 4u19
918. Norbert Egelie Amsterdam, 2018 4u19
919. Sander Elvik Veluwe (zelfbedachte route), 2020 4u19
920. Janneke Poort Athene, 2018 4u19
921. Jan van Acquoij Rotterdam, 2021 4u19
922. Christine van Pareren Essen, Duitsland, 2019 4u19
923. Ini Ponger Rotterdam, 2019 4u19
924. Jan van Gelder Amsterdam, 2021 4u19
925. Ruben van der Tas Rotterdam, 2018 4u19
926. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2018 4u19
927. Mark de Rooy Enschede, 2018 4u20
928. Clara Hellinga Rotterdam, 2021 4u20
929. Alex Berlijn, 2018 4u20
930. Myranda van der Maas Laren, 2017 4u20
931. Marco Hagendijk Rotterdam, 2019 4u20
932. Katja Barcalona, 2021 4u20
933. Bert Kors Amsterdam, 2017 4u20
934. Marcel Snaterse Rotterdam, 2015 4u20
935. Petra Hermanidesp Amsterdam, 2015 4u20
936. Ysbrand Visser Rotterdam, 2016 4u20
937. Michel van Hooijdonk Eindhoven, 2016 4u20
938. Stefanie van Klaveren Rotterdam, 2018 4u20
939. Floor Smit Rotterdam, 2017 4u20
940. Klaas Tjibbe Knobbe Slachtemarathon, 2016 4u20
941. Karin Naaijkens Terschelling, 2017 4u20
942. Harold van de Wakker Berlijn, 2017 4u20
943. Michiel van Vlijmen Hoorn, 2016 4u20
944. Dufoer Hans Eindhoven, 2015 4u20
945. Dik Zantingh New York, 2013 4u21
946. Robert Dommerholt Enschede, 2016 4u21
947. Annemarie van Zomeren Kustmarathon Zeeland, 2015 4u21
948. Mai Canters Rotterdam, 2016 4u21
949. Jaap van der Kloet Rotterdam, 2017 4u21
950. Dick van Driel Zeeland, 2015 4u21
951. Eric Thissen Amsterdam, 2016 4u21
952. Wim van Zwam Chicago, 2017 4u21
953. Haico Eggengoor Berlijn, 2015 4u21
954. René van der Kraan Rotterdam, 2018 4u21
955. Arjen Briene Rotterdam, 2019 4u21
956. Maudy Zaltbomel, 2021 4u21
957. Canters Mai Rotterdam, 2016 4u21
958. Hans van Dongen Rotterdam, 2019 4u21
959. Karlien goosink Enschede, 2018 4u21
960. Edwin de Bruijn Eindhoven, 2020 4u22
961. Robin krijnen Eindhoven, 2019 4u22
962. Nienke Burgerman-Zweers Rotterdam, 2019 4u22
963. Marco van de Water Rotterdam, 2019 4u22
964. Marcel van Laanen Berlijn, 2018 4u22
965. Gerda van den Dool-van der Kooi New York, 2017 4u22
966. Johan H. Amsterdam, 2018 4u22
967. marco gresnigt Rotterdam, 2019 4u22
968. Wim Pranger Amsterdam, 2018 4u22
969. Mark de Rooy Athene, 2018 4u22
970. Rolf Gerritsen Amsterdam, 2021 4u22
971. Karen Scheidel Rotterdam, 2019 4u22
972. Richard Ham Rotterdam, 2018 4u22
973. Daniella Ottink-Vink Rotterdam, 2016 4u22
974. Mark Potze Helsinki, 2015 4u22
975. Jan Westerveld Amsterdam, 2017 4u22
976. Jeroen Thuis Rotterdam, 2016 4u22
977. Valentijn van Gorkom De Ronde Venen, 2017 4u22
978. Marieke de Lange Amsterdam, 2016 4u22
979. Menno Raerd (Slachtemarathon), 2016 4u22
980. Savina Becciu Rotterdam, 2015 4u22
981. Fred Jacobs Rotterdam, 2017 4u22
982. Wilco de Jongh Eindhoven, 2022 4u22
983. Wendy Driessen Rotterdam, 2022 4u22
984. Daniëlle de Langen Amsterdam, 2022 4u23
985. Dineke Mast Amsterdam, 2022 4u23
986. Daniëlle de Langen Amsterdam, 2022 4u23
987. Johan Hukema Berlijn, 2021 4u23
988. Monique van der weijden Rotterdam, 2021 4u23
989. paul brans Valencia, 2019 4u23
990. Oskar Amsterdam, 2021 4u23
991. Pien Liebregts Eindhoven, 2021 4u23
992. Tineke Vos Leiden, 2021 4u23
993. Jac Verbeek Eindhoven, 2018 4u23
994. Rob Wennekes Amsterdam, 2018 4u23
995. Terry van Velthooven Valencia, 2018 4u23
996. Pepijn van der Meulen Amsterdam, 2015 4u23
997. Merel van Hoeve Kosice, 2016 4u23
998. Linda van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
999. Renée Tokio, 2017 4u23
1000. Wim van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
1001. Gerrit Altena Lissabon, 2015 4u23
1002. Angela Stroobach Parijs, 2018 4u24
1003. Johan Hukema Rotterdam, 2018 4u24
1004. Sanne Hengeveld Slachte, 2016 4u24
1005. Christiaan Janssen Palermo, 2016 4u24
1006. Margreet van den Heuvel Terschelling, 2017 4u24
1007. Anita Besselsen Rotterdam, 2017 4u24
1008. Karin Husmann Rotterdam, 2016 4u24
1009. Erik Rensink Amsterdam, 2018 4u24
1010. Richard De Beijer Rome, 2021 4u24
1011. Michael Bijl Rotterdam, 2021 4u24
1012. Els van Meerkerk-Moret Amsterdam, 2019 4u24
1013. Desiree Schrader Eindhoven, 2021 4u24
1014. Kasper Rotterdam, 2022 4u25
1015. Ronald Rotterdam, 2019 4u25
1016. Carine Nieuweling Amsterdam, 2019 4u25
1017. Peter Hoeben Limmen, 2021 4u25
1018. Yvette Metselaar Rotterdam, 2018 4u25
1019. Keer Berlijn, 2016 4u25
1020. Karin Sterk Rotterdam, 2017 4u25
1021. Ramon Visser Rotterdam, 2018 4u25
1022. Ramon Visser Rotterdam, 2017 4u25
1023. Frans te Braake Utrecht - Muiden, 2016 4u25
1024. Patricia Adamse Leiden, 2015 4u25
1025. Yvette Metselaar Rotterdam, 2017 4u25
1026. Marc Saanen Eindhoven, 2015 4u26
1027. Wendy Gaarthuis-Weber Rotterdam, 2018 4u26
1028. Gisella van Helteren Groesbeek - Nijmegen, 2015 4u26
1029. Mayra Peters-Slootweg Rome, 2017 4u26
1030. Linda van der Ham Rotterdam, 2018 4u26
1031. Bert de Vos Kustmarathon Zeeland, 2016 4u26
1032. Kevin Mangert Rotterdam, 2017 4u26
1033. Marjan Eindhoven, 2016 4u26
1034. Jelle Troost Kustmarathon Zeeland, 2017 4u26
