Sportrusten Wall of 14K

Liep jij een marathon met ons 14 kilometer-schema? Hulde!

Vul hier je naam, plaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten-held (ook als je 6 uur over de marathon hebt gedaan).

Jouw marathon:

: (uu:mm)
1. Niek Hoogwout Hamburg, 2017 2u49
2. Sander Assendelft Reykjavik, 2015 2u51
3. Victor Plomp Hamburg, 2017 2u59
4. Matthijs Monster Rotterdam, 2017 3u01
5. Koen de Jong Amsterdam, 2016 3u06
6. Irene Kalter Rotterdam, 2017 3u06
7. Victor Plomp Terschelling, 2015 3u08
8. Matthijs Rotterdam, 2016 3u08
9. Koen de Jong Amsterdam, 2014 3u09
10. Michel de Wit Eindhoven, 2016 3u10
11. Pascal Aarts Rotterdam, 2017 3u10
12. Marcel van Koningsbrugge Rotterdam, 2014 3u11
13. Koen de Jong Utrecht, 2017 3u11
14. Frank Klomp Rotterdam, 2017 3u13
15. Toine Bos Amsterdam, 2016 3u15
16. Bram Bakker Boston, 2015 3u18
17. Vincent Radewalt Spijkenisse, 2016 3u18
18. Marc Persoons Rotterdam, 2010 3u19
19. Jan Hendrikse Rotterdam, 2015 3u20
20. Remco Snijders Leiden, 2015 3u21
21. Koen de Jong New York, 2015 3u21
22. Jan Knoops Rotterdam, 2016 3u21
23. Wim Koppelaar Berlijn, 2016 3u22
24. Dirk Vanden Breede ( Bel ) Eindhoven, 2016 3u23
25. Mark Zuurhout Utrecht, 2017 3u23
26. Elwin Zijlstra Rotterdam, 2017 3u23
27. Peter Tempelaar Rotterdam, 2017 3u24
28. Susanne Boer Parijs, 2015 3u25
29. Jan Doorduin Terschelling, 2015 3u25
30. Laura Batterink Berlijn, 2016 3u25
31. Cornelis Richter Utrecht, 2017 3u25
32. Maarten de Jong Utrecht, 2017 3u25
33. Ian Overduin Rotterdam, 2017 3u25
34. Eite Slootheer Etten-Leur, 2016 3u25
35. Henk Hartman Klazienaveen, 2015 3u26
36. Fremko Blox Eindhoven, 2016 3u26
37. Maarten de Jong Amsterdam, 2016 3u26
38. Cris Zomerdijk Amsterdam, 2016 3u26
39. Bart Trip Terschelling, Berenloop, 2016 3u26
40. Koen de Jong Amsterdam West, 2014 3u27
41. Peter van Buijtene Amsterdam, 2012 3u27
42. Laura Batterink Leiden, 2015 3u27
43. Martijn v Veenendaal Rotterdam, 2014 3u27
44. Maarten Fornerod Rotterdam, 2016 3u27
45. Dirk Vanden Breede Antwerpen, 2016 3u27
46. Edward Blommaart Amsterdam, 2014 3u28
47. Daan Schuurman Rotterdam, 2015 3u28
48. Henk Hartman Klazienaveen, 2016 3u28
49. Eite Slootheer Etten-Leur, 2015 3u28
50. Koen Hoonhorst Amsterdam, 2016 3u28
51. Maarten Fornerod Moskou, 2016 3u29
52. Gert-Jan Egberink Rome, 2015 3u29
53. Xylander Berlijn, 2015 3u30
54. Maarten Fornerod Amsterdam, 2015 3u30
55. Luc Kusters Rotterdam, 2015 3u30
56. Kees Koren Rotterdam, 2016 3u30
57. Maarten de Jong Stockholm, 2016 3u30
58. Jordy Bisschoff Rotterdam, 2017 3u30
59. Tom Sandmann Leiden, 2017 3u30
60. Barry Nijenhuis Leiden, 2016 3u31
61. Anika Olthuis Eindhoven, 2016 3u31
62. Martijn Rodijk Amsterdam, 2016 3u31
63. Mathieu van Linde Terschelling, 2016 3u31
64. Jurgen Tolsma New York, 2015 3u32
65. Joris Michels Rotterdam, 2016 3u32
66. Anjo Kolk Eindhoven, 2016 3u32
67. Wim Koppelaar Rotterdam, 2015 3u33
68. Frank van der Laan Terschelling, 2015 3u33
69. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2016 3u33
70. Mark Zuurhout Rotterdam, 2015 3u34
71. Eric Ruiter Rotterdam, 2016 3u34
72. Mathieu van Linde Rotterdam, 2016 3u34
73. Ab Vonkeman Rotterdam, 2016 3u34
74. Michel Bakker Eindhoven, 2015 3u35
75. Sander van Drongelen San Sebasiaan, 2015 3u35
76. Vincent Radewalt Rotterdam, 2016 3u35
77. Thomas Kersten Pisa, 2016 3u35
78. Piet Wijdenes Hoorn, 2017 3u35
79. Maarten de Jong Amsterdam, 2015 3u36
80. Eite Slootheer Rotterdam, 2016 3u36
