Koud kunstje
€16,95
- Je bestelt direct bij de schrijver
Wim Hof (1959) is een bijzondere man. Hij zwemt in water met temperaturen rond het vriespunt en loopt een marathon boven de poolcirkel, in alleen een korte broek.
Het geeft hem een geuzennaam: Iceman
Hof pleit voor een herwaardering van de kou en hij krijgt steun van de wetenschap. Radboud UMC bevestigt met onderzoek dat de methode van Hof een positief effect heeft.
Zijn methodiek die honderdduizenden mensen met hoge ontstekingswaarden geholpen heeft, heb ik opgeschreven in Koud Kunstje. Werken met Hof was een leerzaam feest.
Ik kon met Hof mee naar Polen om een week lang dagelijks ademhalingsoefeningen te doen en minutenlang in smeltwater van 1 graad Celsius te trainen.
De bekendheid van Hof nam een vlucht en de rechten van het boek werden ook verkocht voor het Duits, Engels, Spaans, Portugees, Italiaans, Frans, Russisch, Pools en Hongaars.
Renate Hoogduin-Eilander –
Ik ben heel benieuwd. Koud douchen is top!
Bianca Laan –
ik ondervind elke dad de positieve uitwerking van de ademhalingsoefeningen van Win Hof, maar ook die van het sportrusten! Fantastisch hoe jullie bezig zijn. mijn ervaringen kun ke lezen op reumaenzondermedicijnen.blogspot.com
Sportrusten –
Heel mooi. Dank voor delen!
Bianca Laan –
Graag gedaan. Ikben heel blij met jullie inzichten! En deel deze ook graag met anderen.
Roel Bulthuis –
hoi Koen, ik heb je boek al uit, goed verhaal en duidelijk geschreven. als je nog eentje over hebt wil ik hem graag voor een vriend van me, Peter de Kok. groet’n oet Winterswijk
Monica Hagemeier –
Done! Uitgeademd en met een ‘zen’ mind in de afwachting ✌️Lijkt mij heel fijn om hem te mogen ontvangen
Jolanda van Goor –
Ben erg benieuwd naar het boek, ik deel het bericht graag!
Ray Squasher –
Ice Ice baby (y)
Ad Janssen –
Net nog niet besteld.
Frank Olsthoorn –
Als enthousiaste Sportrusten ambassadeur (zeker na de Marathon Rotterdam eergisteren) kijk ik wel uit naar de volgende uitdaging ;-). Kom maar op met dat boek!
Sandra Medendorp –
ik heb de uitzending gezien en was erg onder de indruk!
Roy Perik –
Delen…check, uitademen….check……wanneer mag ik weer inademen
Sportrusten –
Vrijdagmiddag 16.30 uur.
Jh van der Bruggen –
Net besteld
Marieke van Horssen –
Als het ook weerstand verhogend werkt. Graag. Lig al een paar dagen ziek in bed.
Annie Wilmer v.d. Hombergh –
Beste Koen,
Het is waar wat Wim het Hof zegt. Elke morgen doe ik de zonnegroet, ga elke morgen onder de douche en wissel al jaren af met koud warm water. Ik voel mij als herboren en super fit. In combinatie met ademen yoga en hardlopen ben ik een tevreden gelukkig mens. Elke dag hang ik opnieuw de slingers op waardoor elke dag een feestje is.
Het zonnetje schijnt,
Groetjes,
Annie
P.S. Ik geloof in jullie en jullie methode want het werkt.
Heleen Oude Weernink –
Super goed boek en je schrijfstijl Koen, is erg prettig. Maar wat ik vooral fijn vind is dat het zo goed uitlegt hoe of wat voor de koude en de ademtechniek.
Mijn complimenten en ik ga het natuurlijk iedereen aanbevelen. Komt op de lijst van verplichte kost in mijn ademcoachopleiding 😉
Dank voor het maken ervan.
hartelijke groet, Heleen
Kees –
gefeliciteerd Koen!