1035. Carel Averink Rotterdam, 2019 4u26
1036. Wytske Kok Amsterdam, 2018 4u26
1037. Jade Peters Castricum, 2021 4u26
1038. Willem Struijs Utrecht, 2017 4u26
1039. Jade Castricum, 2021 4u26
1040. Petra Pol Terschelling Berenloop, 2018 4u26
1041. Dorien van Aggel Amsterdam, 2021 4u26
1042. Hans Ditewig Rotterdam, 2019 4u27
1043. Raymond van Wijnen Rotterdam, 2019 4u27
1044. Paul von Stockhausen NEW YORK, 2018 4u27
1045. Nicolette Seelaar NewYork, 2019 4u27
1046. Suzan Baris Rotterdam, 2021 4u27
1047. José Eichhorn Rotterdam, 2016 4u27
1048. Raymond Wissink Rotterdam, 2017 4u27
1049. Robert Langewouters Rotterdam, 2016 4u27
1050. Mayra Peters-Slootweg Rotterdam, 2016 4u27
1051. Yvonne Bijman Etten-Leur, 2016 4u27
1052. Jaap de Raad Rotterdam, 2017 4u27
1053. Marcel Van Laanen Rotterdam, 2018 4u27
1054. Fred Hendrikse Kustmarathon Zeeland, 2015 4u27
1055. Daan Bultje Barcelona, 2017 4u27
1056. Jeroen Dunnewold Amsterdam, 2016 4u27
1057. Mayra slootweg Rotterdam, 2016 4u27
1058. Dirk Kootstra Skarl (Frysman Triathlon), 2015 4u27
1059. Leoniek Stordiau Leiden, 2015 4u27
1060. Annemarie Hoefnagels Eindhoven, 2022 4u27
1061. Marleen van Melick Eindhoven, 2022 4u27
1062. Elise Venemans amsterdam, 2018 4u28
1063. Hanny van Noort Amsterdam, 2022 4u28
1064. Martin Klaassen Rotterdam, 2019 4u28
1065. Annemiek spronk Rotterdam, 2019 4u28
1066. Yvonne van Zijl Rotterdam, 2019 4u28
1067. Jessica Bemelen Rotterdam, 2019 4u28
1068. Corine de Jong Leeuwarden, 2021 4u28
1069. Angela NEW York, 2017 4u28
1070. Ralph Notten Eindhoven, 2021 4u28
1071. Rene van der Kraan Rotterdam, 2019 4u28
1072. Carine Nieuweling Valencia, 2021 4u28
1073. Femke Zaltbommel, 2020 4u28
1074. Marcel van.Rijswijk Malaga (Spain), 2017 4u28
1075. José Jansen Rotterdam, 2016 4u28
1076. Diana ter Braak Rotterdam, 2018 4u28
1077. Richard Mooring Rotterdam, 2017 4u28
1078. John Neven Amsterdam, 2017 4u28
1079. Bram van Graafeijland Rotterdam, 2018 4u28
1080. Edward Wolf Rotterdam, 2017 4u28
1081. Tessel Lindelauf Rotterdam, 2016 4u28
1082. Miranda Rotterdam, 2016 4u28
1083. Hans Schuurman Berlijn, 2016 4u28
1084. Rob Beelen Amsterdam, 2015 4u28
1085. Marcel Le Noble Amsterdam, 2017 4u28
1086. Marijke Elshof Rotterdam, 2017 4u29
1087. Gert-Jan de Jager Amsterdam, 2015 4u29
1088. Nico Poppelier Rotterdam, 2016 4u29
1089. Marjolein Elderson Spijkenisse, 2017 4u29
1090. Denise Vonhof Rotterdam, 2016 4u29
1091. Ria van Weezep Amsterdam, 2022 4u29
1092. Roy Kreeftmeijer Amsterdam, 2016 4u29
1093. Desiree Schrader Eindhoven, 2016 4u29
1094. Michael Bijl Valencia, 2018 4u29
1095. Felienne Hermans Amsterdam, 2019 4u30
1096. Sofie Rogge Nieuwpoort (BE), 2021 4u30
1097. Michael Bijl Berlijn, 2019 4u30
1098. Rogier Duurkoop Eindhoven, 2018 4u30
1099. Marian Kuhl Amsterdam, 2019 4u30
1100. Jef Vaals-Maastricht, 2019 4u30
1101. Paul Gomes Amsterdam, 2018 4u30
1102. Frans Daalman zoutelande, 2020 4u30
1103. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2019 4u30
1104. Wiebe de Vries Rotterdam, 2018 4u30
1105. Hans van Beusekom Amstelveen, 2017 4u30
1106. Paul van der weijden Enschede, 2017 4u30
1107. Eline Droppers Rotterdam, 2017 4u30
1108. Rob Rietveld Rotterdam, 2017 4u30
1109. Anita Klingenberg Klazienaveen, 2016 4u30
1110. Gwennyn Kapitein Rotterdam, 2018 4u30
1111. Elise Venemans Barcelona, 2017 4u30
1112. Monique v d weijden Rotterdam, 2022 4u30
1113. Tina van Leeuwen VALENCIA, 2022 4u31
1114. Paul Geerts Rotterdam, 2019 4u31
1115. Canters Mai Rotterdam, 2017 4u31
1116. Paulien Nieuwenhuis Rotterdam, 2018 4u31
1117. Isabel Lombaert Gent, 2018 4u31
1118. Marco Hagendijk Amsterdam, 2017 4u31
1119. Marieke van Ham-Hechler Berlijn, 2019 4u31
1120. Hester van der Valk Amsterdam, 2019 4u31
1121. Jeroen de Weerd Rotterdam, 2017 4u31
1122. Patricia van der Sijde Amsterdam, 2015 4u31
1123. Jan-Peter Kelderman Rotterdam, 2018 4u31
1124. Eddie Heukers Rotterdam, 2017 4u31
1125. Arjan van Driel Kustmarathon Zeeland, 2015 4u32
1126. Pieter Peterson Rotterdam, 2018 4u32
1127. Peter de Jonge Valencia, 2014 4u32
1128. Caroline Bol Rotterdam, 2017 4u32
1129. Jeroen Pots Amsterdam, 2017 4u32
1130. Hans Schuurman Berlijn, 2015 4u32
1131. Janneke van Schaik Rotterdam, 2016 4u32
1132. Karin Sterk Berlijn, 2016 4u32
1133. Martin de Boer Lauwersoog, 2019 4u32
1134. Michiel Wolters Milaan, 2022 4u32
1135. John Gootzen Athene, 2019 4u32
1136. Alexander Niemeijer Enschede, 2019 4u32
1137. Bert Visscher Rijssen, 2020 4u32
1138. Peter Hammes Zaltbommel, 2019 4u32
1139. Rob van Woudenberg New York, 2018 4u32
1140. Mariska Iyimen Eindhoven, 2019 4u32
1141. Mori van den Bergh Amsterdam, 2018 4u33
1142. Erik Eisma Rotterdam, 2021 4u33
1143. Froukje Stuursma Terschelling, 2018 4u33
1144. Erik Rensink Rotterdam, 2018 4u33
1145. Gerda van den Dool Rotterdam, 2016 4u33
1146. Jolanda Botermans Sneek, 2018 4u33
1147. Bea Penders Rotterdam, 2016 4u33
1148. Eva Pauwels Zeeuws-Vlaanderen, 2019 4u33
1149. Sjoerd Le Noble Amsterdam, 2016 4u33
1150. Gisella van Helteren Rotterdam, 2016 4u33