81. Filip Op de Beeck Eindhoven, 2016 3u36
82. Alex van Heijst Rotterdam, 2016 3u36
83. Rocco Emmaneel Utrecht, 2017 3u36
84. Jeroen van den Nieuwelaar Rotterdam, 2017 3u36
85. Patricia van Dun Amsterdam, 2015 3u37
86. Jurrian van der Pijl Rotterdam, 2017 3u37
87. Susanne Boer Rotterdam, 2014 3u37
88. Anwar Andries Eindhoven, 2016 3u37
89. Jeroen de Munnik Amsterdam, 2016 3u37
90. Erwin Kreule Rotterdam, 2017 3u37
91. Richard Smit Enschede, 2016 3u38
92. jappie doller Oosterbierum - Raerd, 2016 3u38
93. Fabiaan Hendricks Eindhoven, 2013 3u39
94. Wibe Jan Elgersma Terschelling, 2016 3u39
95. Wibe Jan Elgersma Amstelveen, 2017 3u39
96. Rob Bremer Rotterdam, 2017 3u39
97. Gert van Riessen Enschede, 2017 3u39
98. Ivan Sie Rotterdam, 2016 3u40
99. Cees de Groot Rotterdam, 2016 3u40
100. Gert van Riessen Apeldoorn, 2016 3u40
101. Marco Arts Eindhoven, 2016 3u40
102. Rob Bremer New York, 2016 3u40
103. Quiryn Springeling Rotterdam, 2017 3u40
104. Wibe Jan Elgersma Eindhoven, 2015 3u41
105. Jet van Gemert Rotterdam, 2014 3u41
106. Mathieu van Linde Venetië, 2015 3u41
107. Peter Koomen Berlijn, 2015 3u41
108. Jack smit Amsterdam, 2015 3u41
109. Marcel IJsselstijn Rotterdam, 2017 3u41
110. Hans Bos Eindhoven, 2016 3u42
111. Ron Beemster Rotterdam, 2016 3u42
112. Wiepke Koopmans Roterdam, 2017 3u42
113. PIETER VAN CAUWENBERGH BONN, 2015 3u42
114. Maarten de Jong Rotterdam, 2015 3u44
115. Wibe Jan Elgersma Sneek, 2015 3u44
116. Jeroen Wit Rotterdam, 2016 3u44
117. Tim van Hattum Amsterdam, 2016 3u44
118. Erik Houkes Rotterdam, 2017 3u44
119. Frank de Jong Rotterdam, 2017 3u44
120. Ramon Visser Eindhoven, 2016 3u45
121. Rolf Nijboer Rotterdam, 2017 3u45
122. John van Nijnatten Rotterdam, 2015 3u46
123. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2015 3u46
124. Mark Lie-A-Kwie Marburg, 2016 3u46
125. Joop Daggers Rotterdam, 2016 3u46
126. Piet Wijdenes Hoorn, 2016 3u46
127. Imy Kramer Eindhoven, 2016 3u46
128. Joost van Vondel Amsterdam, 2016 3u46
129. Peter Westdijk Amsterdam, 2016 3u46
130. Jet van Gemert Washingthon, 2015 3u47
131. Hermen Grasman Terschelling, 2015 3u47
132. Mike Hoogeboom New york, 2015 3u47
133. Ramon Visser Rotterdam, 2016 3u47
134. Hanke van Ek Eindhoven, 2016 3u47
135. Jacco van Nieuwkoop Belfast, 2017 3u47
136. Maxim Rotterdam, 2015 3u48
137. Jelle de Jong Barcelona, 2015 3u48
138. Jeroen Wit Rotterdam, 2015 3u48
139. Sander van Drongelen Rotterdam, 2015 3u48
140. Ramon Visser Terschelling, 2015 3u48
141. Rik Zuidhof Rotterdam, 2015t 3u48
142. Gert van Riessen Rotterdam, 2016 3u48
143. Frank van Gils Rotterdam, 2017 3u48
144. Maaike de Vries Rotterdam, 2015 3u49
145. Peter Boot Amsterdam, 2015 3u49
146. Gertjan van der Weijden Amsterdam, 2015 3u49
147. Ruud Vermeer Rotterdam, 2016 3u49
148. Heleen Ligtelijn Rotterdam, 2016 3u49
149. Jac Verbeek Rotterdam, 2016 3u49
150. Erik Houkes Leiden, 2016 3u49
151. Wibe Jan Elgersma Berlijn, 2016 3u49
152. Hilko Jacobse Eindhoven, 2016 3u49
153. Jos Montulet Eindhoven, 2016 3u49
154. Anneke de Joode Zeeuws Vlaanderen, 2016 3u49
155. Didrik Meijer Diever, 2017 3u49
156. Judith Mooy Rotterdam, 2015 3u50
157. Marc de Vries Berlijn, 2015 3u50
158. Martien Kuilder Berlijn, 2015 3u50
159. Michiel Schrier Amsterdam, 2015 3u50
160. Wibe Jan Elgersma Rotterdam, 2016 3u50
161. Yvonne Kamies Klazienaveen, 2016 3u50
162. Hans van Zuijdam Beneden-Leeuwen, Dijkensport, 2016 3u50
163. Marijke Griffioen Berlijn, 2016 3u50
