Marathonhelden

Liep jij een marathon met ons 14 kilometer-schema? Hulde!

Vul hieronder je naam, geslacht, marathonplaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten Marathonheld.

* Zie je ergens een foutje in de lijst? Mail ons dan even op info@sportrusten.nl.

Man Vrouw
(Bijv. Rotterdam)
: (uu:mm)

Sportrusten Marathonhelden

Er zijn 1323 marathonhelden, waarvan 63% mannen (830) en 37% vrouwen (493).

Sta jij er al tussen?

1. Niek Hoogwout Hamburg, 2017 2u49
2. Sander Assendelft Reykjavik, 2015 2u51
3. Niek Hoogwout Munster, 2018 2u53
4. Cally Yang Rotterdam, 2018 2u58
5. Victor Plomp Hamburg, 2017 2u59
6. Niek Hoogwout Rotterdam, 2018 2u59
7. Matthijs Monster Rotterdam, 2017 3u01
8. Mark Huisman Rotterdam, 2019 3u03
9. Koen de Jong Amsterdam, 2016 3u06
10. Irene Kalter Rotterdam, 2017 3u06
11. Erik Hoving Kopenhagen, 2018 3u06
12. Bart Jacobs Warschau, 2018 3u07
13. Victor Plomp Terschelling, 2015 3u08
14. Matthijs Rotterdam, 2016 3u08
15. Koen de Jong Amsterdam, 2014 3u09
16. Niels Jansen Eindhoven, 2017 3u09
17. Bram van Osch Rotterdam, 2018 3u09
18. Michel de Wit Eindhoven, 2016 3u10
19. Pascal Aarts Rotterdam, 2017 3u10
20. Daan Zwetsloot Chicago, 2018 3u10
21. Marcel van Koningsbrugge Rotterdam, 2014 3u11
22. Koen de Jong Utrecht, 2017 3u11
23. Robert Bakker Ronde Venen, 2018 3u11
24. Frank Klomp Rotterdam, 2017 3u13
25. Daan Zwetsloot Londen, 2019 3u14
26. Anton Korteweg Leiden, 2019 3u14
27. Toine Bos Amsterdam, 2016 3u15
28. Pim van Thiel Rotterdam, 2019 3u16
29. Bram Bakker Boston, 2015 3u18
30. Vincent Radewalt Spijkenisse, 2016 3u18
31. Gijs Terlouw Köln, 2018 3u18
32. Marc Persoons Rotterdam, 2010 3u19
33. Jan Hendrikse Rotterdam, 2015 3u20
34. Bert Lammers Rotterdam, 2018 3u20
35. Dirk Boelens Praag, 2018 3u20
36. Bas Van de Kant Leiden, 2018 3u20
37. Remco Snijders Leiden, 2015 3u21
38. Koen de Jong New York, 2015 3u21
39. Jan Knoops Rotterdam, 2016 3u21
40. Bram van Osch Amsterdam, 2017 3u21
41. Joris Heusinkveld Rotterdam, 2019 3u21
42. Wim Koppelaar Berlijn, 2016 3u22
43. Paul Weverling Rotterdam, 2019 3u22
44. Dirk Vanden Breede Eindhoven, 2016 3u23
45. Mark Zuurhout Utrecht, 2017 3u23
46. Elwin Zijlstra Rotterdam, 2017 3u23
47. Peter Tempelaar Rotterdam, 2017 3u24
48. Susanne Boer Parijs, 2015 3u25
49. Jan Doorduin Terschelling, 2015 3u25
50. Laura Batterink Berlijn, 2016 3u25
51. Cornelis Richter Utrecht, 2017 3u25
52. Maarten de Jong Utrecht, 2017 3u25
53. Ian Overduin Rotterdam, 2017 3u25
54. Eite Slootheer Etten-Leur, 2016 3u25
55. Maarten de Jong Abcoude, 2018 3u25
56. Frans Plantenga Rotterdam, 2019 3u25
57. Henk Hartman Klazienaveen, 2015 3u26
58. Fremko Blox Eindhoven, 2016 3u26
59. Maarten de Jong Amsterdam, 2016 3u26
60. Cris Zomerdijk Amsterdam, 2016 3u26
61. Bart Trip Terschelling, 2016 3u26
62. Erwin Kreule Berlijn, 2017 3u26
63. Marcus Seume Frankfurt, 2017 3u26
64. Dennis Stinenbosch Rotterdam, 2019 3u26
65. Roger Dekkers Rotterdam, 2017 3u26
66. Koen de Jong Amsterdam West, 2014 3u27
67. Peter van Buijtene Amsterdam, 2012 3u27
68. Laura Batterink Leiden, 2015 3u27
69. Martijn v Veenendaal Rotterdam, 2014 3u27
70. Maarten Fornerod Rotterdam, 2016 3u27
71. Dirk Vanden Breede Antwerpen, 2016 3u27
72. Stefan Hes Amsterdam, 2017 3u27
73. Marcus Seume Amsterdam, 2016 3u27
74. Edward Blommaart Amsterdam, 2014 3u28
75. Daan Schuurman Rotterdam, 2015 3u28
76. Henk Hartman Klazienaveen, 2016 3u28
77. Eite Slootheer Etten-Leur, 2015 3u28
78. Koen Hoonhorst Amsterdam, 2016 3u28
79. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2017 3u28
80. Laura Batterink Enschede, 2018 3u28
81. Maarten Fornerod Moskou, 2016 3u29
82. Gert-Jan Egberink Rome, 2015 3u29
83. Wiepke Koopmans Amsterdam, 2017 3u29
84. Karel Kolb Amsterdam, 2017 3u29
85. Marcus Seume Hamburg, 2018 3u29
86. Pim Tilburg, 2018 3u29
87. Maarten Persyn Gent, 2018 3u29
88. Ric Immens Zeeuws-Vlaanderen, 2019 3u29
89. Xylander Berlijn, 2015 3u30
90. Maarten Fornerod Amsterdam, 2015 3u30
91. Luc Kusters Rotterdam, 2015 3u30
92. Kees Koren Rotterdam, 2016 3u30
93. Maarten de Jong Stockholm, 2016 3u30
94. Jordy Bisschoff Rotterdam, 2017 3u30
95. Tom Sandmann Leiden, 2017 3u30
96. Rocco Emmaneel Eindhoven, 2017 3u30
97. Rutger Amsterdam, 2018 3u30
98. Barry Nijenhuis Leiden, 2016 3u31
99. Anika Olthuis Eindhoven, 2016 3u31
100. Martijn Rodijk Amsterdam, 2016 3u31
101. Mathieu van Linde Terschelling, 2016 3u31
102. Joris Stigter Valencia, 2018 3u31
103. Christiaan Rotterdam, 2019 3u31
104. Jurgen Tolsma New York, 2015 3u32
105. Joris Michels Rotterdam, 2016 3u32
106. Anjo Kolk Eindhoven, 2016 3u32
107. Martin van Schooten Rotterdam, 2018 3u32
108. Wouter Kuiper Berlijn, 2018 3u32
109. Wim Koppelaar Rotterdam, 2015 3u33
110. Frank van der Laan Terschelling, 2015 3u33
111. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2016 3u33
112. Floris van Diermen Utrecht, 2019 3u33
113. Mark Zuurhout Rotterdam, 2015 3u34
114. Eric Ruiter Rotterdam, 2016 3u34
115. Mathieu van Linde Rotterdam, 2016 3u34
116. Ab Vonkeman Rotterdam, 2016 3u34
117. Douwe Schravesande Rotterdam, 2018 3u34
118. Alex van Heijst Rotterdam, 2018 3u34
119. Michel Bakker Eindhoven, 2015 3u35
120. Sander van Drongelen San Sebasiaan, 2015 3u35
121. Vincent Radewalt Rotterdam, 2016 3u35
122. Thomas Kersten Pisa, 2016 3u35
123. Piet Wijdenes Hoorn, 2017 3u35
124. Reinier Buurman Amsterdam, 2017 3u35
125. Richard Bijpost Ibiza, 2019 3u35
126. Maarten de Jong Amsterdam, 2015 3u36
127. Eite Slootheer Rotterdam, 2016 3u36
128. Filip Op de Beeck Eindhoven, 2016 3u36
129. Alex van Heijst Rotterdam, 2016 3u36
130. Rocco Emmaneel Utrecht, 2017 3u36
131. Jeroen van den Nieuwelaar Rotterdam, 2017 3u36
132. Joyce Maas Valencia, 2018 3u36
133. Erik van Holland Rotterdam, 2019 3u36
134. Patricia van Dun Amsterdam, 2015 3u37
135. Jurrian van der Pijl Rotterdam, 2017 3u37
136. Susanne Boer Rotterdam, 2014 3u37
137. Anwar Andries Eindhoven, 2016 3u37
138. Jeroen de Munnik Amsterdam, 2016 3u37
139. Erwin Kreule Rotterdam, 2017 3u37
140. Wouter van Dorp Berlijn, 2017 3u37
141. jogchem oord Eindhoven, 2018 3u37
142. Wouter van Dorp Berlijn, 2017 3u37
143. Richard Smit Enschede, 2016 3u38
144. Jappie Doller Oosterbierum – Raerd, 2016 3u38
145. Ron konijn Amsterdam, 2917 3u38
146. Fons de Rijcke Kustmarathon Zeeland, 2018 3u38
147. Hanke van Ek Rotterdam, 2019 3u38
148. Fabiaan Hendricks Eindhoven, 2013 3u39
149. Wibe Jan Elgersma Terschelling, 2016 3u39
150. Wibe Jan Elgersma Amstelveen, 2017 3u39
151. Rob Bremer Rotterdam, 2017 3u39
152. Gert van Riessen Enschede, 2017 3u39
153. Gijs Terouw Amsterdam, 2017 3u39
154. Sven Bekkers Amsterdam, 2018 3u39
155. Patrick Onasse Rotterdam, 2019 3u39
156. Silvion Moesan Rotterdam, 2019 3u39
157. Ivan Sie Rotterdam, 2016 3u40
158. Cees de Groot Rotterdam, 2016 3u40
159. Gert van Riessen Apeldoorn, 2016 3u40
160. Marco Arts Eindhoven, 2016 3u40
161. Rob Bremer New York, 2016 3u40
162. Quiryn Springeling Rotterdam, 2017 3u40
163. Frido Roodenberg Amsterdam, 2017 3u40
164. Henry Dol Etten-Leur, 2017 3u40