1151. Maarten Korz Palma de Mallorca, 2017 4u33
1152. Rens Osinga Slachtemarathon, 2016 4u33
1153. Eldert Teijema Lissabon, 2015 4u33
1154. Emiel Meijer Rotterdam, 2017 4u33
1155. Prescilia Rotterdam, 2018 4u33
1156. Paul 's Gravemade Berlijn, 2015 4u33
1157. Sippy van der Meer Barcelona, 2017 4u34
1158. Irene Veening Amsterdam, 2015 4u34
1159. Karin Westplate Valencia, 2017 4u34
1160. Sandra van Oudenaarden Valencia, 2017 4u34
1161. Job Jesse Mulder Rotterdam, 2018 4u34
1162. Manuela Geurts Eindhoven, 2016 4u34
1163. Hellen Verheijen Eindhoven, 2016 4u34
1164. Johan Simons Gran Canaria, 2016 4u34
1165. Isabel Lombaert Gent, 2017 4u34
1166. Henk Bijl Rotterdam, 2017 4u34
1167. Anny Ploeg Rotterdam, 2022 4u34
1168. Maartje Claessens Rotterdam, 2022 4u34
1169. Jeroen Veens Rotterdam, 2022 4u34
1170. Sophie de Ruijter Rotterdam, 2022 4u34
1171. Loes van den Bergh Rotterdam, 2019 4u34
1172. Erik Rensink Amsterdam, 2018 4u34
1173. Giedo Donkers New York City Marathon, 2019 4u34
1174. Chantal Kamminga Rotterdam, 2021 4u34
1175. Lucia Pastoor-Ceha New York, 2019 4u34
1176. Sophie Landsmeer (tijdens corona lockdo, 2020 4u34
1177. Paul Boers Sevilla, 2020 4u34
1178. Saskia van der Moolen Berlijn, 2019 4u34
1179. Gert Verkade Rotterdam, 2019 4u34
1180. Mark Rotterdam, 2016 4u34
1181. Roelof Koelewijn Rotterdam, 2019 4u34
1182. Michael Bijl Rotterdam, 2022 4u34
1183. Martin Hinse Rotterdam, 2015 4u35
1184. Christel Dobbelstein Amstelveen, 2019 4u35
1185. Henk van der Mast Rotterdam, 2019 4u35
1186. Erik Rensink Rotterdam, 2019 4u35
1187. Lilly Burggraaf New York, 2019 4u35
1188. Paul Peters Berlijn, 2018 4u35
1189. Christine van Pareren Münster, 2021 4u35
1190. Patricia Valcarcel Arevalo Den Haag, 2015 4u35
1191. Maarten Korz Rotterdam, 2018 4u35
1192. Herold Den Haag, 2015 4u35
1193. Henk Vlijm Terschelling, 2016 4u35
1194. Monique Rijgwaart Amsterdam, 2016 4u35
1195. Lilian Verheij Sevilla, 2017 4u35
1196. Bas Buizer Reeuwijkse Plassen, 2017 4u35
1197. Karen Scheidel-Jacobse Amsterdam, 2016 4u35
1198. Ad Antonisse Londen, 2022 4u35
1199. Maurice Huijs Wahlwiller (Wijnmarathon), 2022 4u35
1200. Karina de Vries Rotterdam, 2022 4u36
1201. Karina de Vries Rotterdam, 2022 4u36
1202. Valesca van Rijswijk Köln, 2017 4u36
1203. Geri van Winssen Eindhoven, 2021 4u36
1204. Ad Koolen Oslo, 2019 4u36
1205. Mike Muires New York, 2018 4u36
1206. Reyn Valencia, 2018 4u36
1207. Elsa Koetsier Amsterdam, 2021 4u36
1208. Rosalie Rotterdam, 2018 4u36
1209. Richard Touw Amersfoort, 1959 4u36
1210. Tessel lindelauf Rotterdam, 2017 4u36
1211. Maaike Simic Rotterdam, 2018 4u36
1212. Steven Raven Rotterdam, 2017 4u36
1213. Anny Ploeg Rotterdam, 2016 4u36
1214. Marcel van Rijswijk Malaga, 2017 4u36
1215. Judith van den Top Rotterdam, 2018 4u36
1216. Ysbrand Visser New York, 2016 4u36
1217. Elfriede Amsterdam, 2015 4u37
1218. Florenz Oomens Leiden, 2016 4u37
1219. Sanne Rutten Rotterdam, 2018 4u37
1220. Marijn Kraaijkamp Boedapest, 2016 4u37
1221. Nina Oude Bos Amsterdam, 2016 4u37
1222. Bianca Wateler Amsterdam, 2013 4u37
1223. Irene Jongerden Rotterdam, 2018 4u37
1224. Mariëlle Spaans Terschelling, 2021 4u37
1225. Mars Korn Rotterdam, 2017 4u37
1226. Wendy Roobol Rotterdam, 2019 4u37
1227. Eline Wagemaker Rotterdam, 2019 4u37
1228. Loraine de Jong Rotterdam, 2021 4u37
1229. Paul Rotterdam, 2019 4u37
1230. Martijn Dignum heerhugowaard, 2020 4u37
1231. Sandra Rotterdam, 2019 4u38
1232. Sandra Rotterdam, 2019 4u38
1233. Katja de Groes Rotterdam, 2019 4u38
1234. Linda van den Einden Rotterdam, 2022 4u38
1235. Michiel H. van Hoorn Utrecht, 2017 4u38
1236. Linda van den Einden Rotterdam, 2022 4u38
1237. Jac Verbeek Zeeland, 2021 4u38
1238. Marieke Veuger Valencia, 2015 4u38
1239. Angela Stroobach Amsterdam, 2017 4u38
1240. Rik Pronk Parijs, 2018 4u38
1241. Karin van der Windt Rotterdam, 2015 4u38
1242. Mireille Wolfers Rotterdam, 2018 4u38
1243. Maartje de Sonnaville Rotterdam, 2018 4u38
1244. Patricia van der Sijde Eindhoven, 2016 4u38
1245. Kristien Vanluyd Lier, 2017 4u38
1246. Jeroen Holwerda Oostwoud, 2022 4u38
1247. Edwin van Haarlem Amsterdam, 2018 4u39
1248. Ferdi Smits Rotterdam, 2021 4u39
1249. Klaas Weima Berlijn, 2021 4u39
1250. Jeroen Valencia, 2018 4u39
1251. Dirk Van der Sanden Antwerpen, 2018 4u39
1252. Wayne Woodruff Londen, 2019 4u39
1253. Gerrit Jan Donderwinkel Rotterdam, 2019 4u39
1254. Graciela Jharap Rome, 2017 4u39
1255. Bob Stanneveld Rotterdam, 2018 4u39
1256. Arjen van Wifferen Amsterdam, 2014 4u39
1257. Annemiek Rotterdam, 2018 4u40
1258. Karin Sterk Amsterdam, 2015 4u40
1259. Suzanne Fa Rotterdam, 2017 4u40
1260. Marco Leijtens Amsterdam, 2017 4u40
1261. Karina van de Goor Amsterdam, 2017 4u40
1262. Arjen van Wifferen Rotterdam, 2015 4u40
1263. Anne Marthe Pekelharing Amsterdam, 2017 4u40
1264. Arno van Heijst Rotterdam, 2017 4u40
1265. Monique Rijgwaart Rotterdam, 2016 4u40
1266. Christine Rotsaert Berlijn, 2016 4u40
1267. Roos Akeroyd Amsterdam, 2017 4u40
1268. Ilona van der Meer London, 2022 4u40
1269. Didi Wittekoek Berlijn, 2018 4u40