164. Alphons Homoet Amsterdam, 2016 3u50
165. Jelle Troost Rotterdam, 2017 3u50
166. Rob ten Have Rotterdam, 2017 3u50
167. Anita Laan Rotterdam, 2017 3u50
168. Jeroen Wit Rotterdam, 2017 3u50
169. Piet Wijdenes Hoorn, 2015 3u51
170. Kees Snijders Eindhoven, 2015 3u51
171. Mathijs Zuurhout Amsterdam, 2015 3u51
172. Michael Calf Leiden, 2016 3u51
173. Paul van der linden Eindhoven, 2016 3u51
174. Marleen Claeys Antwerpen, 2016 3u51
175. Jan Daan van Oosten Leiden, 2016 3u52
176. Hans Berg Amsterdam, 2016 3u52
177. Twan Schoenmakers Parijs, 2017 3u52
178. Jan Jacob Bos Rotterdam, 2015 3u53
179. Ron Konijn Amsterdam, 2015 3u53
180. John van de Laar Utrecht, 2017 3u53
181. Michiel van der Werf Rotterdam, 2017 3u53
182. Linda van galen Valencia, 2013 3u54
183. Arjan van der Velde Amsterdam, 2015 3u54
184. Jeroen van den Nieuwelaar Etten-Leur, 2016 3u54
185. Jeroen Wit Leiden, 2015 3u55
186. Cees Koopman Berlijn, 2015 3u55
187. Ruud Gubbels Berlin, 20-5 3u55
188. Wesley Boer Rotterdam, 2016 3u55
189. Rob van Rooijen Rotterdam, 2016 3u55
190. Jelle Troost Amsterdam, 2016 3u55
191. Reinier Buurman Rotterdam, 2017 3u55
192. Fernando Knosp Rotterdam, 2016 3u55
193. Hans Laterveer Rotterdam, 2017 3u55
194. Frank Olsthoorn Rotterdam, 2015 3u56
195. Judith Suiker Rotterdam, 2015 3u56
196. Ester Wiersma-Kolhorn Koblenz, 2015 3u56
197. Peter Westdijk Amsterdam, 2015 3u56
198. Amsterdam Marathon Amsterdam, 2015 3u56
199. Mark Potze Amsterdam, 2015 3u56
200. Rick Sterenborg Slachtemarathon, 2016 3u56
201. Stefan Kersten Rome, 2017 3u56
202. Jan Eij Rome, 2017 3u56
203. Gerald Peterman Rotterdam, 2017 3u56
204. Sjoerd Zeeenberg Hamburg, 2017 3u56
205. Martijn verzaal Leiden, 2015 3u57
206. Dirk Kootstra Enschede, 2015 3u57
207. Dik Zantingh Amsterdam, 2015 3u57
208. Hanke van Ek Rotterdam, 2016 3u57
209. Stephan Rolaff Eindhoven, 2016 3u57
210. Susan Rijk Tokyo, 2017 3u57
211. Hanke van Ek Rotterdam, 2017 3u57
212. Gonny Laterveer-van der Broek Rotterdam, 2017 3u57
213. Peter Veldmaat Zwolle, 2012 3u58
214. Leo Riemens Zeeuwsvlaanderen, 2015 3u58
215. Maaike Scholtens Amsterdam, 2015 3u58
216. Gijs Frijlink Amsterdam, 2015 3u58
217. Peter Boot Rotterdam, 2016 3u58
218. Martin van Schooten Rotterdam, 2016 3u58
219. Rob Roelofsen Rotterdam, 2016 3u58
220. Roland Verbist Enschede, 2016 3u58
221. Bert de Vos Rotterdam, 2016 3u58
222. Marjan Kiewiet Amsterdam, 2016 3u58
223. Hugo de Munnik Amsterdam, 2016 3u58
224. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2015 3u58
225. Dick de Boer Rotterdam, 2017 3u58
226. Lex Stokhof Enschede, 2016 3u58
227. Dick Slieker Rotterdam, 2015 3u59
228. Albert Rijpma Sneek, 2015 3u59
229. Rob de Jonge Rotterdam, 2015 3u59
230. Paul van Dillen Eindhoven, 2015 3u59
231. Arno Waldus Amsterdam, 2015 3u59
232. Anneke Wenker Eindhoven, 2016 3u59
233. Evelien Makkus Rotterdam, 2017 3u59
234. Marcel van der Stelt Amsterdam, 2015 4u00
235. Jorn Bosma Amsterdam, 2015 4u00
236. Ellen Zaal Rotterdam, 2016 4u00
237. Harry Jager Rotterdam, 2016 4u00
238. Anwar Andries Rotterdam, 2017 4u00
239. Guido van den Ackerveken Parijs, 2017 4u00
240. Ronald Aarts Enschede, 2017 4u00
241. Dufoer Hans Eindhoven, 2016 4u01
242. Jorden van Luxemburg Rotterdam, 2017 4u01
243. Femke Hendriks Rotterdam, 2015 4u02
244. Linda van galen Reykjavík, 2012 4u02
245. Patrick Smelt Amsterdam, 2015 4u02
246. hans van dijk amsterdam, 2016 4u02
247. Christine van Pareren Dresden, 2016 4u02