165. Roel Ridderinkhof Amsterdam, 2018 3u40
166. Wibe Jan Elgersma Eindhoven, 2015 3u41
167. Jet van Gemert Rotterdam, 2014 3u41
168. Mathieu van Linde Venetië, 2015 3u41
169. Peter Koomen Berlijn, 2015 3u41
170. Jack smit Amsterdam, 2015 3u41
171. Marcel IJsselstijn Rotterdam, 2017 3u41
172. Gertjan van der meij Firenze, 2016 3u41
173. Jan Willem Druppers Rotterdam, 2018 3u41
174. Gonny van der Broek Frankfurt, 2018 3u41
175. Nick Palapessy Amsterdam, 2017 3u41
176. Hans Bos Eindhoven, 2016 3u42
177. Ron Beemster Rotterdam, 2016 3u42
178. Wiepke Koopmans Roterdam, 2017 3u42
179. Pieter van Cauwenbergh Bonn, 2015 3u42
180. Roy van Delft Eindhoven, 2017 3u42
181. Joost van Vondel Amsterdam, 2018 3u42
182. Geert Kastelijn Boedapest, 2017 3u42
183. Joris stigter Amsterdam, 2017 3u43
184. Kees Vreugdenhil Rotterdam, 2018 3u43
185. Michael Pijnenburg Rotterdam, 2018 3u43
186. Serge Jongenelen Amsterdam, 2018 3u43
187. Marcel Sanders Amsterdam, 2016 3u43
188. Harry Brookhuis Hamburg, 2017 3u43
189. Maarten de Jong Rotterdam, 2015 3u44
190. Wibe Jan Elgersma Sneek, 2015 3u44
191. Jeroen Wit Rotterdam, 2016 3u44
192. Tim van Hattum Amsterdam, 2016 3u44
193. Erik Houkes Rotterdam, 2017 3u44
194. Frank de Jong Rotterdam, 2017 3u44
195. Bertine Lentink Rotterdam, 2019 3u44
196. Hans Mangnus Rotterdam, 2019 3u44
197. Ramon Visser Eindhoven, 2016 3u45
198. Rolf Nijboer Rotterdam, 2017 3u45
199. Ryan Douglas Amsterdam, 2017 3u45
200. Paul van der linden Eindhoven, 2017 3u45
201. Stijn de Vos Rotterdam, 2019 3u45
202. Peter van Nek Rotterdam, 2019 3u45
203. Aram Raken Leiden, 2017 3u45
204. John van Nijnatten Rotterdam, 2015 3u46
205. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2015 3u46
206. Mark Lie-A-Kwie Marburg, 2016 3u46
207. Joop Daggers Rotterdam, 2016 3u46
208. Piet Wijdenes Hoorn, 2016 3u46
209. Imy Kramer Eindhoven, 2016 3u46
210. Joost van Vondel Amsterdam, 2016 3u46
211. Peter Westdijk Amsterdam, 2016 3u46
212. Mark Lie-A-Kwie Amsterdam, 2016 3u46
213. Peter Kooren Rotterdam, 2018 3u46
214. Christiaan Rotterdam, 2018 3u46
215. Jet van Gemert Washingthon, 2015 3u47
216. Hermen Grasman Terschelling, 2015 3u47
217. Mike Hoogeboom New york, 2015 3u47
218. Ramon Visser Rotterdam, 2016 3u47
219. Hanke van Ek Eindhoven, 2016 3u47
220. Jacco van Nieuwkoop Belfast, 2017 3u47
221. Eelco Vreeling Amsterdam, 2017 3u47
222. Douwe Schravesande Amsterdam, 2017 3u47
223. Maxim Rotterdam, 2015 3u48
224. Jelle de Jong Barcelona, 2015 3u48
225. Jeroen Wit Rotterdam, 2015 3u48
226. Sander van Drongelen Rotterdam, 2015 3u48
227. Ramon Visser Terschelling, 2015 3u48
228. Rik Zuidhof Rotterdam, 2015t 3u48
229. Gert van Riessen Rotterdam, 2016 3u48
230. Frank van Gils Rotterdam, 2017 3u48
231. Dufoer Hans Eindhoven, 2017 3u48
232. Anouk van Haaster Rotterdam, 2018 3u48
233. Jelle Troost Eindhoven, 2018 3u48
234. Maurits van Tinteren Amsterdam, 2018 3u48
235. Maarten de Vlieger Keulen, 2018 3u48
236. Pieter Rijken Amstelveen, 2019 3u48
237. Ivo Kloet Rotterdam, 2019 3u48
238. Maaike de Vries Rotterdam, 2015 3u49
239. Peter Boot Amsterdam, 2015 3u49
240. Gertjan van der Weijden Amsterdam, 2015 3u49
241. Ruud Vermeer Rotterdam, 2016 3u49
242. Heleen Ligtelijn Rotterdam, 2016 3u49
243. Jac Verbeek Rotterdam, 2016 3u49
244. Erik Houkes Leiden, 2016 3u49
245. Wibe Jan Elgersma Berlijn, 2016 3u49
246. Hilko Jacobse Eindhoven, 2016 3u49
247. Jos Montulet Eindhoven, 2016 3u49
248. Anneke de Joode Zeeuws Vlaanderen, 2016 3u49
249. Didrik Meijer Diever, 2017 3u49
250. Bryan Warrink Barcelona, 2018 3u49
251. Ruud Vermeer Rotterdam, 2018 3u49
252. Rob Terwindt Köln, 2017 3u49
253. Roy Schuit Rotterdam, 2019 3u49
254. Richard Busscher Utrecht, 2019 3u49
255. Judith Mooy Rotterdam, 2015 3u50
256. Marc de Vries Berlijn, 2015 3u50
257. Martien Kuilder Berlijn, 2015 3u50
258. Michiel Schrier Amsterdam, 2015 3u50
259. Wibe Jan Elgersma Rotterdam, 2016 3u50
260. Yvonne Kamies Klazienaveen, 2016 3u50
261. Hans van Zuijdam Beneden-Leeuwen, 2016 3u50
262. Marijke Griffioen Berlijn, 2016 3u50
263. Alphons Homoet Amsterdam, 2016 3u50
264. Jelle Troost Rotterdam, 2017 3u50
265. Rob ten Have Rotterdam, 2017 3u50
266. Anita Laan Rotterdam, 2017 3u50
267. Jeroen Wit Rotterdam, 2017 3u50
268. Peter Kooren Amsterdam, 2017 3u50
269. Gonny van der Broek Rotterdam, 2018 3u50
270. Anouk van Haaster Amsterdam, 2018 3u50
271. Remco Hogenbirk Rotterdam, 2018 3u50
272. Dave Vanderheijden Rotterdam, 2019 3u50
273. Steven Maas Keulen, 2017 3u50
274. Piet Wijdenes Hoorn, 2015 3u51
275. Kees Snijders Eindhoven, 2015 3u51
276. Mathijs Zuurhout Amsterdam, 2015 3u51
277. Michael Calf Leiden, 2016 3u51
278. Paul van der linden Eindhoven, 2016 3u51
279. Marleen Claeys Antwerpen, 2016 3u51
280. Henk Westervelt Amsterdam, 2016 3u51
281. Aniek Rotterdam, 2018 3u51
282. Richard Bekenbroek Rotterdam, 2017 3u51
283. Harold de Groot Rotterdam, 2018 3u51
284. Remco New York, 2018 3u51
285. Michel Groenendaal Utrecht, 2018 3u51
286. Stefan Jansen Rotterdam, 2019 3u51
287. Gertjan den Otter Rotterdam, 2019 3u51
288. Joan Wassink Utrecht, 2019 3u51
289. Jan Daan van Oosten Leiden, 2016 3u52
290. Hans Berg Amsterdam, 2016 3u52
291. Twan Schoenmakers Parijs, 2017 3u52
292. Henry Dol Rotterdam, 2018 3u52
293. Matthijs van der Kuijl Amsterdam, 2018 3u52
294. Djerk Geurts Amsterdam, 2017 3u52
295. Eelco Hendriksen Rotterdam, 2019 3u52
296. Marcel Teunisse Rotterdam, 2019 3u52
297. Thierry Van Puymbroeck Zeeuws-Vlaanderen, 2019 3u52
298. Eric van Gent Utrecht, 2019 3u52
299. Jan Jacob Bos Rotterdam, 2015 3u53
300. Ron Konijn Amsterdam, 2015 3u53
301. John van de Laar Utrecht, 2017 3u53
302. Michiel van der Werf Rotterdam, 2017 3u53
303. Han Schoppink Valencia, 2018 3u53
304. Bob ter Punt Rotterdam, 2019 3u53
305. Linda van galen Valencia, 2013 3u54
306. Arjan van der Velde Amsterdam, 2015 3u54
307. Jeroen van den Nieuwelaar Etten-Leur, 2016 3u54
308. Linda Medendorp Amsterdam, 2017 3u54
309. Sjoerd Zeelenberg Ansterdam, 2017 3u54
310. Peter Ruesink Rotterdam, 2018 3u54
311. Rinette Kamp Tilburg, 2018 3u54
312. Fred Vonk Amsterdam, 2018 3u54
313. Rinette Kamp Tilburg, 2018 3u54
314. Henk Boon Rotterdam, 2019 3u54
315. Roelof Groen Enschede, 2019 3u54
316. Jeroen Wit Leiden, 2015 3u55
317. Cees Koopman Berlijn, 2015 3u55
318. Ruud Gubbels Berlin, 20-5 3u55
319. Wesley Boer Rotterdam, 2016 3u55
320. Rob van Rooijen Rotterdam, 2016 3u55
321. Jelle Troost Amsterdam, 2016 3u55
322. Reinier Buurman Rotterdam, 2017 3u55
323. Fernando Knosp Rotterdam, 2016 3u55
324. Hans Laterveer Rotterdam, 2017 3u55
325. Marjan Kiewiet Berlijn, 2017 3u55
326. Sybo Glas Amsterdam, 2017 3u55
327. Marloes Veldpape Berlijjn, 2017 3u55
328. Wim van Zwam Chicago, 2018 3u55
329. Martijn Crombag Rottersam, 2019 3u55
330. Marjolein Elderson Sint-Laureins, 2019 3u55
331. Frank Olsthoorn Rotterdam, 2015 3u56
332. Judith Suiker Rotterdam, 2015 3u56
333. Ester Wiersma-Kolhorn Koblenz, 2015 3u56
334. Peter Westdijk Amsterdam, 2015 3u56
335. Amsterdam Marathon Amsterdam, 2015 3u56