1270. Nicole Blom Spaarndam, 2021 4u40
1271. Marijke Blijleven Berlijn, 2018 4u40
1272. Marlies Scheepers Rotterdam, 2018 4u40
1273. Anneloes Valencia, 2021 4u40
1274. Cees Bol Berlijn, 2017 4u40
1275. Beeleke Bredero Spitsbergen, 2018 4u41
1276. Cindy Lo Amsterdam, 2019 4u41
1277. Karin Koning amsterdam, 2021 4u41
1278. Joop Hessels Berlijn, 2019 4u41
1279. Alexander Scheffer Rotterdam, 2016 4u41
1280. Ton Horseling Berlijn, 2016 4u41
1281. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2018 4u41
1282. Rianne Ammerlaan Tokio, 2018 4u41
1283. Patrick van dommelen Rotterdam, 2015 4u41
1284. Bionda van Roosendaal Tilburg, 2017 4u41
1285. Vincent Straten Amsterdam, 2022 4u41
1286. Christine van Pareren Luxemburg, 2022 4u41
1287. Ed Amsterdam, 2022 4u42
1288. Roy Lambrechts Amsterdam, 2022 4u42
1289. Sandra van Vliet Rotterdam, 2019 4u42
1290. Pascal Jonkman New York City Marathon, 2018 4u42
1291. Stan Goderie Rotterdam, 2019 4u42
1292. Yvar Garritsen Rotterdam, 2018 4u42
1293. Emiel vd Coevering Rotterdam, 2019 4u42
1294. Karin Naaijkens Rotterdam, 2021 4u42
1295. Kiani van Dijk Rotterdam, 2018 4u42
1296. Jolanda Oomen Eindhoven, 2020 4u42
1297. Janine de Poel Rotterdam, 2021 4u42
1298. Lonneke Rietveld New York, 2015 4u42
1299. Marleen Vermeulen New York, 2016 4u42
1300. Nienke Slobbe Rotterdam, 2016 4u42
1301. Maurice Mol Rotterdam, 2018 4u42
1302. Stephanie Delloye Amsterdam, 2015 4u42
1303. Ellen Verzijl Rotterdam, 2017 4u42
1304. Bob Rietveld New York, 2015 4u42
1305. Laurens van Gils Rotterdam, 2018 4u42
1306. Peter van de Kamp Amersfoort, 2016 4u42
1307. Rens Veerman Rotterdam, 2017 4u43
1308. Joost van Beek Rotterdam, 2016 4u43
1309. Linda van der Ham Rotterdam, 2015 4u43
1310. Jolanda Mik Rotterdam, 2016 4u43
1311. Edwin van Benthem Amsterdam, 2021 4u43
1312. Vivian Leijen Amsterdam, 2014 4u43
1313. Janno Roele Rotterdam, 2019 4u44
1314. Raimond de Koning Hoek van Holland, 2020 4u44
1315. Jan Lankwarden Parijs, 2019 4u44
1316. Marten Dijkstra Amsterdam, 2017 4u44
1317. Huub de Bruin Valencia, 2021 4u44
1318. Karin van der Veen Amsterdam, 2019 4u44
1319. Ilona van der Meer Rotterdam, 2019 4u44
1320. Peter Frank Haarmans Rotterdam, 2019 4u44
1321. Rogier IJmker Amsterdam, 2022 4u44
1322. Wendy Stammis Rotterdam, 2022 4u44
1323. Victor Manrique Rotterdam, 2022 4u44
1324. Wendy Stammis Rotterdam, 2022 4u44
1325. Altan Erdogan Amsterdam, 2022 4u44
1326. Annemarie Evers Rotterdam, 2017 4u44
1327. Marion Luijten Rotterdam, 2017 4u44
1328. Brigitte Mulders Amsterdam, 2016 4u44
1329. Marije Tolsma-Groen New York, 2015 4u44
1330. Jolanda Hiddink Rotterdam, 2017 4u44
1331. Janneke Nijmeijer Rotterdam, 2017 4u44
1332. Renee Wittens Diever, 2015 4u45
1333. Femke Debeij Rotterdam, 2017 4u45
1334. Stefan de Bruijn Amsterdam, 2016 4u45
1335. Annelies Bol Rotterdam, 2017 4u45
1336. Peter de Leng Rotterdam, 2015 4u45
1337. Janny Meijdam Rotterdam, 2016 4u45
1338. Marja Soons New York, 2019 4u45
1339. Rosendo Cardoso Amsterdam, 2019 4u45
1340. Mariska Iyimen Rotterdam, 2019 4u45
1341. Uwe Berlijn, 2018 4u45
1342. Monique smits Rotterdam, 2019 4u45
1343. Michael Bijl Rotterdam, 2019 4u45
1344. Arjen Oosterling Chicago, 2019 4u45
1345. Thirza de Booij Rotterdam, 2019 4u45
1346. Edwin van Benthem Amsterdam, 2019 4u45
1347. Michel Meevers Scholte Rotterdam, 2019 4u46
1348. Maudy Rotterdam, 2017 4u46
1349. Jorg Rousseeuw Amsterdam, 2018 4u46
1350. marije van der hoeven Rotterdam, 2022 4u46
1351. marije van der hoeven Rotterdam, 2022 4u46
1352. Ramón Haen Valencia, 2018 4u46
1353. Edwin van Benthem Amsterdam, 2018 4u46
1354. Wouter Monden Zoutelande, 2017 4u46
1355. Sabine Bomba Rotterdam, 2017 4u46
1356. Edwin van Haarlem Amsterdam, 2017 4u46
1357. Caroline Mol Rotterdam, 2018 4u46
1358. Judith van Hoorn Rotterdam, 2018 4u46
1359. Nicolien Opdam Eindhoven, 2017 4u46
1360. Anouk Breeman Rotterdam, 2017 4u46
1361. Manon Eindhoven, 2015 4u46
1362. Mirjam Kooiman Rotterdam, 2022 4u46
1363. Kimm van wijnen Rotterdam, 2021 4u47
1364. Siebe Voorburg (eigen corona parcours), 2020 4u47
1365. Ton Versluis Rotterdam, 2017 4u47
1366. Erik van der Vliet Rotterdam, 2022 4u47
1367. Rene Sloos Rotterdam, 2019 4u47
1368. Celina van der Kaap New York, 2018 4u47
1369. Jos Aikema Amsterdam, 2019 4u47
1370. Ad Antonisse Rotterdam, 2022 4u47
1371. Bram van Graafeijland Inverness, 2018 4u47
1372. Ad Koolen Oslo, 2018 4u47
1373. Peter Raap New York, 2018 4u47
1374. Eline Wagemaker Amsterdam, 2018 4u47
1375. Ron Scheerder Amsterdam, 2016 4u47
1376. Nancy Schill Rotterdam, 2019 4u47
1377. Astrid Jalving Klazienaveen, 2016 4u47
1378. Ton Versluis Rotterdam, 2017 4u47
1379. Arnolein Jager-Bronsema Rotterdam, 2017 4u47
1380. Martijn Lokman Rotterdam, 2015 4u47
1381. Karin Vermeulen Rotterdam, 2017 4u47
1382. Monique de Lange Rotterdam, 2016 4u47
1383. David Demey Antwerpen, 2017 4u48
1384. Marc Wiewel Amsterdam, 2014 4u48
1385. Janneke Poort New York, 2016 4u48
1386. Marie Vlietstra Terneuzen- Hulst, 2015 4u48