248. Twan Schoenmakers Parijs, 2016 4u02
249. Marnix Vronik Rotterdam, 1977 4u02
250. Michel van Hooijdonk Rotterdam, 2017 4u02
251. Ramon Visser Den Haag, 2015 4u03
252. Nick Loos Rotterdam, 2015 4u03
253. Frans van Schaik Rotterdam, 2016 4u03
254. Eelco Amsterdam, 2016 4u03
255. George van der Geest 6552, 2016 4u03
256. Remko Groot Rotterdam, 2017 4u03
257. Rob Meijer Rotterdam, 2017 4u03
258. Ton Bothoff Rotterdam, 2017 4u03
259. Wibe Jan Elgersma Slachtemarathon, 2016 4u04
260. Tim Bakker Terschelling, 2016 4u04
261. Heiko Wijtenburg Rotterdam, 2017 4u04
262. Christine van Pareren Gelsenkirchen, Duitsland, 2017 4u04
263. Tom Eichelberg New York, 2015 4u05
264. Angela Krijgsman Rotterdam, 2016 4u05
265. Gonny Laterveer-van der Broek Budapest, 2016 4u05
266. Berber Rijpstra Sneek, 2017 4u05
267. Joost van der Linden Rotterdam, 2016 4u06
268. Rob ten Have Amsterdam, 2016 4u06
269. Reinier Buurman Rotterdam, 2016 4u06
270. Dirk Kootstra Terschelling, 2016 4u06
271. Marius van der Ham Atlanta, 2017 4u06
272. Patrick Poelstra Sneek, 2017 4u06
273. Danny den Hartg Rotterdam, 2016 4u07
274. Els Vandenbussche In Flanders Fields, 2016 4u07
275. Friso van der Zee Berlijn, 2016 4u07
276. Annet Niestijl Terschelling, 2016 4u07
277. Ria van Weezep Amsterdam, 2016 4u07
278. Roos van der Vuurst de Vries Rotterdam, 2017 4u07
279. David gontie Parijs, 2017 4u07
280. Bart Nijland Rotterdam, 2017 4u07
281. Sam Van de Velde Antwerpen, 2015 4u08
282. Richard Buls Amsterdam, 2015 4u08
283. Lonneke Rietveld Amsterdam, 2016 4u08
284. Thijs van \'t Hul Kustmararhon, 2016 4u08
285. Merel van Hoeve Phongyang, 2017 4u08
286. Angela Krijgsman Rotterdam, 2015 4u09
287. Linda van der Ham Spijkenisse, 2015 4u09
288. Anwar Andries Rotterdam, 2016 4u09
289. Robert Cram Rotterdam, 2016 4u09
290. Ronald Simonis Geldrop, 2016 4u09
291. Carla Zandveld Berlijn, 2016 4u09
292. Chantor Pascal van Beek Rotterdam, 2017 4u09
293. Frans Smits Rotterdam, 2017 4u09
294. Jac Gillis Rotterdam, 2017 4u09
295. Gerdi Wicherson Sneek, 2015 4u10
296. Merlinn van Nieuwkuijk Enschede, 2015 4u10
297. Piet Schippers Berlijn, 2015 4u10
298. Betty Brattinga Berlijn, 2015 4u10
299. Remko Lupker Spijkenisse, 2015 4u10
300. Angela Krijgsman Spijkenisse, 2015 4u10
301. Ramon Visser Slachtemarathon, 2016 4u10
302. Rick Verheij Sevilla, 2017 4u10
303. Catelijne antonius Rotterdam, 2017 4u10
304. Rolf Rijk Rotterdam, 2015 4u11
305. Jan-Peter Offringa Amsterdam, 2015 4u11
306. Dufoer Hans Antwerpen, 2016 4u11
307. Eric Oukes Eindhoven, 2016 4u11
308. Arnold Verhagen Amsterdam, 2016 4u11
309. Tom van der Weg Rotterdam, 2017 4u11
310. Morien Janse Rotterdam, 2017 4u11
311. Bert de Vos Rotterdam, 2015 4u12
312. Anita Truin Amsterdam, 2015 4u12
313. Savina Becciu Rotterdam, 2014 4u12
314. Savina Becciu Rotterdam, 2016 4u12
315. Ralf Groot Rotterdam, 2016 4u12
316. Pieternel Zwarteveen Amersfoort, 1963 4u12
317. Pieternel Zwarteveen Amsterdam, 2016 4u12
318. Allard Tip Amsterdam, 2016 4u12
319. Martin van Riesen Rotterdam, 2016 4u12
320. Gerdi Wicherson Diever, 2016 4u12
321. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2016 4u12
322. Roxanne Schuitemaker Rotterdam, 2017 4u12
323. Gerard Schoonderwoerd Rotterdam, 2017 4u12
324. Jan Daan van Oosten Den Haag, 2015 4u13
325. Jac Verbeek Zoutelande Kustmarathon, 2015 4u13
326. Coen Wesselman Almere, 2012 4u13
327. Cas Bakker Terschelling, 2015 4u13