336. Mark Potze Amsterdam, 2015 3u56
337. Rick Sterenborg Slachtemarathon, 2016 3u56
338. Stefan Kersten Rome, 2017 3u56
339. Jan Eij Rome, 2017 3u56
340. Gerald Peterman Rotterdam, 2017 3u56
341. Sjoerd Zeeenberg Hamburg, 2017 3u56
342. Jesper van Deelen Amsterdam, 2017 3u56
343. Joan Wassink Berlijn, 2018 3u56
344. Hugo de munnik Abcoude, 2018 3u56
345. Leon van der Stel Rotterdam, 2019 3u56
346. Martijn verzaal Leiden, 2015 3u57
347. Dirk Kootstra Enschede, 2015 3u57
348. Dik Zantingh Amsterdam, 2015 3u57
349. Hanke van Ek Rotterdam, 2016 3u57
350. Stephan Rolaff Eindhoven, 2016 3u57
351. Susan Rijk Tokyo, 2017 3u57
352. Hanke van Ek Rotterdam, 2017 3u57
353. Gonny Laterveer-van der Broek Rotterdam, 2017 3u57
354. Lennaert van der Meer Berlijn, 2017 3u57
355. Bart Peeters Antwerpen, 2017 3u57
356. Gerrit Heijkoop Rotterdam, 2018 3u57
357. T Troquay Tokyo, 2019 3u57
358. Charlie Burm Ferraz Amsterdam, 2018 3u57
359. Humphrey Pieterse Amsterdam, 2018 3u57
360. Marjan Van Rompay Antwerpen, 2019 3u57
361. Danny Merckx Great Breweries Puurs, 2019 3u57
362. Peter Veldmaat Zwolle, 2012 3u58
363. Leo Riemens Zeeuwsvlaanderen, 2015 3u58
364. Maaike Scholtens Amsterdam, 2015 3u58
365. Gijs Frijlink Amsterdam, 2015 3u58
366. Peter Boot Rotterdam, 2016 3u58
367. Martin van Schooten Rotterdam, 2016 3u58
368. Rob Roelofsen Rotterdam, 2016 3u58
369. Roland Verbist Enschede, 2016 3u58
370. Bert de Vos Rotterdam, 2016 3u58
371. Marjan Kiewiet Amsterdam, 2016 3u58
372. Hugo de Munnik Amsterdam, 2016 3u58
373. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2015 3u58
374. Dick de Boer Rotterdam, 2017 3u58
375. Lex Stokhof Enschede, 2016 3u58
376. Naomi Langenhuysen Eindhoven, 2017 3u58
377. Marco Klaver Amsterdam, 2017 3u58
378. Anouk van Haaster Amsterdam, 2017 3u58
379. Dufoer Hans IFF, 2018 3u58
380. Ron Scheerder Rotterdam, 2015 3u58
381. Joey van der Meijde Rotterdam, 2019 3u58
382. Dick Slieker Rotterdam, 2015 3u59
383. Albert Rijpma Sneek, 2015 3u59
384. Rob de Jonge Rotterdam, 2015 3u59
385. Paul van Dillen Eindhoven, 2015 3u59
386. Arno Waldus Amsterdam, 2015 3u59
387. Anneke Wenker Eindhoven, 2016 3u59
388. Evelien Makkus Rotterdam, 2017 3u59
389. Bert van den Munckhof Rotterdam, 2018 3u59
390. Giedo Stolk Rotterdam, 2018 3u59
391. Mijanou Reith van Meerwijk New York, 2018 3u59
392. Robine Reith New York, 2018 3u59
393. Bodiek Reith New York, 2018 3u59
394. Ton Bothoff Rotterdam, 2019 3u59
395. Nieck Eppink Enschede, 2019 3u59
396. Marcel van der Stelt Amsterdam, 2015 4u00
397. Jorn Bosma Amsterdam, 2015 4u00
398. Ellen Zaal Rotterdam, 2016 4u00
399. Harry Jager Rotterdam, 2016 4u00
400. Anwar Andries Rotterdam, 2017 4u00
401. Guido van den Ackerveken Parijs, 2017 4u00
402. Ronald Aarts Enschede, 2017 4u00
403. Roland Prinsen Antwerpen, 2017 4u00
404. Ivor Breve Valencia, 2017 4u00
405. Henk kooijmans Rotterdam, 2018 4u00
406. Serge van Bergen Rotterdam, 2018 4u00
407. Ron Scheerder Rotterdam, 2015 4u00
408. Dufoer Hans Eindhoven, 2016 4u01
409. Jorden van Luxemburg Rotterdam, 2017 4u01
410. Richard Bekenbroek Rotterdam, 2018 4u01
411. Abel van de Ven Berlijn, 2018 4u01
412. Nick Nahuijs Amsterdam, 2018 4u01
413. Thomas Bakker Rotterdam, 2019 4u01
414. Henk Vroom Rotterdam, 2016 4u01
415. Femke Hendriks Rotterdam, 2015 4u02
416. Linda van galen Reykjavík, 2012 4u02
417. Patrick Smelt Amsterdam, 2015 4u02
418. Hans van Dijk Amsterdam, 2016 4u02
419. Christine van Pareren Dresden, 2016 4u02
420. Twan Schoenmakers Parijs, 2016 4u02
421. Marnix Vronik Rotterdam, 1977 4u02
422. Michel van Hooijdonk Rotterdam, 2017 4u02
423. Willem Ligthart Rotterdam, 2019 4u02
424. Ramon Visser Den Haag, 2015 4u03
425. Nick Loos Rotterdam, 2015 4u03
426. Frans van Schaik Rotterdam, 2016 4u03
427. Eelco Amsterdam, 2016 4u03
428. George van der Geest ?, 2016 4u03
429. Remko Groot Rotterdam, 2017 4u03
430. Rob Meijer Rotterdam, 2017 4u03
431. Ton Bothoff Rotterdam, 2017 4u03
432. Hans van Beusekom Amstelveen, 2018 4u03
433. Marja Jansen Etten-Leur (Marathon Brabant), 2018 4u03
434. Tom van Lit Rotterdam, 2019 4u03
435. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2019 4u03
436. Wibe Jan Elgersma Slachtemarathon, 2016 4u04
437. Tim Bakker Terschelling, 2016 4u04
438. Heiko Wijtenburg Rotterdam, 2017 4u04
439. Christine van Pareren Gelsenkirchen, Duitsland, 2017 4u04
440. Niek Stolker Rotterdam, 2018 4u04
441. Frank de Vos Hilvarenbeek, 2018 4u04
442. Jan C. de Vries Ham in België, 2018 4u04
443. Djerk Geurts Rotterdam, 2018 4u04
444. Sander Bos Rotterdam, 2019 4u04
445. Brandaan Lub Rotterdam, 2019 4u04
446. Hans Kraaij Rotterdam, 2019 4u04
447. Tom Eichelberg New York, 2015 4u05
448. Angela Krijgsman Rotterdam, 2016 4u05
449. Gonny Laterveer-van der Broek Budapest, 2016 4u05
450. Berber Rijpstra Sneek, 2017 4u05
451. Rob wennekes Berlijn, 2017 4u05
452. Peter van der Sleen Rotterdam, 2018 4u05
453. Rob Meijer rotterdam, 2018 4u05
454. Dufoer Hans Parijs, 2018 4u05
455. Judith Smit Amsterdam, 2018 4u05
456. Martijn Zweet Berlijn, 2018 4u05
457. Rutger van Nouhuijs Valencia, 2018 4u05
458. Petra van Deutekom Rotterdam, 2019 4u05
459. John Brouwers Eindhoven, 2018 4u05
460. Casper Groenen Amstelveen, 2019 4u05
461. Joost van der Linden Rotterdam, 2016 4u06
462. Rob ten Have Amsterdam, 2016 4u06
463. Reinier Buurman Rotterdam, 2016 4u06
464. Dirk Kootstra Terschelling, 2016 4u06
465. Marius van der Ham Atlanta, 2017 4u06
466. Patrick Poelstra Sneek, 2017 4u06
467. Maria de Kleijn De Ronde Venen, 2018 4u06
468. Willem Struijs Kustmarathon Zeeland, 2018 4u06
469. Henk Pieters Berlijn, 2017 4u06
470. Henk Rotterdam, 2019 4u06
471. Danny den Hartg Rotterdam, 2016 4u07
472. Els Vandenbussche In Flanders Fields, 2016 4u07
473. Friso van der Zee Berlijn, 2016 4u07
474. Annet Niestijl Terschelling, 2016 4u07
475. Ria van Weezep Amsterdam, 2016 4u07
476. Roos van der Vuurst de Vries Rotterdam, 2017 4u07
477. David gontie Parijs, 2017 4u07
478. Bart Nijland Rotterdam, 2017 4u07
479. Jan-Metten Van der Meer Rotterdam, 2018 4u07
480. Stefan Funnekotter Stockholm, 2014 4u07
481. Jim Winkens Sint-Laureins, 2018 4u07
482. Aad Ramondt Ronde Venen Marathon, 2018 4u07
483. Paul Pascha Rotterdam, 2019 4u07
484. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2018 4u07
485. Christine van Pareren Enschede, 2019 4u07
486. Sam Van de Velde Antwerpen, 2015 4u08
487. Richard Buls Amsterdam, 2015 4u08
488. Lonneke Rietveld Amsterdam, 2016 4u08
489. Thijs van ’t Hul Kustmararhon, 2016 4u08
490. Merel van Hoeve Phongyang, 2017 4u08
491. Frank Schalk Etten-Leur, 2016 4u08
492. Remco Bol Rotterdam, 2018 4u08
493. Thijs van der Molen Rotterdam, 2018 4u08
494. Daniel Dam Rotterdam, 2018 4u08
495. Fred Eggenhuizen Utrecht, 2017 4u08
496. Wesley Badri Tilburg, 2018 4u08
497. Rinette Kamp Rotterdam, 2019 4u08
498. Guido Groet Rotterdam, 2019 4u08
499. Angela Krijgsman Rotterdam, 2015 4u09
500. Linda van der Ham Spijkenisse, 2015 4u09
501. Anwar Andries Rotterdam, 2016 4u09
502. Robert Cram Rotterdam, 2016 4u09