1387. Talitha Zondag Rotterdam, 2018 4u48
1388. Harold van de Wakker Berlijn, 2016 4u48
1389. Frank Bon Helsinki, 2015 4u48
1390. Gera van Boven Terneuzen - Hulst, 2015 4u48
1391. Marianne Vrijsen Rotterdam, 2015 4u48
1392. Erik Eisma Berlijn, 2018 4u48
1393. Kim Trouerbach New York, 2017 4u48
1394. Marijana Zivanovic - Roskam Rotterdam, 2019 4u48
1395. Ankie Moonen Rotterdam, 2021 4u48
1396. Tessa Wijshake Barcelona, 2017 4u48
1397. Joske Rotterdam, 2019 4u48
1398. Madeleine Sigtermans Amsterdam, 2021 4u49
1399. Desiree Maastricht, 2019 4u49
1400. Wendy Kramer-Dekker Amsterdam, 2018 4u49
1401. jessica de pagter New York, 2018 4u49
1402. Judith van Merrienboer Rotterdam, 2018 4u49
1403. Suzanne Neggers Eindhoven, 2015 4u49
1404. Dave Bokhorst Amsterdam, 2022 4u49
1405. Frank Coppelmans Rotterdam, 2017 4u49
1406. Selma Dag Parijs, 2016 4u49
1407. Mariette Stiefelhagen Berlijn, 2017 4u49
1408. Kike Beintema Rotterdam, 2018 4u49
1409. Tess de Jong Rotterdam, 2017 4u49
1410. Jessica Hoogeland Rotterdam, 2016 4u49
1411. Richard Muilerman Berlijn, 2015 4u49
1412. Theo van Son Rotterdam, 2017 4u50
1413. José Hendriksen Rotterdam, 2017 4u50
1414. Erica de Haas Rotterdam, 2017 4u50
1415. Kees Vonk Nice - Frankrijk, 2016 4u50
1416. Janneke Koch Rotterdam, 2017 4u50
1417. Marion laanstra Terschelling, 2016 4u50
1418. Annelies Bol Rotterdam, 2019 4u50
1419. Ed van Reijswoud Rotterdam, 2019 4u50
1420. Terry de Jong Rotterdam, 2019 4u50
1421. Dirk Koster Berlijn, 2019 4u50
1422. Jordi Berens Enschede, 2022 4u50
1423. Krista Bulthuis Parijs, 2018 4u51
1424. Marcel de Voer Parijs, 2018 4u51
1425. Linda koster Utrecht, 2017 4u51
1426. Michael Bijl Rotterdam, 2018 4u51
1427. Lianne de Visser -Wielemaker Burgh-Haamstede, 2015 4u51
1428. Marieke van den Hoek Rotterdam, 2018 4u51
1429. Maarten Korz Berlijn, 2016 4u51
1430. Annelies Bol Rotterdam, 2018 4u51
1431. Gerdy Heek Rotterdam, 2018 4u51
1432. Geeske van Meerveld Rotterdam, 2019 4u51
1433. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2019 4u51
1434. Etienne van Hemert Sevilla, 2020 4u51
1435. Helena Veenma Rotterdam, 2019 4u51
1436. Willem Struijs Zeeland, 2017 4u51
1437. chantal butaye brugge, 2021 4u52
1438. Wendy Kapteijns Rotterdam, 2022 4u52
1439. Mirjam Lefevere Rotterdam, 2016 4u52
1440. Robbert Kalinski Rotterdam, 2019 4u52
1441. Wilma de Ru Utrecht, 2018 4u52
1442. Rianne van der Linde Rotterdam, 2019 4u52
1443. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2019 4u52
1444. Rob van Woudenberg Burg-Haamstede - Zoutelande, 2017 4u52
1445. Irene de Bloois Rotterdam, 2016 4u52
1446. Arthur Visser Rotterdam, 2018 4u52
1447. Judith van Merrienboer Rotterdam, 2019 4u52
1448. Evelyn Rotterdam, 2022 4u52
1449. Martijn Borst Amsterdam, 2022 4u52
1450. Rinyanne Dirksma Slachtemarathon, 2016 4u52
1451. Jan Westerman Enschede, 2016 4u52
1452. Rob Kuiper Rotterdam, 2017 4u52
1453. Heleen van Duist Rotterdam, 2017 4u52
1454. René Davids Berlijn, 2017 4u53
1455. Lianne Boer Rotterdam, 2016 4u53
1456. Stef van Sikkelerus Rotterdam, 2015 4u53
1457. Jan Hobo Zaltbommel, 2016 4u53
1458. Paul Gereke Rotterdam, 2015 4u53
1459. Henk van der Voort Rotterdam, 2017 4u53
1460. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2018 4u53
1461. Brian Gerrits Rotterdam, 2019 4u53
1462. Anja Hoogesteijn Leiden, 2019 4u53
1463. Jack Eijberts Rotterdam, 2019 4u53
1464. Kelly van Dongeren ROTTERDAM, 2022 4u53
1465. Jantine Meijer Rotterdam, 2017 4u53
1466. Cora Pankras Amsterdam, 2021 4u53
1467. Peter Leest Parijs, 2019 4u53
1468. Bob Schoute Rotterdam, 2019 4u53
1469. Emilie Den Hartog Rotterdam, 2019 4u53
1470. José Cvetanovic Parijs, 2019 4u53
1471. Jolanda Messerschmidt Nice, 2019 4u54
1472. Anita Luik Sybesma Rotterdam, 2022 4u54
1473. Anita Luik Sybesma Rotterdam, 2022 4u54
1474. Anita Luik Sybesma Rotterdam, 2022 4u54
1475. Eugenie Penders-Guljé Ronde Venen Marathon, 2017 4u54
1476. Meike Witloks Rotterdam, 2021 4u54
1477. Bob Blaauw Zeeuws Vlaanderen, 2017 4u54
1478. Marc Gilijamse Eindhoven, 2017 4u54
1479. Patricia van der Sijde Rotterdam, 2017 4u54
1480. Michael Bijl Amsterdam, 2017 4u54
1481. Yvonne Lee Rotterdam, 2018 4u54
1482. Mark Verschoor Rotterdam, 2016 4u55
1483. Ton Horseling Amsterdam, 2015 4u55
1484. Maret Busch Leiden, 2017 4u55
1485. Mellinda Eindhoven, 2016 4u55
1486. Stef van Sikkelerus Barcelona, 2016 4u55
1487. Patricia van Ojen Rotterdam, 2016 4u55
1488. Ivar Krols Rotterdam, 2019 4u55
1489. Wilfred van Engelenburg New York, 2017 4u55
1490. Aafke de Vries Rotterdam, 2019 4u55
1491. Wilfred New york, 2018 4u55
1492. Marije Bijma Sneek, 2018 4u55
1493. Ad Koolen Lyon, 2021 4u55
1494. Gitte van \'t Hof Amsterdam, 2021 4u55
1495. Laurens Van walraven Londen, 2017 4u55
1496. Janine de Poel Liverpool, 2019 4u56
1497. Judith van der Horst Leiden, 2018 4u56
1498. Cora Pankras Rotterdam, 2022 4u56
1499. Marc Van der borght Ieper iffields, 2018 4u56
1500. Floriaan Tasche New York, 2017 4u56
1501. E van der Heide Rotterdam, 2019 4u56
1502. S.B. Sylvia Brilhuis Zeeland, 2021 4u56