328. Martin Aerts Rotterdam, 2016 4u13
329. Stefanie Bergkamp Rotterdam, 2016 4u13
330. Maartje Leiden, 2016 4u13
331. Lex de Prieëlle Amsterdam, 2016 4u13
332. Susan Rijk Berlijn, 2016 4u13
333. Marjanne Roel New york, 2016 4u13
334. Stefan Jansen Rotterdam, 2017 4u13
335. Arnoud Hettinga Amsterdam, 2015 4u14
336. Jan Luppes Rome, 2016 4u14
337. Toon Kuijs Rotterdam, 2014 4u14
338. Friso van der Zee Rotterdam, 2016 4u14
339. Meine de Jong Terschelling (Berenloop), 2016 4u14
340. Jan Jaap Jager Rotterdam, 2016 4u14
341. Bert Borst Tokyo, 2017 4u14
342. maurice cramer Rotterdam, 2017 4u14
343. Annelies Vos Rotterdam, 2017 4u14
344. Lex Stokhof Praag, 2017 4u14
345. An van de Velde Antwerpen, 2015 4u15
346. Peter Veldmaat Landgoed Twente Marathon, 2014 4u15
347. Hilko Jacobse Praag, 2016 4u15
348. Odeke Lam Rotterdam, 2017 4u15
349. Sjaak van de Groep Rotterdam, 2017 4u15
350. Jos Rave Enschede, 2017 4u15
351. Jeroen Dunnewold Rotterdam, 2017 4u16
352. Marijke Blijleven Amsterdam, 2014 4u17
353. Maarten Tanis Kustmarathon Zeeland, 2015 4u17
354. Karst Neervoort Terschelling, 2015 4u17
355. Rob Steenbakkers Eindhoven, 2016 4u17
356. Dennis Hartman Rotterdam, 2017 4u17
357. Joost Rommel Zwalm, 2017 4u17
358. Peter van der Sleen Rotterdam, 2017 4u17
359. Marijke Blijleven Rotterdam, 2016 4u18
360. Diana van Schijndel Rotterdam, 2016 4u18
361. Hubrien Meijaard Eindhoven, 2016 4u18
362. Peter Amsterdam, 2016 4u18
363. Anne Sijtzema Rotterdam, 2016 4u18
364. Jessica Lorinc Rotterdam, 2016 4u19
365. Bertine Lentink berlijn, 2016 4u19
366. Michel Mooring New York, 2016 4u19
367. Marleen Van de Maele Valencia, 2016 4u19
368. Marcel Snaterse Rotterdam, 2015 4u20
369. Dufoer Hans Eindhoven, 2015 4u20
370. Petra Hermanidesp Amsterdam, 2015 4u20
371. Ysbrand Visser Rotterdam, 2016 4u20
372. Klaas Tjibbe Knobbe Slachtemarathon, 2016 4u20
373. Michel van Hooijdonk Eindhoven, 2016 4u20
374. Michiel van Vlijmen Hoorn, 2016 4u20
375. Floor Smit Rotterdam, 2017 4u20
376. Haico Eggengoor Berlijn, 2015 4u21
377. Dick van Driel Zeeland, 2015 4u21
378. Annemarie van Zomeren Kustmarathon Zeeland, 2015 4u21
379. Dik Zantingh New York, 2013 4u21
380. Mai Canters Rotterdam, 2016 4u21
381. Robert Dommerholt Enschede, 2016 4u21
382. Eric Thissen Amsterdam, 2016 4u21
383. Jaap van der Kloet Rotterdam, 2017 4u21
384. Jaap van der Kloet Rotterdam, 2017 4u21
385. Savina Becciu Rotterdam, 2015 4u22
386. Mark Potze Helsinki, 2015 4u22
387. Jeroen Thuis Rotterdam, 2016 4u22
388. Marieke de Lange Amsterdam, 2016 4u22
389. Fred Jacobs Rotterdam, 2017 4u22
390. Daniella Ottink-Vink Rotterdam, 2016 4u22
391. Menno Raerd (Slachtemarathon), 2016 4u22
392. Pepijn van der Meulen Amsterdam, 2015 4u23
393. Gerrit Altena Lissabon, 2015 4u23
394. Renée Tokio, 2017 4u23
395. Wim van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
396. Linda van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
397. Sanne Hengeveld Slachte, 2016 4u24
398. Christiaan Janssen Palermo, 2016 4u24
399. Anita Besselsen Rotterdam, 2017 4u24
400. Patricia Adamse Leiden, 2015 4u25
401. Frans te Braake Utrecht - Muiden, 2016 4u25
402. Karin Sterk Nederhorst den Berg, 2017 4u25
403. Karin Sterk Rotterdam, 2017 4u25
404. Ramon Visser Rotterdam, 2017 4u25
405. Yvette Metselaar Rotterdam, 2017 4u25
406. Gisella van Helteren Groesbeek - Nijmegen, 2015 4u26
407. Marc Saanen Eindhoven, 2015 4u26
408. Bert de Vos Kustmarathon Zeeland, 2016 4u26