503. Ronald Simonis Geldrop, 2016 4u09
504. Carla Zandveld Berlijn, 2016 4u09
505. Chantor Pascal van Beek Rotterdam, 2017 4u09
506. Frans Smits Rotterdam, 2017 4u09
507. Jac Gillis Rotterdam, 2017 4u09
508. Merel van Hoeve Dublin, 2017 4u09
509. Christine van Pareren Enschede, 2018 4u09
510. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2016 4u09
511. Marjolein Elderson Tilburg, 2018 4u09
512. Gerdi Wicherson Sneek, 2015 4u10
513. Merlinn van Nieuwkuijk Enschede, 2015 4u10
514. Piet Schippers Berlijn, 2015 4u10
515. Betty Brattinga Berlijn, 2015 4u10
516. Remko Lupker Spijkenisse, 2015 4u10
517. Angela Krijgsman Spijkenisse, 2015 4u10
518. Ramon Visser Slachtemarathon, 2016 4u10
519. Rick Verheij Sevilla, 2017 4u10
520. Catelijne antonius Rotterdam, 2017 4u10
521. Hugo van Vledder Berlijn, 2017 4u10
522. Sophie Huijskens Amsterdam, 2017 4u10
523. Femke Brands Beneden Leeuwen, 2016 4u10
524. Gerda van den Dool Amsterdam, 2016 4u10
525. Roelof Groen Amsterdam, 2017 4u10
526. Koen van Rhee Amsterdam, 2017 4u10
527. Sonja labigar Rotterdam, 2019 4u10
528. Rolf Rijk Rotterdam, 2015 4u11
529. Jan-Peter Offringa Amsterdam, 2015 4u11
530. Dufoer Hans Antwerpen, 2016 4u11
531. Eric Oukes Eindhoven, 2016 4u11
532. Arnold Verhagen Amsterdam, 2016 4u11
533. Tom van der Weg Rotterdam, 2017 4u11
534. Morien Janse Rotterdam, 2017 4u11
535. Claus Descamps Brugge, 2017 4u11
536. Joop Sterk Rotterdam, 2018 4u11
537. Willem Ligthart Rotterdam, 2018 4u11
538. William Schuring Rotterdam, 2016 4u11
539. Christine van Pareren Steinfurt, 2018 4u11
540. Martijn Crombag Rotterdam, 2018 4u11
541. Valentijn van Gorkom De Ronde Venen, 2018 4u11
542. Kathelijne Baetsen Rotterdam, 2018 4u11
543. Bert de Vos Rotterdam, 2015 4u12
544. Anita Truin Amsterdam, 2015 4u12
545. Savina Becciu Rotterdam, 2016 4u12
546. Ralf Groot Rotterdam, 2016 4u12
547. Pieternel Zwarteveen Amsterdam, 2016 4u12
548. Allard Tip Amsterdam, 2016 4u12
549. Martin van Riesen Rotterdam, 2016 4u12
550. Gerdi Wicherson Diever, 2016 4u12
551. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2016 4u12
552. Roxanne Schuitemaker Rotterdam, 2017 4u12
553. Gerard Schoonderwoerd Rotterdam, 2017 4u12
554. Jaap Nelisse Amsterdam, 2017 4u12
555. Marco van den Berg Rotterdam, 2018 4u12
556. William Schuring Enschede, 2017 4u12
557. Boud van Beurden New York, 2018 4u12
558. Olfert Langerak Rotterdam, 2016 4u12
559. Jaco Gouwen Rotterdam, 2019 4u12
560. Marijke Blijleven Enschede, 2019 4u12
561. Jan Daan van Oosten Den Haag, 2015 4u13
562. Jac Verbeek Zoutelande Kustmarathon, 2015 4u13
563. Coen Wesselman Almere, 2012 4u13
564. Cas Bakker Terschelling, 2015 4u13
565. Martin Aerts Rotterdam, 2016 4u13
566. Stefanie Bergkamp Rotterdam, 2016 4u13
567. Maartje Leiden, 2016 4u13
568. Lex de Prieëlle Amsterdam, 2016 4u13
569. Susan Rijk Berlijn, 2016 4u13
570. Marjanne Roel New york, 2016 4u13
571. Stefan Jansen Rotterdam, 2017 4u13
572. Wendy Hermans Valencia, 2017 4u13
573. Erik den Boer Rotterdam, 2018 4u13
574. Lars Lucas Rotterdam, 2018 4u13
575. Karin Husmann Rotterdam, 2018 4u13
576. Paul Pascha Amsterdam, 2018 4u13
577. Herman Reith New York, 2018 4u13
578. Loes Verhoeven Rotterdam, 2018 4u13
579. Léon de Bruijn Rotterdam, 2019 4u13
580. Arnoud Hettinga Amsterdam, 2015 4u14
581. Jan Luppes Rome, 2016 4u14
582. Toon Kuijs Rotterdam, 2014 4u14
583. Friso van der Zee Rotterdam, 2016 4u14
584. Meine de Jong Terschelling, 2016 4u14
585. Jan Jaap Jager Rotterdam, 2016 4u14
586. Bert Borst Tokyo, 2017 4u14
587. Maurice Cramer Rotterdam, 2017 4u14
588. Annelies Vos Rotterdam, 2017 4u14
589. Lex Stokhof Praag, 2017 4u14
590. Hans van Beusekom De Ronde Venen, 2017 4u14
591. René Ransijn Rotterdam, 2016 4u14
592. Mirjam van der Meulen Rotterdam, 2018 4u14
593. Paul Pascha Rotterdam, 2018 4u14
594. Rene Ransijn Rotterdam, 2016 4u14
595. Suzan Brienen Rotterdam, 2019 4u14
596. Ronald Kalis Rotterdam, 2019 4u14
597. An van de Velde Antwerpen, 2015 4u15
598. Peter Veldmaat Landgoed Twente Marathon, 2014 4u15
599. Hilko Jacobse Praag, 2016 4u15
600. Odeke Lam Rotterdam, 2017 4u15
601. Sjaak van de Groep Rotterdam, 2017 4u15
602. Jos Rave Enschede, 2017 4u15
603. Maartje Lenssen Berlijn, 2017 4u15
604. Eli Hermans Antwerpen, 2018 4u15
605. Rob van Woudenberg Amsterdam, 2014 4u15
606. Janneke Poort Rotterdam, 2018 4u15
607. Loes Janssen Rotterdam, 2019 4u15
608. Bram Verhagen Rotterdam, 2019 4u15
609. Dennis Buter Rotterdam, 2019 4u15
610. Marcel van Laa en Rotterdam, 2019 4u15
611. Eric Stamkot London, 2019 4u15
612. Jeroen Dunnewold Rotterdam, 2017 4u16
613. Henrieta Oosterbaan van der Meul Amsterdam, 2017 4u16
614. Marijke Blijleven Amsterdam, 2017 4u16
615. Kim van der Heijden Abcoude, 2018 4u16
616. Ton Gevers Rome, 2018 4u16
617. Wesley Badri Rotterdam, 2019 4u16
618. Kok Spruit Rotterdam, 2019 4u16
619. Kelly Pompies Rotterdam, 2019 4u16
620. Marijke Blijleven Amsterdam, 2014 4u17
621. Maarten Tanis Kustmarathon Zeeland, 2015 4u17
622. Karst Neervoort Terschelling, 2015 4u17
623. Rob Steenbakkers Eindhoven, 2016 4u17
624. Dennis Hartman Rotterdam, 2017 4u17
625. Joost Rommel Zwalm, 2017 4u17
626. Peter van der Sleen Rotterdam, 2017 4u17
627. Ivo Kloet Kustmarathon, 2017 4u17
628. Sandy Litjens Amsterdam, 2017 4u17
629. Dave Vanderheijden Rotterdam, 2018 4u17
630. Jochem Groenevelt Utrecht, 2018 4u17
631. Jeroen Nijeboer Warmlopers Enschede, 2018 4u17
632. Kyra Schafraad Rotterdam, 2017 4u17
633. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2017 4u17
634. Carina van der Kolk Sneek, 2017 4u17
635. Rinette Kamp Sneek, 2017 4u17
636. Brigitte van der Pluijm Etten-Leur, 2018 4u17
637. Hans Berg Rotterdam, 2019 4u17
638. Jeroen van de Kraats Parijs, 2019 4u17
639. Marijke Blijleven Rotterdam, 2016 4u18
640. Diana van Schijndel Rotterdam, 2016 4u18
641. Hubrien Meijaard Eindhoven, 2016 4u18
642. Peter Amsterdam, 2016 4u18
643. Anne Sijtzema Rotterdam, 2016 4u18
644. Marcel Frijmuth Valencia, 2017 4u18
645. Hugo van Vledder Parijs, 2018 4u18
646. Geja Tas Rotterdam, 2018 4u18
647. Helena De Greef Torhout, 2018 4u18
648. Tom Bune \'Rotterdam, 2019 4u18
649. Jessica Lorinc Rotterdam, 2016 4u19
650. Bertine Lentink berlijn, 2016 4u19
651. Michel Mooring New York, 2016 4u19
652. Marleen Van de Maele Valencia, 2016 4u19
653. Ini Ponger Amsterdam, 2017 4u19
654. Esther ten Velde Parijs, 2018 4u19
655. Ruben van der Tas Rotterdam, 2018 4u19
656. Jeroen Janssen Enschede, 2018 4u19
657. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2018 4u19
658. Bin Kroon Amsterdam, 2017 4u19
659. Roger van der Linden Chicago, 2018 4u19
660. Norbert Egelie Amsterdam, 2018 4u19
661. Janneke Poort Athene, 2018 4u19
662. Marco van der Heide Amsterdam, 2018 4u19
663. Ini Ponger Rotterdam, 2019 4u19
664. Marcel Snaterse Rotterdam, 2015 4u20
665. Dufoer Hans Eindhoven, 2015 4u20
666. Petra Hermanidesp Amsterdam, 2015 4u20
667. Ysbrand Visser Rotterdam, 2016 4u20
668. Klaas Tjibbe Knobbe Slachtemarathon, 2016 4u20
669. Michel van Hooijdonk Eindhoven, 2016 4u20