1503. Thomas Stuurwold kustmaraton, 2021 4u56
1504. Kristien Vanluyd Visé, 2016 4u56
1505. Patrick Slinger Rotterdam, 2018 4u56
1506. Roel Bulthuis Winterswijk, 2015 4u56
1507. Gerrianne Brinkman Berlijn, 2016 4u56
1508. Mellinda Beumkes Eindhoven, 2016 4u56
1509. Anita Haasnoot Rotterdam, 2022 4u56
1510. Anita Haasnoot Rotterdam, 2022 4u56
1511. Anita Haasnoot Rotterdam, 2022 4u56
1512. Saskia Verburg Rotterdam, 2022 4u56
1513. Joyce Terschelling , berenloop, 2022 4u57
1514. Paul Brans New York, 2018 4u57
1515. Gerrie Harmsen Rotterdam, 2019 4u57
1516. Rainer Hölscher Emmen, 2021 4u57
1517. Jeannette Buchner Rotterdam, 2021 4u57
1518. Barbara Bosland Amstelveen, 2019 4u57
1519. Annemieke Bronkhorst Rotterdam, 2018 4u57
1520. Miranda Boom Rotterdam, 2016 4u57
1521. Menno krijnen Amsterdam, 2015 4u57
1522. Martine Baldé New York, 2016 4u57
1523. Miranda Noordermeer Rotterdam, 2017 4u58
1524. Lilian Weber Rotterdam, 2015 4u58
1525. Bert Wauters Aalter (BE) Bostrail 44,53 km., 2016 4u58
1526. Emilie Hoek-Hofs Spijkenisse, 2017 4u58
1527. Maaike Somers Rotterdam, 2019 4u58
1528. Madeleine Amsterdam, 2019 4u58
1529. Tim zandboer Rotterdam., 2019 4u58
1530. Carolien van der Kroft Berlijn, 2019 4u58
1531. Maria Monden Chicago, 2019 4u58
1532. Elise Narracci Berlijn Marathon, 2019 4u58
1533. Jacqueline Wouters Amsterdam, 2018 4u58
1534. Peter Meijer Rotterdam, 2019 4u58
1535. Annemiek Bier Lenting Rotterdam, 2021 4u58
1536. Suzanne de Vries Gemeente Ronde Venen, 2021 4u58
1537. Dirk Koster New York, 2018 4u58
1538. Margriet Swinkels New York, 2018 4u59
1539. Peter Breukers Greidemarathon (enige deelnemer), 2017 4u59
1540. Wouter Rotterdam, 2019 4u59
1541. Dennis Hersbach Rotterdam, 2022 4u59
1542. Carline Tersteeg Amsterdam, 2022 4u59
1543. Nancy Schill Rotterdam, 2017 4u59
1544. Miranda Boom Amsterdam, 2016 4u59
1545. Marie Vlietstra Kustmarathon Zeeland, 2015 4u59
1546. Kim Trouerbach Rotterdam, 2017 4u59
1547. Siska Groen Rotterdam, 2017 4u59
1548. Wilma Gerlach-van den Heuvel Londen, 2016 4u59
1549. Pauline Overeem Berlijn, 2015 4u59
1550. Edwin van Benthem Amsterdam, 2017 4u59
1551. Felicie van Vree Rotterdam, 2018 5u00
1552. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2017 5u00
1553. Erik Meijer Rotterdam, 2017 5u00
1554. Michel du Chatinier Rotterdam, 2016 5u00
1555. Marielle van der Wardt Utrecht, 2017 5u00
1556. Michael Bijl Valencia, 2021 5u00
1557. Noury Rotterdam, 2018 5u00
1558. Ellie Fontijn New York, 2019 5u00
1559. Laura Bijl Valencia, 2021 5u00
1560. Marjan De prins Antwerpen, 2019 5u00
1561. Jeroen Houtzager Berenloop Terschelling, 2022 5u00
1562. Christel Ophuis Rotterdam, 2018 5u01
1563. Emilie Hoek-Hofs Rotterdam, 2017 5u01
1564. Arjen van Wifferen Curacao, 2014 5u01
1565. Myra Hijzen Eindhoven, 2017 5u01
1566. Natalia Rakhorst Rotterdam, 2017 5u01
1567. Carla Bosch Zeeland, 2018 5u01
1568. Esther Soudant Amsterdam, 2019 5u01
1569. Van der borght Marc Eindhoven, 2021 5u02
1570. Geert Timmerman Amsterdam, 2016 5u02
1571. Marianne Bos Berlijn, 2016 5u02
1572. Mark Potze Rotterdam, 2015 5u02
1573. Emiel Voskuilen Rotterdam, 2017 5u02
1574. Fenneke Mensinga Stadskanaal, 1966 5u03
1575. Tymen Reitsma Rotterdam, 2017 5u03
1576. Niek Wijnen Rotterdam, 2016 5u03
1577. Esther Bothoff Rotterdam, 2018 5u03
1578. Nicolette Seelaar Rotterdam, 2017 5u03
1579. Vera Butter Rotterdam, 2018 5u03
1580. Richard Duijvelaar Rotterdam, 2017 5u03
1581. Henny Hazenberg Amersfoort, 2019 5u03
1582. Mirella Sterrenburg Rotterdam, 2019 5u03
1583. Berthe van de Weem Amsterdam, 2019 5u03
1584. Jantine Meijer Westerkwartier, 2018 5u03
1585. Walter Koek Leiden, 2021 5u03
1586. Ed steur Rotterdam, 2017 5u03
1587. Inge Amsterdam, 2019 5u03
1588. Joost Rotterdam, 2020 5u04
1589. Alexander Sanchez Rotterdam, 2019 5u04
1590. Sylvia de Jong Rotterdam, 2018 5u04
1591. Nathalie Sanchez Rotterdam, 2019 5u04
1592. Karin van Dalen Rotterdam, 2022 5u04
1593. Eddy van Horssen Berlijn, 2018 5u04
1594. Bas Lacor Rotterdam, 2018 5u04
1595. Annemieke Ooms Frankfurt, 2017 5u04
1596. Arno van Heijst Rotterdam, 2018 5u04
1597. Patricia van der Sijde New York, 2017 5u04
1598. Tobias van Rijn Rotterdam, 2018 5u04
1599. Gert Amsterdam, 2016 5u04
1600. Debbie Meijer Rotterdam, 2017 5u05
1601. Theo van Son Rotterdam, 2018 5u05
1602. Annemarie Luykx Rotterdam, 2017 5u05
1603. Stephanie van delsen Rotterdam, 2022 5u05
1604. Martijn Dekker Amsterdam, 2022 5u05
1605. Rhode Hagmeijer Gent, 2018 5u05
1606. Ilona van der Meer Amsterdam, 2018 5u05
1607. Ingrid van den Nieuwenhof Bsrlijn, 2019 5u05
1608. Ate Reitsma Rotterdam, 2019 5u05
1609. Esther Gums Parijs, 2019 5u05
1610. Corine Rotterdam, 2019 5u05
1611. Annewil Stelloo Rotterdam, 2019 5u05
1612. Willeke Amsterdam, 2021 5u06
1613. Gwen van Vuuren Texel, 2021 5u06
1614. Jan Huijbregts Kustmarathon, 2021 5u06
1615. Bob Postma Berlijn, 2021 5u06
1616. Gerard Radstaat Amsterdam, 2016 5u06
1617. Lianne Boer Rotterdam, 2017 5u06
1618. Wendy Kramer-Dekker Valencia, 2017 5u06