409. Marjan Eindhoven, 2016 4u26
410. Kevin Mangert Rotterdam, 2017 4u26
411. Mayra Peters-Slootweg Rome, 2017 4u26
412. Leoniek Stordiau Leiden, 2015 4u27
413. Dirk Kootstra Skarl (Frysman Triathlon), 2015 4u27
414. Fred Hendrikse Kustmarathon Zeeland, 2015 4u27
415. Robert Langewouters Rotterdam, 2016 4u27
416. José Eichhorn Rotterdam, 2016 4u27
417. Mayra slootweg Rotterdam, 2016 4u27
418. Yvonne Bijman Etten-Leur, 2016 4u27
419. Jeroen Dunnewold Amsterdam, 2016 4u27
420. Daan Bultje Barcelona, 2017 4u27
421. Raymond Wissink Rotterdam, 2017 4u27
422. Jaap de Raad Rotterdam, 2017 4u27
423. Mayra Peters-Slootweg Rotterdam, 2016 4u27
424. Rob Beelen Amsterdam, 2015 4u28
425. José Jansen Rotterdam, 2016 4u28
426. Miranda Rotterdam, 2016 4u28
427. Tessel Lindelauf Rotterdam, 2016 4u28
428. Hans Schuurman Berlijn, 2016 4u28
429. Richard Mooring Rotterdam, 2017 4u28
430. Edward Wolf Rotterdam, 2017 4u28
431. Gert-Jan de Jager Amsterdam, 2015 4u29
432. Denise Vonhof Rotterdam, 2016 4u29
433. Nico Poppelier Rotterdam, 2016 4u29
434. Marijke Elshof Rotterdam, 2017 4u29
435. Anita Klingenberg Klazienaveen, 2016 4u30
436. Eline Droppers Rotterdam, 2017 4u30
437. Rob Rietveld Rotterdam, 2017 4u30
438. Paul van der weijden Enschede, 2017 4u30
439. Patricia van der Sijde Amsterdam, 2015 4u31
440. Jeroen de Weerd Rotterdam, 2017 4u31
441. Eddie Heukers Rotterdam, 2017 4u31
442. Peter de Jonge Valencia, 2014 4u32
443. Arjan van Driel Zeeland (Kustmarathon), 2015 4u32
444. Hans Schuurman Berlijn, 2015 4u32
445. Janneke van Schaik Rotterdam, 2016 4u32
446. Karin Sterk Berlijn, 2016 4u32
447. Caroline Bol Rotterdam, 2017 4u32
448. Paul \'s Gravemade Berlijn, 2015 4u33
449. Eldert Teijema Lissabon, 2015 4u33
450. Gisella van Helteren Rotterdam, 2016 4u33
451. Rens Osinga Slachtemarathon, 2016 4u33
452. Sjoerd Le Noble Amsterdam, 2016 4u33
453. Emiel Meijer Rotterdam, 2017 4u33
454. Irene Veening Amsterdam, 2015 4u34
455. Johan Simons Gran Canaria, 2016 4u34
456. Manuela Geurts Eindhoven, 2016 4u34
457. Hellen Verheijen Eindhoven, 2016 4u34
458. Sippy van der Meer Barcelona, 2017 4u34
459. Henk Bijl Rotterdam, 2017 4u34
460. Herold Den Haag, 2015 4u35
461. Patricia Valcarcel Arevalo Den Haag, 2015 4u35
462. Karen Scheidel-Jacobse Amsterdam, 2016 4u35
463. Monique Rijgwaart Amsterdam, 2016 4u35
464. Henk Vlijm Berenloop Terschelling, 2016 4u35
465. Lilian Verheij Sevilla, 2017 4u35
466. Bas Buizer Reeuwijkse Plassen, 2017 4u35
467. Anny Ploeg Rotterdam, 2016 4u36
468. Ysbrand Visser New York City, 2016 4u36
469. Tessel lindelauf Rotterdam, 2017 4u36
470. Richard Touw Amersfoort, 1959 4u36
471. Steven Raven Rotterdam, 2017 4u36
472. Bianca Wateler Amsterdam, 2013 4u37
473. Elfriede Amsterdam, 2015 4u37
474. Florenz Oomens Leiden, 2016 4u37
475. Marijn Kraaijkamp Boedapest, 2016 4u37
476. Nina Oude Bos Amsterdam, 2016 4u37
477. Karin van der Windt Rotterdam, 2015 4u38
478. Marieke veuger Valencia, 2015 4u38
479. Kristien Vanluyd Lier, 2017 4u38
480. Patricia van der Sijde Eindhoven, 2016 4u38
481. Arjen van Wifferen Amsterdam, 2014 4u39
482. Graciela Jharap Rome, 2017 4u39
483. Arjen van Wifferen Rotterdam, 2015 4u40
484. Karin Sterk Amsterdam, 2015 4u40
485. Monique Rijgwaart Rotterdam, 2016 4u40
486. Christine Rotsaert Berlijn, 2016 4u40
487. Suzanne fa rotterdam, 2017 4u40
488. Arno van Heijst Rotterdam, 2017 4u40
489. Patrick van dommelen Rotterdam, 2015 4u41
490. Alexander Scheffer Rotterdam, 2016 4u41