670. Michiel van Vlijmen Hoorn, 2016 4u20
671. Floor Smit Rotterdam, 2017 4u20
672. Harold van de Wakker Berlijn, 2017 4u20
673. Bert Kors Amsterdam, 2017 4u20
674. Karin Naaijkens Terschelling, 2017 4u20
675. Stefanie van Klaveren Rotterdam, 2018 4u20
676. Mark de Rooy Enschede, 2018 4u20
677. Alex Berlijn, 2018 4u20
678. Marco Hagendijk Rotterdam, 2019 4u20
679. Haico Eggengoor Berlijn, 2015 4u21
680. Dick van Driel Zeeland, 2015 4u21
681. Annemarie van Zomeren Kustmarathon Zeeland, 2015 4u21
682. Dik Zantingh New York, 2013 4u21
683. Mai Canters Rotterdam, 2016 4u21
684. Robert Dommerholt Enschede, 2016 4u21
685. Eric Thissen Amsterdam, 2016 4u21
686. Jaap van der Kloet Rotterdam, 2017 4u21
687. Wim van Zwam Chicago, 2017 4u21
688. René van der Kraan Rotterdam, 2018 4u21
689. Karlien goosink Enschede, 2018 4u21
690. Hans van Dongen Rotterdam, 2019 4u21
691. Arjen Briene Rotterdam, 2019 4u21
692. Savina Becciu Rotterdam, 2015 4u22
693. Mark Potze Helsinki, 2015 4u22
694. Jeroen Thuis Rotterdam, 2016 4u22
695. Marieke de Lange Amsterdam, 2016 4u22
696. Fred Jacobs Rotterdam, 2017 4u22
697. Daniella Ottink-Vink Rotterdam, 2016 4u22
698. Menno Raerd (Slachtemarathon), 2016 4u22
699. Jan Westerveld Amsterdam, 2017 4u22
700. Valentijn van Gorkom De Ronde Venen, 2017 4u22
701. Richard Ham Rotterdam, 2018 4u22
702. Marcel van Laanen Berlijn, 2018 4u22
703. Wim Pranger Amsterdam, 2018 4u22
704. Mark de Rooy Athene, 2018 4u22
705. Gerda van den Dool-van der Kooi New York, 2017 4u22
706. Marco van de Water Rotterdam, 2019 4u22
707. marco gresnigt Rotterdam, 2019 4u22
708. Nienke Burgerman-Zweers Rotterdam, 2019 4u22
709. Karen Scheidel Rotterdam, 2019 4u22
710. Pepijn van der Meulen Amsterdam, 2015 4u23
711. Gerrit Altena Lissabon, 2015 4u23
712. Renée Tokio, 2017 4u23
713. Wim van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
714. Linda van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
715. Merel van Hoeve Kosice, 2016 4u23
716. Jac Verbeek Eindhoven, 2018 4u23
717. Terry van Velthooven Valencia, 2018 4u23
718. Rob Wennekes Amsterdam, 2018 4u23
719. Sanne Hengeveld Slachte, 2016 4u24
720. Christiaan Janssen Palermo, 2016 4u24
721. Anita Besselsen Rotterdam, 2017 4u24
722. Margreet van den Heuvel Terschelling, 2017 4u24
723. Karin Husmann Rotterdam, 2016 4u24
724. Angela Stroobach Parijs, 2018 4u24
725. Johan Hukema Rotterdam, 2018 4u24
726. Erik Rensink Amsterdam, 2018 4u24
727. Patricia Adamse Leiden, 2015 4u25
728. Frans te Braake Utrecht – Muiden, 2016 4u25
729. Karin Sterk Rotterdam, 2017 4u25
730. Ramon Visser Rotterdam, 2017 4u25
731. Yvette Metselaar Rotterdam, 2017 4u25
732. Keer Berlijn, 2016 4u25
733. Ramon Visser Rotterdam, 2018 4u25
734. Yvette Metselaar Rotterdam, 2018 4u25
735. Ronald Rotterdam, 2019 4u25
736. Gisella van Helteren Groesbeek – Nijmegen, 2015 4u26
737. Marc Saanen Eindhoven, 2015 4u26
738. Bert de Vos Kustmarathon Zeeland, 2016 4u26
739. Marjan Eindhoven, 2016 4u26
740. Kevin Mangert Rotterdam, 2017 4u26
741. Mayra Peters-Slootweg Rome, 2017 4u26
742. Jelle Troost Kustmarathon Zeeland, 2017 4u26
743. Linda van der Ham Rotterdam, 2018 4u26
744. Wendy Gaarthuis-Weber Rotterdam, 2018 4u26
745. Willem Struijs Utrecht, 2017 4u26
746. Wytske Kok Amsterdam, 2018 4u26
747. Carel Averink Rotterdam, 2019 4u26
748. Leoniek Stordiau Leiden, 2015 4u27
749. Dirk Kootstra Skarl (Frysman Triathlon), 2015 4u27
750. Fred Hendrikse Kustmarathon Zeeland, 2015 4u27
751. Robert Langewouters Rotterdam, 2016 4u27
752. José Eichhorn Rotterdam, 2016 4u27
753. Mayra slootweg Rotterdam, 2016 4u27
754. Yvonne Bijman Etten-Leur, 2016 4u27
755. Jeroen Dunnewold Amsterdam, 2016 4u27
756. Daan Bultje Barcelona, 2017 4u27
757. Raymond Wissink Rotterdam, 2017 4u27
758. Jaap de Raad Rotterdam, 2017 4u27
759. Mayra Peters-Slootweg Rotterdam, 2016 4u27
760. Marcel Van Laanen Rotterdam, 2018 4u27
761. Paul von Stockhausen NEW YORK, 2018 4u27
762. Hans Ditewig Rotterdam, 2019 4u27
763. Raymond van Wijnen Rotterdam, 2019 4u27
764. Rob Beelen Amsterdam, 2015 4u28
765. José Jansen Rotterdam, 2016 4u28
766. Miranda Rotterdam, 2016 4u28
767. Tessel Lindelauf Rotterdam, 2016 4u28
768. Hans Schuurman Berlijn, 2016 4u28
769. Richard Mooring Rotterdam, 2017 4u28
770. Edward Wolf Rotterdam, 2017 4u28
771. Marcel Le Noble Amsterdam, 2017 4u28
772. John Neven Amsterdam, 2017 4u28
773. Bram van Graafeijland Rotterdam, 2018 4u28
774. Diana ter Braak Rotterdam, 2018 4u28
775. Marcel van.Rijswijk Malaga (Spain), 2017 4u28
776. Martin Klaassen Rotterdam, 2019 4u28
777. Annemiek spronk Rotterdam, 2019 4u28
778. Yvonne van Zijl Rotterdam, 2019 4u28
779. Jessica Bemelen Rotterdam, 2019 4u28
780. Rene van der Kraan Rotterdam, 2019 4u28
781. Gert-Jan de Jager Amsterdam, 2015 4u29
782. Denise Vonhof Rotterdam, 2016 4u29
783. Nico Poppelier Rotterdam, 2016 4u29
784. Marijke Elshof Rotterdam, 2017 4u29
785. Marjolein Elderson Spijkenisse, 2017 4u29
786. Michael Bijl Valencia, 2018 4u29
787. Anita Klingenberg Klazienaveen, 2016 4u30
788. Eline Droppers Rotterdam, 2017 4u30
789. Rob Rietveld Rotterdam, 2017 4u30
790. Paul van der weijden Enschede, 2017 4u30
791. Hans van Beusekom Amstelveen, 2017 4u30
792. Gwennyn Kapitein Rotterdam, 2018 4u30
793. Elise Venemans Barcelona, 2017 4u30
794. Wiebe de Vries Rotterdam, 2018 4u30
795. Paul Gomes Amsterdam, 2018 4u30
796. Rogier Duurkoop Eindhoven, 2018 4u30
797. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2019 4u30
798. Patricia van der Sijde Amsterdam, 2015 4u31
799. Jeroen de Weerd Rotterdam, 2017 4u31
800. Eddie Heukers Rotterdam, 2017 4u31
801. Jan-Peter Kelderman Rotterdam, 2018 4u31
802. Paulien Nieuwenhuis Rotterdam, 2018 4u31
803. Isabel Lombaert Gent, 2018 4u31
804. Paul Geerts Rotterdam, 2019 4u31
805. Marco Hagendijk Amsterdam, 2017 4u31
806. Peter de Jonge Valencia, 2014 4u32
807. Arjan van Driel Zeeland (Kustmarathon), 2015 4u32
808. Hans Schuurman Berlijn, 2015 4u32
809. Janneke van Schaik Rotterdam, 2016 4u32
810. Karin Sterk Berlijn, 2016 4u32
811. Caroline Bol Rotterdam, 2017 4u32
812. Jeroen Pots Amsterdam, 2017 4u32
813. Pieter Peterson Rotterdam, 2018 4u32
814. Pieter Peterson Rotterdam, 2018 4u32
815. Rob van Woudenberg New York, 2018 4u32
816. Peter Hammes Zaltbommel, 2019 4u32
817. Alexander Niemeijer Enschede, 2019 4u32
818. Martin de Boer Lauwersoog, 2019 4u32
819. Paul ’s Gravemade Berlijn, 2015 4u33
820. Eldert Teijema Lissabon, 2015 4u33
821. Gisella van Helteren Rotterdam, 2016 4u33
822. Rens Osinga Slachtemarathon, 2016 4u33
823. Sjoerd Le Noble Amsterdam, 2016 4u33
824. Emiel Meijer Rotterdam, 2017 4u33
825. Maarten Korz Palma de Mallorca, 2017 4u33
826. Prescilia Rotterdam, 2018 4u33
827. Erik Rensink Rotterdam, 2018 4u33
828. Froukje Stuursma Terschelling, 2018 4u33
829. Mori van den Bergh Amsterdam, 2018 4u33
830. Jolanda Botermans Sneek, 2018 4u33
831. Bea Penders Rotterdam, 2016 4u33
832. Gerda van den Dool Rotterdam, 2016 4u33
833. Eva Pauwels Zeeuws-Vlaanderen, 2019 4u33
834. Irene Veening Amsterdam, 2015 4u34