Ger Kerkhoven –
ik wil koudkunstje graag op mijn Kobo. Wanneer komt de ebookversie? Overigens…
Adrenaline verzorgt elk gewenst placebo-effect. Iedereen kan met een goede wil, al of niet ondersteund door ‘publiek’, een ijsbad in. Bruinvet ontwikkel je anders. Een kwalitatief goede ademhaling doet daarentegen echt wonderen. Bewuste sturing en concentratie heeft ook sterke meditatieve werking en dat werkt de tweede waardevolle component: ontstressen in de hand.
Echter koolhydraatarm leven met veel vezels geeft de grootste winst voor een mensdier, sporter of niet.
Miriam –
Gefeliciteerd! Ga het snel lezen! Zal mijn LUCHT input ook eens waar gaan maken met Adem & Spreken
roelbulthuis –
hoi Koen,
woensdag in Deventer je boek meegenomen.
heerlijk in een teug uitgelezen*(toch maar de tijd genomen en niet de twee woorden alleen), erg mooi en gemakkelijk te lezen. Wilmsie is nu ook overstag, dank aan jou. wanneer is de boekpresentatie( officieel)?
Groet’n oet Winterswijk
Marianne Peper –
Ha ha in een stapelbed in presezka (of zoiets) in Polen bij Wim Hof
Koen de Jong –
Oi. Oi. Oi. Waar gaat dit heen.
Marianne Peper –
En ik was er getuige van
Koen de Jong –
Leuk Irene, dat wij in hetzelfde bed sliepen toen dit boek ontstond staat er niet in.
Irene Glansbeek –
heb het besteld…gefeliciteerd Koen
Richard Wamelink –
Vanavond het boek in één ruk uitgelezen, toppertje!
Wiro Oudejans –
Ik wacht nog even voordat ik weer in het IJ spring
Coen Runs Voort –
Boek vandaag besteld bij Sportrusten, ben benieuwd!
Saskia Dommisse –
Boek is al binnen vandaag! 😉
Kiki Mieke Haar –
Cool 🙂 brrrr letterlijk en figuurlijk lol
Koen de Jong –
Doen we Mieke.
Kiki Mieke Haar –
HEy Koen de Jong ik heb bestelling via Innerfire – Xtraordinary in everyone geplaatst, hoop niet te lang te hoeven wachten, ha ha. Kom je dan oo een keer naar London voor een boek presentatie? Misschien nadat de Engelse vertaling uit is? Kan op de ambassade, kan ik regelen 😉
Koen de Jong –
Leuk. Leuk. Op naar 10.000 mensen in het Gooimeer (in de winter dan)
Henk van den Bergh –
Jazeker Koen, hij gaat dit weekend uit. Nu blz 60 of zo…Super leuk geschreven man.. Heb hem ook al paar keer aangeprezen aan klanten..
Marleen Derks –
Gefeliciteerd! ❄️⛄️❄️
Arnoud Van de Giessen –
Lijkt me erg leuk boek, gefeliciteerd!
Caroline Brandsen –
Rob
Karin Gerritsjans –
Wim, van harte gefeliciteerd!!! (y)
Kiki Mieke Haar –
Leuk Koen de Jong, ik wil het zsm lezen 🙂
Hermen Grasman –
Wim lacht. Koen blij. Hebben we bij Lucht weer een lekker boek gemaakt. Wil hem ook zien!
Marcia Jansen –
Gefeliciteerd!
Richard de Leth –
Super, van harte! Ben er uiteraard bij 21 april.
Henk van den Bergh –
Super Koen. Kan je eindelijk ff rustig ademen
Ine Jacobs –
Proficiat, ben heel benieuwd.
Mathijs Houdt van IJs –
Ben heel benieuwd, maar ik hoor alleen maar positieve reacties! Zie jullie iig de 21e
Ralf Schipper –
Gefeliciteerd!!
Koen de Jong –
Mét portret van Marianne Peper
Marianne Peper –
Mooie samenwerking
Koen de Jong –
Zeker Frank. Als je zo lang kan wachten.
Frank Koelma –
ik neem aan dat ik er op 21 april een paar kan kopen?
Nanneke Schreurs –
Ik heb hem inmiddels besteld! Heel erg benieuwd…
Barbara Hiestand –
Mooi boek, mooie methode, succes!