1619. Eric Philipsen Interlaken-Jungfrau, 2016 5u06
1620. Karin van Duijn Rotterdam, 2017 5u06
1621. Jolijn Philippa Rotterdam, 2018 5u07
1622. Fleur Rotterdam, 2018 5u07
1623. Mariska Iyimen Amsterdam, 2017 5u07
1624. Jacqueline Dirks Eindhoven, 2015 5u07
1625. Jeroen Bakker rotterdam, 2017 5u07
1626. Karin Muller Chicago, 2018 5u07
1627. Josta Winterswijk, 2021 5u07
1628. Patrick Köster Eindhoven, 2021 5u07
1629. Hester de Broekert Kustmarathon Zeeland, 2018 5u07
1630. Rick Leusink Amsterdam, 2022 5u07
1631. Tono Wondergem Kustmarathon Zeeland, 2015 5u08
1632. Karin Sterk Barcelona, 2015 5u08
1633. Lyanda Hoogewerf Rotterdam, 2016 5u08
1634. Lunsing Cazemier Utrecht, 2017 5u08
1635. Gonny Bergevoet Rotterdam, 2018 5u08
1636. Petra Tummers Rotterdam, 2019 5u08
1637. Peter van den Berg Rotterdam, 2022 5u08
1638. Klaas van der Vegt Rotterdam, 2018 5u08
1639. Thomas Wortelboer Rotterdam, 2019 5u09
1640. Natalia Rakhorst Berlijn, 2018 5u09
1641. Arthur Stijns Terneuzen-Hulst, 2017 5u09
1642. Wendy Stammis Amsterdam, 2021 5u09
1643. Aad van Vliet Rotterdan, 2019 5u09
1644. Wendy Stammis Amsterdam, 2021 5u09
1645. Anneloes van Huuksloot Rotterdam, 2017 5u09
1646. Ed Appeldoorn Rotterdam, 2018 5u09
1647. Christel Ophuis Lissabon, 2015 5u09
1648. Tessa Wijshake Parijs, 2015 5u10
1649. Rafi Wazir Amsterdam, 2017 5u10
1650. John Valstar Amsterdam, 2017 5u10
1651. Martin Reins Barcelona, 2015 5u10
1652. Marian Cordes Amsterdam, 2015 5u10
1653. Kimberley Hubens Rotterdam, 2022 5u10
1654. Carline Rotterdam, 2019 5u10
1655. Hein Tromso norway, 2019 5u10
1656. Leontien Schuiling Rotterdam, 2019 5u10
1657. karlien Tromso norway, 2019 5u10
1658. Jaap Rotterdam, 2019 5u10
1659. Ann Heremans Rotterdam, 2022 5u11
1660. Hanna van der Stok Amsterdam, 2018 5u11
1661. Wichard Cuperus Rotterdam, 2018 5u11
1662. Ali Phoa Amsterdam, 2018 5u11
1663. Ann Heremans Rotterdam, 2022 5u11
1664. Tanja den Bak Amsterdam, 2018 5u11
1665. Lianne Blonk Valencia, 2018 5u11
1666. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2015 5u11
1667. Frederik Hulshof Rotterdam, 2017 5u11
1668. Yvonne Staats New York, 2016 5u12
1669. Ans Busser Rotterdam, 2017 5u12
1670. Ingrid van den Nieuwenhof New York, 2016 5u12
1671. Adrie Bergwerff Rotterdam, 2019 5u12
1672. Nicolle van den Boom Rotterdam, 2019 5u12
1673. Jan-Piet Janssen Rotterdam, 2018 5u12
1674. Anita Neidhöfer Rotterdam, 2019 5u13
1675. Romy De Schutter Rotterdam, 2018 5u13
1676. Laura Broenink Berlijn, 2019 5u13
1677. Lilly Burggraaf Rotterdam, 2017 5u13
1678. Tim Busschops Rotterdam, 2017 5u13
1679. Nadine Icario-Eyssen Rotterdam, 2018 5u13
1680. Karin Andersson Rotterdam, 2015 5u13
1681. Nadia Diacone Amsterdam, 2015 5u13
1682. Patricia hemmer Rotterdam, 2017 5u14
1683. Stefan Mets Rottetdam, 2017 5u14
1684. Diana Rotterdam, 2021 5u14
1685. Geert-Jan Lebesque Rotterdam, 2019 5u14
1686. Tanja den Bak Amsterdam, 2021 5u14
1687. Hieke Osinga Berlijn, 2018 5u15
1688. Laurens Van walraven rotterdam, 2018 5u15
1689. Edwin Slomp Berlijn, 2021 5u15
1690. Karin Muller Berlijn, 2018 5u15
1691. Josta Hoenink Amsterdam (virtueel Ruurlo), 2020 5u15
1692. Stephanie van Delsen Rotterdam, 2019 5u15
1693. Henriët Weggemans Rotterdam, 2021 5u15
1694. Marian AMERSFOORT, 2021 5u15
1695. Alex Brinkmans Rotterdam, 2017 5u15
1696. Sanne van den Berg Rotterdam, 2017 5u15
1697. Nicolette Schuurman Rotterdam, 2016 5u15
1698. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2017 5u16
1699. Jos Aikema Rotterdam, 2017 5u16
1700. Wendy Dekker Rotterdam, 2019 5u16
1701. Claire van Roon Rotterdam, 2019 5u16
1702. Louisa Heddes Rotterdam, 2019 5u16
1703. Renate van Dop-de Leeuw New York, 2018 5u16
1704. Annette Witterholt New York, 2018 5u16
1705. Lianne van der Wal Rotterdam, 2021 5u17
1706. Rik Konings Rotterdam, 2022 5u17
1707. Wilfried van Ettinger Rotterdam, 2019 5u17
1708. Angele Wagelmans Rotterdam, 2015 5u17
1709. Myra Hijzen Rotterdam, 2017 5u17
1710. Ruud Kolka Leiden, 2015 5u17
1711. Natalie in 't Veld Rotterdam, 2016 5u18
1712. Peter Knudsen Slachtemarathon, 2016 5u18
1713. Therese Hessels Rotterdam, 2015 5u18
1714. Martin van Veluw Rotterdam, 2019 5u18
1715. Christina Hendriks-Weijde Loch Ness, Inverness, 2018 5u18
1716. Ruben Hendriks Loch Ness, Inverness, 2018 5u18
1717. Cora Pankras New York, 2019 5u19
1718. Erwin Hanegraaf Rotterdam, 2021 5u19
1719. Scarlet Verveen Rotterdam, 2017 5u19
1720. Robert Verbeek, 2016 5u19
1721. Erika Geers Eindhoven, 2016 5u19
1722. Chantal Schilperoordt Rotterdam, 2022 5u19
1723. Frans Prevoo Amsterdam, 2022 5u20
1724. Monique De Jong Rotterdam, 2019 5u20
1725. PytsjeYtsjeRijpma Rotterdam, 2019 5u20
1726. Ester Kuperus Zeeland, 2021 5u20
1727. Myra Hijzen Leiden, 2016 5u20
1728. Elisa Middendorp Rotterdam, 2018 5u21
1729. Wilma Leunge Lissabon, 2015 5u21
1730. Stef van Sikkelerus Chicago, 2015 5u21
1731. Joke Heijmans Rotterdam, 2018 5u21
1732. Marlies Driessen New York, 2019 5u21
1733. Geraldine van Hees Rotterdam, 2019 5u21
1734. Ernst Wehrmeijer Parijs, 2019 5u21