835. Johan Simons Gran Canaria, 2016 4u34
836. Manuela Geurts Eindhoven, 2016 4u34
837. Hellen Verheijen Eindhoven, 2016 4u34
838. Sippy van der Meer Barcelona, 2017 4u34
839. Henk Bijl Rotterdam, 2017 4u34
840. Karin Westplate Valencia, 2017 4u34
841. Sandra van Oudenaarden Valencia, 2017 4u34
842. Isabel Lombaert Gent, 2017 4u34
843. Job Jesse Mulder Rotterdam, 2018 4u34
844. Erik Rensink Amsterdam, 2018 4u34
845. Loes van den Bergh Rotterdam, 2019 4u34
846. Roelof Koelewijn Rotterdam, 2019 4u34
847. Gert Verkade Rotterdam, 2019 4u34
848. Herold Den Haag, 2015 4u35
849. Patricia Valcarcel Arevalo Den Haag, 2015 4u35
850. Karen Scheidel-Jacobse Amsterdam, 2016 4u35
851. Monique Rijgwaart Amsterdam, 2016 4u35
852. Henk Vlijm Terschelling, 2016 4u35
853. Lilian Verheij Sevilla, 2017 4u35
854. Bas Buizer Reeuwijkse Plassen, 2017 4u35
855. Maarten Korz Rotterdam, 2018 4u35
856. Christel Dobbelstein Amstelveen, 2019 4u35
857. Martin Hinse Rotterdam, 2015 4u35
858. Erik Rensink Rotterdam, 2019 4u35
859. Paul Peters Berlijn, 2018 4u35
860. Henk van der Mast Rotterdam, 2019 4u35
861. Anny Ploeg Rotterdam, 2016 4u36
862. Ysbrand Visser New York, 2016 4u36
863. Tessel lindelauf Rotterdam, 2017 4u36
864. Richard Touw Amersfoort, 1959 4u36
865. Steven Raven Rotterdam, 2017 4u36
866. Marcel van Rijswijk Malaga, 2017 4u36
867. Maaike Simic Rotterdam, 2018 4u36
868. Judith van den Top Rotterdam, 2018 4u36
869. Valesca van Rijswijk Köln, 2017 4u36
870. Reyn Valencia, 2018 4u36
871. Mike Muires New York, 2018 4u36
872. Rosalie Rotterdam, 2018 4u36
873. Bianca Wateler Amsterdam, 2013 4u37
874. Elfriede Amsterdam, 2015 4u37
875. Florenz Oomens Leiden, 2016 4u37
876. Marijn Kraaijkamp Boedapest, 2016 4u37
877. Nina Oude Bos Amsterdam, 2016 4u37
878. Sanne Rutten Rotterdam, 2018 4u37
879. Irene Jongerden Rotterdam, 2018 4u37
880. Mars Korn Rotterdam, 2017 4u37
881. Paul Rotterdam, 2019 4u37
882. Wendy Roobol Rotterdam, 2019 4u37
883. Eline Wagemaker Rotterdam, 2019 4u37
884. Karin van der Windt Rotterdam, 2015 4u38
885. Marieke Veuger Valencia, 2015 4u38
886. Kristien Vanluyd Lier, 2017 4u38
887. Patricia van der Sijde Eindhoven, 2016 4u38
888. Angela Stroobach Amsterdam, 2017 4u38
889. Mireille Wolfers Rotterdam, 2018 4u38
890. Rik Pronk Parijs, 2018 4u38
891. Maartje de Sonnaville Rotterdam, 2018 4u38
892. Michiel H. van Hoorn Utrecht, 2017 4u38
893. Katja de Groes Rotterdam, 2019 4u38
894. Sandra Rotterdam, 2019 4u38
895. Sandra Rotterdam, 2019 4u38
896. Arjen van Wifferen Amsterdam, 2014 4u39
897. Graciela Jharap Rome, 2017 4u39
898. Bob Stanneveld Rotterdam, 2018 4u39
899. Dirk Van der Sanden Antwerpen, 2018 4u39
900. Edwin van Haarlem Amsterdam, 2018 4u39
901. Jeroen Valencia, 2018 4u39
902. Jeroen Valencia, 2018 4u39
903. Gerrit Jan Donderwinkel Rotterdam, 2019 4u39
904. Wayne Woodruff London, 2019 4u39
905. Arjen van Wifferen Rotterdam, 2015 4u40
906. Karin Sterk Amsterdam, 2015 4u40
907. Monique Rijgwaart Rotterdam, 2016 4u40
908. Christine Rotsaert Berlijn, 2016 4u40
909. Suzanne Fa Rotterdam, 2017 4u40
910. Arno van Heijst Rotterdam, 2017 4u40
911. Karina van de Goor Amsterdam, 2017 4u40
912. Anne Marthe Pekelharing Amsterdam, 2017 4u40
913. Roos Akeroyd Amsterdam, 2017 4u40
914. Marco Leijtens Amsterdam, 2017 4u40
915. Annemiek Rotterdam, 2018 4u40
916. Marlies Scheepers Rotterdam, 2018 4u40
917. Didi Wittekoek Berlijn, 2018 4u40
918. Cees Bol Berlijn, 2017 4u40
919. Marijke Blijleven Berlijn, 2018 4u40
920. Patrick van dommelen Rotterdam, 2015 4u41
921. Alexander Scheffer Rotterdam, 2016 4u41
922. Ton Horseling Berlijn, 2016 4u41
923. Bionda van Roosendaal Tilburg, 2017 4u41
924. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2018 4u41
925. Rianne Ammerlaan Tokio, 2018 4u41
926. Beeleke Bredero Spitsbergen, 2018 4u41
927. Stephanie Delloye Amsterdam, 2015 4u42
928. Lonneke Rietveld New York, 2015 4u42
929. Bob Rietveld New York, 2015 4u42
930. Marleen Vermeulen New York, 2016 4u42
931. Peter van de Kamp Amersfoort, 2016 4u42
932. Ellen Verzijl Rotterdam, 2017 4u42
933. Nienke Slobbe Rotterdam, 2016 4u42
934. Maurice Mol Rotterdam, 2018 4u42
935. Laurens van Gils Rotterdam, 2018 4u42
936. Kiani van Dijk Rotterdam, 2018 4u42
937. Pascal Jonkman New York City Marathon, 2018 4u42
938. Yvar Garritsen Rotterdam, 2018 4u42
939. Emiel vd Coevering Rotterdam, 2019 4u42
940. Sandra van Vliet Rotterdam, 2019 4u42
941. Stan Goderie Rotterdam, 2019 4u42
942. Linda van der Ham Rotterdam, 2015 4u43
943. Joost van Beek Rotterdam, 2016 4u43
944. Jolanda Mik Rotterdam, 2016 4u43
945. Rens Veerman Rotterdam, 2017 4u43
946. Vivian Leijen Amsterdam, 2014 4u43
947. Marije Tolsma-Groen New York, 2015 4u44
948. Marion Luijten Rotterdam, 2017 4u44
949. Brigitte Mulders Amsterdam, 2016 4u44
950. Jolanda Hiddink Rotterdam, 2017 4u44
951. Janneke Nijmeijer Rotterdam, 2017 4u44
952. Annemarie Evers Rotterdam, 2017 4u44
953. Marten Dijkstra Amsterdam, 2017 4u44
954. Ilona van der Meer Rotterdam, 2019 4u44
955. Janno Roele Rotterdam, 2019 4u44
956. Peter Frank Haarmans Rotterdam, 2019 4u44
957. Jan Lankwarden Parijs, 2019 4u44
958. Peter de Leng Rotterdam, 2015 4u45
959. Renee Wittens Diever, 2015 4u45
960. Stefan de Bruijn Amsterdam, 2016 4u45
961. Janny Meijdam Rotterdam, 2016 4u45
962. Femke Debeij Rotterdam, 2017 4u45
963. Annelies Bol Rotterdam, 2017 4u45
964. Uwe Berlijn, 2018 4u45
965. Mariska Iyimen Rotterdam, 2019 4u45
966. Monique smits Rotterdam, 2019 4u45
967. Michael Bijl Rotterdam, 2019 4u45
968. Thirza de Booij Rotterdam, 2019 4u45
969. Manon Eindhoven, 2015 4u46
970. Sabine Bomba Rotterdam, 2017 4u46
971. Anouk Breeman Rotterdam, 2017 4u46
972. Nicolien Opdam Eindhoven, 2017 4u46
973. Judith van Hoorn Rotterdam, 2018 4u46
974. Caroline Mol Rotterdam, 2018 4u46
975. Edwin van Haarlem Amsterdam, 2017 4u46
976. Wouter Monden Zoutelande, 2017 4u46
977. Jorg Rousseeuw Amsterdam, 2018 4u46
978. Ramón Haen Valencia, 2018 4u46
979. Michel Meevers Scholte Rotterdam, 2019 4u46
980. Martijn Lokman Rotterdam, 2015 4u47
981. Astrid Jalving Klazienaveen, 2016 4u47
982. Monique de Lange Rotterdam, 2016 4u47
983. Ton Versluis Rotterdam, 2017 4u47
984. Arnolein Jager-Bronsema Rotterdam, 2017 4u47
985. Karin Vermeulen Rotterdam, 2017 4u47
986. Bram van Graafeijland Inverness, 2018 4u47
987. Eline Wagemaker Amsterdam, 2018 4u47
988. Ron Scheerder Amsterdam, 2016 4u47
989. Peter Raap New York, 2018 4u47
990. Celina van der Kaap New York, 2018 4u47
991. Ad Koolen Oslo, 2018 4u47
992. Nancy Schill Rotterdam, 2019 4u47
993. Rene Sloos Rotterdam, 2019 4u47
994. Marc Wiewel Amsterdam, 2014 4u48
995. Gera van Boven Terneuzen – Hulst, 2015 4u48
996. Marianne Vrijsen Rotterdam, 2015 4u48
997. Marie Vlietstra Terneuzen- Hulst, 2015 4u48
998. Frank Bon Helsinki, 2015 4u48
999. Harold van de Wakker Berlijn, 2016 4u48
1000. Janneke Poort New York, 2016 4u48
1001. David Demey Antwerpen, 2017 4u48
1002. Talitha Zondag Rotterdam, 2018 4u48
1003. Kim Trouerbach New York, 2017 4u48
1004. Tessa Wijshake Barcelona, 2017 4u48