491. Ton Horseling Berlijn, 2016 4u41
492. Bionda van Roosendaal Tilburg, 2017 4u41
493. Stephanie Delloye Amsterdam, 2015 4u42
494. Lonneke Rietveld New York, 2015 4u42
495. Bob Rietveld New York, 2015 4u42
496. Marleen Vermeulen New York, 2016 4u42
497. Peter van de Kamp Amersfoort, 2016 4u42
498. Ellen Verzijl Rotterdam, 2017 4u42
499. Nienke Slobbe Rotterdam, 2016 4u42
500. Linda van der Ham Rotterdam, 2015 4u43
501. Joost van Beek Rotterdam, 2016 4u43
502. Jolanda Mik Rotterdam, 2016 4u43
503. Rens veerman Rotterdam, 2017 4u43
504. Marije Tolsma-Groen New York, 2015 4u44
505. Marion Luijten Rotterdam, 2017 4u44
506. Brigitte Mulders Amsterdam, 2016 4u44
507. Jolanda Hiddink Rotterdam 2017, 1970 4u44
508. Janneke Nijmeijer Rotterdam, 2017 4u44
509. Peter de Leng Rotterdam, 2015 4u45
510. Renee Wittens Diever (44,5 km), 2015 4u45
511. Stefan de Bruijn Amsterdam, 2016 4u45
512. Janny Meijdam Rotterdam, 2016 4u45
513. Femke Debeij Rotterdam, 2017 4u45
514. Annelies Bol Rotterdam, 2017 4u45
515. Manon Eindhoven, 2015 4u46
516. Sabine Bomba Rotterdam, 2017 4u46
517. Anouk Breeman Rotterdam, 2017 4u46
518. Martijn Lokman Rotterdam, 2015 4u47
519. Astrid Jalving Klazienaveen, 2016 4u47
520. Monique de Lange Rotterdam, 2016 4u47
521. Ton Versluis Rotterdam, 2017 4u47
522. Arnolein Jager-Bronsema Rotterdam, 2017 4u47
523. Karin Vermeulen Rotterdam, 2017 4u47
524. Marc Wiewel Amsterdam, 2014 4u48
525. Gera van Boven Terneuzen - Hulst, 2015 4u48
526. Marianne Vrijsen Rotterdam, 2015 4u48
527. Marie Vlietstra Terneuzen- Hulst, 2015 4u48
528. Frank Bon Helsinki, 2015 4u48
529. Harold van de Wakker Berlijn, 2016 4u48
530. Janneke Poort New York, 2016 4u48
531. David Demey Antwerpen, 2017 4u48
532. Richard Muilerman Berlijn, 2015 4u49
533. Selma Dag Parijs, 2016 4u49
534. Jessica Hoogeland Rotterdam, 2016 4u49
535. Tess de Jong Rotterdam, 2017 4u49
536. Frank Coppelmans Rotterdam, 2017 4u49
537. Marion laanstra Terschelling, 2016 4u50
538. Kees Vonk Nice - Frankrijk, 2016 4u50
539. Janneke Koch Rotterdam, 2017 4u50
540. José Hendriksen Rotterdam, 2017 4u50
541. Erica de Haas Rotterdam, 2017 4u50
542. Lianne de Visser -Wielemaker Burgh-Haamstede, 2015 4u51
543. Maarten Korz Berlijn, 2016 4u51
544. Linda koster Utrecht, 2017 4u51
545. Rinyanne Dirksma Slachtemarathon, 2016 4u52
546. Jan Westerman Enschede, 2016 4u52
547. Heleen van Duist Rotterdam, 2017 4u52
548. Rob Kuiper Rotterdam, 2017 4u52
549. Stef van Sikkelerus Rotterdam, 2015 4u53
550. Paul Gereke Rotterdam, 2015 4u53
551. Jan Hobo Zaltbommel, 2016 4u53
552. Lianne Boer Rotterdam, 2016 4u53
553. Henk van der Voort Rotterdam, 1972 4u53
554. Henk van der Voort Rotterdam, 2017 4u53
555. Patricia van der Sijde Rotterdam, 2017 4u54
556. Ton Horseling Amsterdam, 2015 4u55
557. stef van Sikkelerus Barcelona, 2016 4u55
558. Mark Verschoor Rotterdam, 2016 4u55
559. mellinda eindhoven, 2016 4u55
560. Maret Busch Leiden, 2017 4u55
561. Roel Bulthuis Winterswijk, 2015 4u56
562. Kristien Vanluyd Visé, 2016 4u56
563. Gerrianne Brinkman Berlijn, 2016 4u56
564. Mellinda Beumkes Eindhoven, 2016 4u56
565. Menno krijnen Amsterdam, 2015 4u57
566. Miranda Boom Rotterdam, 2016 4u57
567. Martine Baldé New York, 2016 4u57
568. Lilian Weber Rotterdam, 2015 4u58
569. Bert Wauters Aalter (BE) Bostrail 44,53 km., 2016 4u58
570. Pauline Overeem Berlijn, 2015 4u59
571. Marie Vlietstra Kustmarathon Zeeland, 2015 4u59