1735. Arthur Stijns Zeeuws-Vlaanderen, 2018 5u21
1736. Richard van Dieken Rotterdam, 2018 5u22
1737. Jorien Quaak Rotterdam, 2019 5u22
1738. Willemijn in \'t Veld Friesland (Slachtemarathon), 2016 5u22
1739. Yvar Garritsen Rotterdam, 2019 5u22
1740. Maurice Mol Athene, 2018 5u22
1741. Willemijn in \'t Veld Slachtemarathon Raerd, 2016 5u22
1742. Marie Vlietstra Zoutelande, 2016 5u22
1743. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2017 5u22
1744. Arjen van Wifferen Maastricht (IRONMAN), 2015 5u23
1745. Helmi Verbon Berlijn, 2018 5u23
1746. Peter Smit Rotterdam, 2022 5u23
1747. Mariska Raijmann Amsterdam, 2021 5u23
1748. Madeleine Sigtermans Amsterdam, 2018 5u23
1749. Ruth Vervaet Rotterdam, 2019 5u23
1750. Peter Smit Rotterdam, 2022 5u23
1751. Remon Bahnerth Kustmarathon Zeeland, 2021 5u24
1752. Helmi Rutten Zaltbommel (TRM), 2020 5u24
1753. Remon Bahnerth Kustmarathon Zeeland, 2021 5u24
1754. Hetty Janssen-Hollander Rotterdam, 2019 5u24
1755. Arie van der Harst Australian Outback Marathon, 2016 5u24
1756. Cees van der Sijs Rotterdam, 2018 5u24
1757. Simone Titaleij New York, 2017 5u24
1758. Yoandi van der Horst Rotterdam, 2017 5u24
1759. Ineke Huijsdens Rotterdam, 2018 5u25
1760. Ellen van Dilst Leiden, 2018 5u25
1761. Dirk Vet New York, 2013 5u25
1762. Suzanne Neggers New York, 2018 5u25
1763. Paulien van Gijn New York, 2018 5u25
1764. Tanco Mulderij Rotterdam, 2019 5u25
1765. Aukelien Visser Parijs, 2019 5u25
1766. Gertjan van Diggelen Rotterdam,, 2017 5u26
1767. Esther Wiekens Amsterdam, 2016 5u27
1768. Tanja den Bak Rotterdam, 2018 5u27
1769. Anja olthof Rotterdam, 2022 5u27
1770. Tom Balder Amsterdam, 2019 5u27
1771. Anja Olthof Rotterdam, 2021 5u27
1772. Leon Pieket Rotterdam, 2022 5u27
1773. Anique singerling Rotterdam, 2018 5u28
1774. Liane Otten Eindhoven, 2017 5u29
1775. Thea Drost Amsterdam, 2016 5u29
1776. Paula Delhaas Kustmarathon Zeeland, 2021 5u29
1777. Judith Roemersma Tel Aviv, 2019 5u29
1778. Stefan Arbouw Leiden, 2022 5u29
1779. Alina Bijzitter New York, 2022 5u29
1780. Adriana vd Velden Rotterdam, 2022 5u29
1781. Matthieu van Leeuwen Kustmarathon Zeeland, 2016 5u30
1782. Arie de Jager Eindhoven, 2016 5u30
1783. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2017 5u30
1784. Guillaume Doeswijk Moscow (Rusland), 2016 5u30
1785. Astrid Welleweerd Wijnmarathon Limburg trail, 2021 5u30
1786. Judith Roemersma Tel Aviv, 2019 5u30
1787. Wouter van Beesten Leiden, 2019 5u30
1788. Marieke Bos Amsterdam, 2017 5u30
1789. Gwenda Supit Rotterdam, 2019 5u30
1790. Annecarlijn Rotterdam, 2019 5u31
1791. Claudia van de Ketterij Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
1792. Silco Saaman Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
1793. Hendrien Godschalk Rotterdam, 2018 5u31
1794. Frans Eindhoven, 2018 5u32
1795. Saskia Stigters-van der Most Rotterdam, 2021 5u32
1796. Josta Frankfurt, 2019 5u32
1797. eric de wit Rotterdam, 2019 5u33
1798. Huib den Hollander Rotterdam, 2019 5u33
1799. Miangela Lacle Rotterdam, 2021 5u34
1800. Enrico Antonacci Rotterdam, 2019 5u34
1801. William Bogerd Berlijn, 2021 5u34
1802. William Bogerd Berlijn, 2021 5u34
1803. Anne Marie Touw Rotterdam, 2022 5u34
1804. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2016 5u34
1805. Hubert Amsterdam, 2015 5u35
1806. Marion Coenraad Leiden, 2017 5u35
1807. PytsjeYtsjeRijpma Mumbai, 2019 5u35
1808. Laura Broenink Vaals-Maastricht, 2019 5u36
1809. Alexandra Wilkinson Rotterdam, 2017 5u36
1810. Hans Spaans Rotterdam, 2017 5u37
1811. Karin Muller Liverpool, 2018 5u37
1812. Peter Crol Parijs, 2019 5u37
1813. Marco Slegt Amsterdam, 2022 5u37
1814. Aafje Rotterdam, 2018 5u38
1815. Saskia Verburg Rotterdam, 2019 5u38
1816. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2016 5u39
1817. Karin Muller New York, 2017 5u40
1818. Jaak Kerckhofs Kruibeke, 2020 5u40
1819. Caroline Koene Rotterdam, 2019 5u41
1820. Hanneke Benschop Amsterdam, 2017 5u41
1821. Martin Vermeer Rotterdam, 2018 5u43
1822. Myra Hijzen Berlijn, 2018 5u44
1823. Willem Struijs Iten, Kenia (Rift Valley Maratho, 2018 5u44
1824. René de Knegt Rotterdam, 2022 5u45
1825. Hinde Dijkhuis Amsterdam, 2018 5u47
1826. Natasja Hallema Amsterdam, 2017 5u48
1827. Joke Heijmans Lissabon, 2017 5u50
1828. Ingrid loots New York, 2018 5u50
1829. Jeroen Bos Athene, 2021 5u50
1830. Corine du Pree Rotterdam, 2019 5u51
1831. Ronald Van der Vliet Rotterdam, 2018 5u51
1832. Leeneman Amsterdam, 2016 5u55
1833. S. Verdonk Londen, 2021 5u57
1834. Bert Smit Rotterdam, 2021 5u58
1835. Marleen Amsterdam, 2022 5u58
1836. Nienke Boltjes Amsterdam, 2022 5u58
1837. Jelle Troost Parijs, 2018 5u59
1838. Mariette Kuilman Parijs, 2015 6u00
1839. Helmi Verbon Londrn, 2021 6u00
1840. William Schuring Jungfrau marathon Interlaken, 2017 6u02
1841. Erna van der Gronden Parijs, 2019 6u07
1842. Bert Smit Rotterdam, 2019 6u12
1843. Sandra Alderden Interlaken, 2021 6u22
1844. Dirk-Jan Rombouts 60 van Texel, 2022 6u29
1845. Simon Kramer Ultravasan 45 Oxberg - Mora Zwed, 2019 6u31