1005. Erik Eisma Berlijn, 2018 4u48
1006. Joske Rotterdam, 2019 4u48
1007. Marijana Zivanovic – Roskam Rotterdam, 2019 4u48
1008. Richard Muilerman Berlijn, 2015 4u49
1009. Selma Dag Parijs, 2016 4u49
1010. Jessica Hoogeland Rotterdam, 2016 4u49
1011. Tess de Jong Rotterdam, 2017 4u49
1012. Frank Coppelmans Rotterdam, 2017 4u49
1013. Mariette Stiefelhagen Berlijn, 2017 4u49
1014. Kike Beintema Rotterdam, 2018 4u49
1015. Wendy Kramer-Dekker Amsterdam, 2018 4u49
1016. jessica de pagter New York, 2018 4u49
1017. Suzanne Neggers Eindhoven, 2015 4u49
1018. Desiree Maastricht, 2019 4u49
1019. Marion laanstra Terschelling, 2016 4u50
1020. Kees Vonk Nice – Frankrijk, 2016 4u50
1021. Janneke Koch Rotterdam, 2017 4u50
1022. José Hendriksen Rotterdam, 2017 4u50
1023. Erica de Haas Rotterdam, 2017 4u50
1024. Theo van Son Rotterdam, 2017 4u50
1025. Annelies Bol Rotterdam, 2019 4u50
1026. Terry de Jong Rotterdam, 2019 4u50
1027. Ed van Reijswoud Rotterdam, 2019 4u50
1028. Lianne de Visser -Wielemaker Burgh-Haamstede, 2015 4u51
1029. Maarten Korz Berlijn, 2016 4u51
1030. Linda koster Utrecht, 2017 4u51
1031. Michael Bijl Rotterdam, 2018 4u51
1032. Krista Bulthuis Parijs, 2018 4u51
1033. Marcel de Voer Parijs, 2018 4u51
1034. Marieke van den Hoek Rotterdam, 2018 4u51
1035. Willem Struijs Zeeland, 2017 4u51
1036. Gerdy Heek Rotterdam, 2018 4u51
1037. Geeske van Meerveld Rotterdam, 2019 4u51
1038. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2019 4u51
1039. Helena Veenma Rotterdam, 2019 4u51
1040. Annelies Bol Rotterdam, 2018 4u51
1041. Rinyanne Dirksma Slachtemarathon, 2016 4u52
1042. Jan Westerman Enschede, 2016 4u52
1043. Heleen van Duist Rotterdam, 2017 4u52
1044. Rob Kuiper Rotterdam, 2017 4u52
1045. Wilma de Ru Utrecht, 2018 4u52
1046. Mirjam Lefevere Rotterdam, 2016 4u52
1047. Rob van Woudenberg Burg-Haamstede – Zoutelande, 2017 4u52
1048. Robbert Kalinski Rotterdam, 2019 4u52
1049. Rianne van der Linde Rotterdam, 2019 4u52
1050. Arthur Visser Rotterdam, 2018 4u52
1051. Stef van Sikkelerus Rotterdam, 2015 4u53
1052. Paul Gereke Rotterdam, 2015 4u53
1053. Jan Hobo Zaltbommel, 2016 4u53
1054. Lianne Boer Rotterdam, 2016 4u53
1055. Henk van der Voort Rotterdam, 2017 4u53
1056. René Davids Berlijn, 2017 4u53
1057. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2018 4u53
1058. Jantine Meijer Rotterdam, 2017 4u53
1059. Emilie Den Hartog Rotterdam, 2019 4u53
1060. Jack Eijberts Rotterdam, 2019 4u53
1061. Bob Schoute Rotterdam, 2019 4u53
1062. Brian Gerrits Rotterdam, 2019 4u53
1063. Peter Leest Parijs, 2019 4u53
1064. José Cvetanovic Parijs, 2019 4u53
1065. Patricia van der Sijde Rotterdam, 2017 4u54
1066. Michael Bijl Amsterdam, 2017 4u54
1067. Bob Blaauw Zeeuws Vlaanderen, 2017 4u54
1068. Yvonne Lee Rotterdam, 2018 4u54
1069. Marc Gilijamse Eindhoven, 2017 4u54
1070. Eugenie Penders-Guljé Ronde Venen Marathon, 2017 4u54
1071. Ton Horseling Amsterdam, 2015 4u55
1072. Stef van Sikkelerus Barcelona, 2016 4u55
1073. Mark Verschoor Rotterdam, 2016 4u55
1074. Mellinda Eindhoven, 2016 4u55
1075. Maret Busch Leiden, 2017 4u55
1076. Laurens Van walraven london, 2017 4u55
1077. Wilfred New york, 2018 4u55
1078. Aafke de Vries Rotterdam, 2019 4u55
1079. Ivar Krols Rotterdam, 2019 4u55
1080. Roel Bulthuis Winterswijk, 2015 4u56
1081. Kristien Vanluyd Visé, 2016 4u56
1082. Gerrianne Brinkman Berlijn, 2016 4u56
1083. Mellinda Beumkes Eindhoven, 2016 4u56
1084. Patrick Slinger Rotterdam, 2018 4u56
1085. Judith van der Horst Leiden, 2018 4u56
1086. Marc Van der borght Ieper iffields, 2018 4u56
1087. Floriaan Tasche New York, 2017 4u56
1088. E van der Heide Rotterdam, 2019 4u56
1089. Menno krijnen Amsterdam, 2015 4u57
1090. Miranda Boom Rotterdam, 2016 4u57
1091. Martine Baldé New York, 2016 4u57
1092. Annemieke Bronkhorst Rotterdam, 2018 4u57
1093. Paul Brans New York, 2018 4u57
1094. Barbara Bosland Amstelveen, 2019 4u57
1095. Gerrie Harmsen Rotterdam, 2019 4u57
1096. Lilian Weber Rotterdam, 2015 4u58
1097. Bert Wauters Aalter (BE) Bostrail 44,53 km., 2016 4u58
1098. Emilie Hoek-Hofs Spijkenisse, 2017 4u58
1099. Miranda Noordermeer Rotterdam, 2017 4u58
1100. Jacqueline Wouters Amsterdam, 2018 4u58
1101. Peter Meijer Rotterdam, 2019 4u58
1102. Maaike Somers Rotterdam, 2019 4u58
1103. Tim zandboer Rotterdam., 2019 4u58
1104. Pauline Overeem Berlijn, 2015 4u59
1105. Marie Vlietstra Kustmarathon Zeeland, 2015 4u59
1106. Wilma Gerlach-van den Heuvel Londen, 2016 4u59
1107. Miranda Boom Amsterdam, 2016 4u59
1108. Siska Groen Rotterdam, 2017 4u59
1109. Kim Trouerbach Rotterdam, 2017 4u59
1110. Nancy Schill Rotterdam, 2017 4u59
1111. Edwin van Benthem Amsterdam, 2017 4u59
1112. Peter Breukers Greidemarathon (enige deelnemer), 2017 4u59
1113. Margriet Swinkels New York, 2018 4u59
1114. Wouter Rotterdam, 2019 4u59
1115. Michel du Chatinier Rotterdam, 2016 5u00
1116. Marielle van der Wardt Utrecht, 2017 5u00
1117. Erik Meijer Rotterdam, 2017 5u00
1118. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2017 5u00
1119. Felicie van Vree Rotterdam, 2018 5u00
1120. Noury Rotterdam, 2018 5u00
1121. Marjan De prins Antwerpen, 2019 5u00
1122. Arjen van Wifferen Curacao, 2014 5u01
1123. Natalia Rakhorst Rotterdam, 2017 5u01
1124. Emilie Hoek-Hofs Rotterdam, 2017 5u01
1125. Myra Hijzen Eindhoven, 2017 5u01
1126. Christel Ophuis Rotterdam, 2018 5u01
1127. Carla Bosch Zeeland, 2018 5u01
1128. Mark Potze Rotterdam, 2015 5u02
1129. Marianne Bos Berlijn, 2016 5u02
1130. Emiel Voskuilen Rotterdam, 2017 5u02
1131. Geert Timmerman Amsterdam, 2016 5u02
1132. Niek Wijnen Rotterdam, 2016 5u03
1133. Richard Duijvelaar Rotterdam, 2017 5u03
1134. Tymen Reitsma Rotterdam, 2017 5u03
1135. Fenneke Mensinga Stadskanaal, 1966 5u03
1136. Nicolette Seelaar Rotterdam, 2017 5u03
1137. Vera Butter Rotterdam, 2018 5u03
1138. Esther Bothoff Rotterdam, 2018 5u03
1139. Ed steur Rotterdam, 2017 5u03
1140. Jantine Meijer Westerkwartier, 2018 5u03
1141. Mirella Sterrenburg Rotterdam, 2019 5u03
1142. Gert Amsterdam, 2016 5u04
1143. Annemieke Ooms Frankfurt, 2017 5u04
1144. Patricia van der Sijde New York, 2017 5u04
1145. Tobias van Rijn Rotterdam, 2018 5u04
1146. Arno van Heijst Rotterdam, 2018 5u04
1147. Sylvia de Jong Rotterdam, 2018 5u04
1148. Eddy van Horssen Berlijn, 2018 5u04
1149. Bas Lacor Rotterdam, 2018 5u04
1150. Nathalie Sanchez Rotterdam, 2019 5u04
1151. Alexander Sanchez Rotterdam, 2019 5u04
1152. Annemarie Luykx Rotterdam, 2017 5u05
1153. Debbie Meijer Rotterdam, 2017 5u05
1154. Theo van Son Rotterdam, 2018 5u05
1155. Ilona van der Meer Amsterdam, 2018 5u05
1156. Rhode Hagmeijer Gent, 2018 5u05
1157. Annewil Stelloo Rotterdam, 2019 5u05
1158. Ate Reitsma Rotterdam, 2019 5u05
1159. Corine Rotterdam, 2019 5u05
1160. Esther Gums Parijs, 2019 5u05
1161. Lianne Boer Rotterdam, 2017 5u06
1162. Gerard Radstaat Amsterdam, 2016 5u06
1163. Eric Philipsen Interlaken-Jungfrau, 2016 5u06
1164. Karin van Duijn Rotterdam, 2017 5u06
1165. Wendy Kramer-Dekker Valencia, 2017 5u06
1166. Jacqueline Dirks Eindhoven, 2015 5u07