572. Wilma Gerlach-van den Heuvel Londen, 2016 4u59
573. Miranda Boom Amsterdam, 2016 4u59
574. Siska Groen Rotterdam, 2017 4u59
575. Kim Trouerbach Rotterdam, 2017 4u59
576. Nancy Schill Rotterdam, 2017 4u59
577. Michel du Chatinier Rotterdam, 2016 5u00
578. Marielle van der Wardt Utrecht, 2017 5u00
579. Erik Meijer Rotterdam, 2017 5u00
580. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2017 5u00
581. Arjen van Wifferen Curacao, 2014 5u01
582. Natalia Rakhorst Rotterdam, 2017 5u01
583. Emilie Hoek-Hofs Rotterdam, 2017 5u01
584. Mark Potze Rotterdam, 2015 5u02
585. Marianne Bos Berlijn, 2016 5u02
586. Niek Wijnen Rotterdam, 2016 5u03
587. Richard Duijvelaar Rotterdam, 2017 5u03
588. Tymen Reitsma Rotterdam, 2017 5u03
589. Fenneke Mensinga Stadskanaal, 1966 5u03
590. nicolette seelaar Rotterdam, 2017 5u03
591. Gert Amsterdam, 2016 5u04
592. Annemarie Luykx Rotterdam, 2017 5u05
593. Debbie Meijer Rotterdam, 2017 5u05
594. Lianne Boer Rotterdam, 2017 5u06
595. Gerard Radstaat Amsterdam, 2016 5u06
596. Jacqueline Dirks Eindhoven, 2015 5u07
597. Jeroen Bakker rotterdam, 2017 5u07
598. Tono Wondergem Kustmarathon Zeeland, 2015 5u08
599. Karin Sterk Barcelona, 2015 5u08
600. Lyanda Hoogewerf Rotterdam, 2016 5u08
601. Lunsing Cazemier Utrecht, 2017 5u08
602. Christel Ophuis Lissabon, 2015 5u09
603. Martin Reins Barcelona, 2015 5u10
604. Marian Cordes Amsterdam, 2015 5u10
605. Tessa Wijshake Parijs, 2015 5u10
606. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2015 5u11
607. Frederik Hulshof Rotterdam, 2017 5u11
608. Ingrid van den Nieuwenhof New York, 2016 5u12
609. Ans Busser Rotterdam, 2017 5u12
610. Karin Andersson Rotterdam, 2015 5u13
611. Nadia Diacone Amsterdam, 2015 5u13
612. Tim Busschops Rotterdam, 2017 5u13
613. Stefan Mets Rottetdam, 2017 5u14
614. Patricia hemmer Rotterdam, 2017 5u14
615. Nicolette Schuurman Rotterdam, 2016 5u15
616. Sanne van den Berg Rotterdam, 2017 5u15
617. Alex Brinkmans Rotterdam, 2017 5u15
618. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2017 5u16
619. Jos Aikema Rotterdam, 2017 5u16
620. Angele Wagelmans Rotterdam, 2015 5u17
621. Ruud Kolka Leiden, 2015 5u17
622. Myra Hijzen Rotterdam, 2017 5u17
623. Therese Hessels Rotterdam, 2015 5u18
624. Natalie in \'t Veld Rotterdam, 2016 5u18
625. Robert Verbeek, 2016 5u19
626. Erika Geers Eindhoven, 2016 5u19
627. Myra Hijzen Leiden, 2016 5u20
628. Stef van Sikkelerus Chicago, 2015 5u21
629. Wilma Leunge Lissabon, 2015 5u21
630. Marie Vlietstra Zoutelande, 2016 5u22
631. Arjen van Wifferen Maastricht (IRONMAN), 2015 5u23
632. Arie van der Harst Australian Outback Marathon, 2016 5u24
633. Yoandi van der Horst Rotterdam, 2017 5u24
634. Gertjan van Diggelen Rotterdam,, 2017 5u26
635. Esther Wiekens Amsterdam, 2016 5u27
636. Thea Drost Amsterdam, 2016 5u29
637. Arie de Jager Eindhoven, 2016 5u30
638. Guillaume Doeswijk Moscow (Rusland), 2016 5u30
639. Matthieu van Leeuwen Kustmarathon van Zeeland, 2016 5u30
640. Kustmarathon Zeeland Zoutelande, 2015 5u31
641. Claudia van de Ketterij Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
642. Silco Saaman Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
643. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2016 5u34
644. Hubert Amsterdam, 2015 5u35
645. Alexandra Wilkinson Rotterdam, 2017 5u36
646. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2016 5u39
647. Leeneman Amsterdam, 2016 5u55
648. Mariette Kuilman Parijs, 2015 6u00