1167. Jeroen Bakker rotterdam, 2017 5u07
1168. Mariska Iyimen Amsterdam, 2017 5u07
1169. Jolijn Philippa Rotterdam, 2018 5u07
1170. Fleur Rotterdam, 2018 5u07
1171. Hester de Broekert Kustmarathon Zeeland, 2018 5u07
1172. Karin Muller Chicago, 2018 5u07
1173. Tono Wondergem Kustmarathon Zeeland, 2015 5u08
1174. Karin Sterk Barcelona, 2015 5u08
1175. Lyanda Hoogewerf Rotterdam, 2016 5u08
1176. Lunsing Cazemier Utrecht, 2017 5u08
1177. Gonny Bergevoet Rotterdam, 2018 5u08
1178. Klaas van der Vegt Rotterdam, 2018 5u08
1179. Petra Tummers Rotterdam, 2019 5u08
1180. Christel Ophuis Lissabon, 2015 5u09
1181. Anneloes van Huuksloot Rotterdam, 2017 5u09
1182. Ed Appeldoorn Rotterdam, 2018 5u09
1183. Natalia Rakhorst Berlijn, 2018 5u09
1184. Aad van Vliet Rotterdan, 2019 5u09
1185. Thomas Wortelboer Rotterdam, 2019 5u09
1186. Martin Reins Barcelona, 2015 5u10
1187. Marian Cordes Amsterdam, 2015 5u10
1188. Tessa Wijshake Parijs, 2015 5u10
1189. Rafi Wazir Amsterdam, 2017 5u10
1190. John Valstar Amsterdam, 2017 5u10
1191. Leontien Schuiling Rotterdam, 2019 5u10
1192. Carline Rotterdam, 2019 5u10
1193. Jaap Rotterdam, 2019 5u10
1194. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2015 5u11
1195. Frederik Hulshof Rotterdam, 2017 5u11
1196. Wichard Cuperus Rotterdam, 2018 5u11
1197. Hanna van der Stok Amsterdam, 2018 5u11
1198. Lianne Blonk Valencia, 2018 5u11
1199. Tanja den Bak Amsterdam, 2018 5u11
1200. Ali Phoa Amsterdam, 2018 5u11
1201. Ingrid van den Nieuwenhof New York, 2016 5u12
1202. Ans Busser Rotterdam, 2017 5u12
1203. Yvonne Staats New York, 2016 5u12
1204. Jan-Piet Janssen Rotterdam, 2018 5u12
1205. Adrie Bergwerff Rotterdam, 2019 5u12
1206. Nicolle van den Boom Rotterdam, 2019 5u12
1207. Karin Andersson Rotterdam, 2015 5u13
1208. Nadia Diacone Amsterdam, 2015 5u13
1209. Tim Busschops Rotterdam, 2017 5u13
1210. Nadine Icario-Eyssen Rotterdam, 2018 5u13
1211. Lilly Burggraaf Rotterdam, 2017 5u13
1212. Romy De Schutter Rotterdam, 2018 5u13
1213. Anita Neidhöfer Rotterdam, 2019 5u13
1214. Stefan Mets Rottetdam, 2017 5u14
1215. Patricia hemmer Rotterdam, 2017 5u14
1216. Geert-Jan Lebesque Rotterdam, 2019 5u14
1217. Nicolette Schuurman Rotterdam, 2016 5u15
1218. Sanne van den Berg Rotterdam, 2017 5u15
1219. Alex Brinkmans Rotterdam, 2017 5u15
1220. Laurens Van walraven rotterdam, 2018 5u15
1221. Hieke Osinga Berlijn, 2018 5u15
1222. Karin Muller Berlijn, 2018 5u15
1223. Stephanie van Delsen Rotterdam, 2019 5u15
1224. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2017 5u16
1225. Jos Aikema Rotterdam, 2017 5u16
1226. Renate van Dop-de Leeuw New York, 2018 5u16
1227. Annette Witterholt New York, 2018 5u16
1228. Louisa Heddes Rotterdam, 2019 5u16
1229. Wendy Dekker Rotterdam, 2019 5u16
1230. Louisa Heddes Rotterdam, 2019 5u16
1231. Claire van Roon Rotterdam, 2019 5u16
1232. Angele Wagelmans Rotterdam, 2015 5u17
1233. Ruud Kolka Leiden, 2015 5u17
1234. Myra Hijzen Rotterdam, 2017 5u17
1235. Wilfried van Ettinger Rotterdam, 2019 5u17
1236. Therese Hessels Rotterdam, 2015 5u18
1237. Natalie in ’t Veld Rotterdam, 2016 5u18
1238. Peter Knudsen Slachtemarathon, 2016 5u18
1239. Christina Hendriks-Weijde Loch Ness, Inverness, 2018 5u18
1240. Ruben Hendriks Loch Ness, Inverness, 2018 5u18
1241. Martin van Veluw Rotterdam, 2019 5u18
1242. Robert Verbeek, 2016 5u19
1243. Erika Geers Eindhoven, 2016 5u19
1244. Scarlet Verveen Rotterdam, 2017 5u19
1245. Myra Hijzen Leiden, 2016 5u20
1246. Monique De Jong Rotterdam, 2019 5u20
1247. PytsjeYtsjeRijpma Rotterdam, 2019 5u20
1248. Stef van Sikkelerus Chicago, 2015 5u21
1249. Wilma Leunge Lissabon, 2015 5u21
1250. Elisa Middendorp Rotterdam, 2018 5u21
1251. Joke Heijmans Rotterdam, 2018 5u21
1252. Arthur Stijns Zeeuws-Vlaanderen, 2018 5u21
1253. Geraldine van Hees Rotterdam, 2019 5u21
1254. Ernst Wehrmeijer Parijs, 2019 5u21
1255. Marie Vlietstra Zoutelande, 2016 5u22
1256. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2017 5u22
1257. Richard van Dieken Rotterdam, 2018 5u22
1258. Maurice Mol Athene, 2018 5u22
1259. Jorien Quaak Rotterdam, 2019 5u22
1260. Yvar Garritsen Rotterdam, 2019 5u22
1261. Arjen van Wifferen Maastricht (IRONMAN), 2015 5u23
1262. Helmi Verbon Berlijn, 2018 5u23
1263. Madeleine Sigtermans Amsterdam, 2018 5u23
1264. Ruth Vervaet Rotterdam, 2019 5u23
1265. Arie van der Harst Australian Outback Marathon, 2016 5u24
1266. Yoandi van der Horst Rotterdam, 2017 5u24
1267. Cees van der Sijs Rotterdam, 2018 5u24
1268. Simone Titaleij New York, 2017 5u24
1269. Hetty Janssen-Hollander Rotterdam, 2019 5u24
1270. Ineke Huijsdens Rotterdam, 2018 5u25
1271. Ellen van Dilst Leiden, 2018 5u25
1272. Paulien van Gijn New York, 2018 5u25
1273. Suzanne Neggers New York, 2018 5u25
1274. Tanco Mulderij Rotterdam, 2019 5u25
1275. Aukelien Visser Parijs, 2019 5u25
1276. Gertjan van Diggelen Rotterdam,, 2017 5u26
1277. Esther Wiekens Amsterdam, 2016 5u27
1278. Tanja den Bak Rotterdam, 2018 5u27
1279. Anique singerling Rotterdam, 2018 5u28
1280. Thea Drost Amsterdam, 2016 5u29
1281. Liane Otten Eindhoven, 2017 5u29
1282. Arie de Jager Eindhoven, 2016 5u30
1283. Guillaume Doeswijk Moscow (Rusland), 2016 5u30
1284. Matthieu van Leeuwen Kustmarathon van Zeeland, 2016 5u30
1285. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2017 5u30
1286. Gwenda Supit Rotterdam, 2019 5u30
1287. Judith Roemersma Tel Aviv, 2019 5u30
1288. Claudia van de Ketterij Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
1289. Silco Saaman Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
1290. Hendrien Godschalk Rotterdam, 2018 5u31
1291. Annecarlijn Rotterdam, 2019 5u31
1292. Frans Eindhoven, 2018 5u32
1293. Huib den Hollander Rotterdam, 2019 5u33
1294. eric de wit Rotterdam, 2019 5u33
1295. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2016 5u34
1296. Enrico Antonacci Rotterdam, 2019 5u34
1297. Hubert Amsterdam, 2015 5u35
1298. Marion Coenraad Leiden, 2017 5u35
1299. PytsjeYtsjeRijpma Mumbai, 2019 5u35
1300. Alexandra Wilkinson Rotterdam, 2017 5u36
1301. Laura Broenink Vaals-Maastricht, 2019 5u36
1302. Karin Muller Liverpool, 2018 5u37
1303. Peter Crol Parijs, 2019 5u37
1304. Aafje Rotterdam, 2018 5u38
1305. Saskia Verburg Rotterdam, 2019 5u38
1306. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2016 5u39
1307. Karin Muller New York, 2017 5u40
1308. Hanneke Benschop Amsterdam, 2017 5u41
1309. Caroline Koene Rotterdam, 2019 5u41
1310. Martin Vermeer Rotterdam, 2018 5u43
1311. Willem Struijs Iten, Kenia (Rift Valley Maratho, 2018 5u44
1312. Hinde Dijkhuis Amsterdam, 2018 5u47
1313. Natasja Hallema Amsterdam, 2017 5u48
1314. Joke Heijmans Lissabon, 2017 5u50
1315. Ingrid loots New York, 2018 5u50
1316. Ronald Van der Vliet Rotterdam, 2018 5u51
1317. Corine du Pree Rotterdam, 2019 5u51
1318. Leeneman Amsterdam, 2016 5u55
1319. Jelle Troost Parijs, 2018 5u59
1320. Mariette Kuilman Parijs, 2015 6u00
1321. William Schuring Jungfrau marathon Interlaken, 2017 6u02
1322. Erna van der Gronden Parijs, 2019 6u07
1323. Bert Smit Rotterdam, 2019 6u12