Helden van de halve marathon

Liep jij een halve marathon met het sportrustenschema? Hulde!

Vul hieronder je naam, geslacht, halve marathonplaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten “Held van de halve marathon”.

* Zie je ergens een foutje in de lijst? Mail ons dan even op info@sportrusten.nl.

Man Vrouw
(Bijv. Amsterdam)
: (uu:mm)
Sportrusten Marathonhelden

Er zijn 277 helden van de halve marathon, waarvan 53% mannen (148) en 47% vrouwen (129).

Sta jij er al tussen?

1.Koen de JongHaarzuilens, 20171u23
2.Victor PlompTerschelling, 20161u24
3.Peter DekkerUtrecht, 20171u25
4.Mark ZuurhoutHaarzuilens, 20171u28
5.Vincent RadewaltLangezwaag, 20181u28
6.Marcel IJsselstijnDen Haag, 20181u30
7.Maarten de JongAmsterdam, 20141u30
8.Vincent RadewaltZwolle, 20171u30
9.Mark ZuurhoutÚstí nad Labem (Tsjechië), 20191u30
10.Bart GerritsEgmond, 20181u30
11.Michael PijnenburgDen Haag, 20181u31
12.Marcus SeumeDen Haag CPC, 20181u31
13.Koen de JongEgmond, 20181u32
14.Sven BekkersNieuwkoop, 20181u32
15.Sven BekkersNieuwkoop, 20181u32
16.Simon HolwerdaDen Haag (CPC afgelast, wel gel, 20191u32
17.Thijs VanballenbergheOpwijk (trail), 20191u32
18.Laura BatterinkHaren, 20181u33
19.SimonBergen, 20191u33
20.RensHaarlem, 20191u34
21.Jan Paul Klein PoelhuisOldenzaal, 20161u34
22.Jouke HoekstraSneek Mar-athon, 20161u37
23.Henk Stoelzwolle, 20151u37
24.Christa VerploegNijmegen, 20191u37
25.Tom De BaetsBerlare, 20191u37
26.Mark ZuurhoutEgmond, 20171u38
27.Maarten de JongHaarzuilens, 20171u38
28.Henk WesterveltZwolle, 20151u39
29.Arnold VerhagenHolterberg, 20191u39
30.Michel GroenendaalLeiden, 20191u39
31.Jan Willem TolhoekIJsselstein, 20191u39
32.Maarten de JongEgmond, 20181u40
33.Rob van RooijenEgmond, 20171u40
34.Edwin van der SteegAmersfoort, 20191u40
35.Rob van RooijenLinschoten, 20171u41
36.Joachim BaanEgmond, 20191u41
37.TheaGuardamar del Segura, 20181u42
38.Johan van RoonZandvoort, 20181u42
39.Tanja MeijeringDen Haag, 20191u42
40.Joris de CooAmstelveen, 20191u42
41.Alexander JongenburgerStavanger, 20191u42
42.DriesZwolle, 20191u42
43.Ivo LechnerTexel, 20171u43
44.Rob WennekesCPC den Haag, 20171u43
45.Arnold VerhagenHardenberg, 20181u43
46.Richard BusscherHaarzuilens, 20171u43
47.Evert-Jan PrakHaren, 20191u43
48.Adrie VreekeBasel, 20191u43
49.Herman ReithDeurne, 20191u43
50.FlorisHapert, 20181u44
51.Gino MulderNieuwkoop, 20181u44
52.Saskia van PuttenZwolle, 20191u44
53.Jorn op den BuijsMalaga, 20191u44
54.Herman ReithAmsterdam, 20191u44
55.Bertine LentinkEgmond, 20201u44
56.Maartje LenssenVenlo, 20181u45
57.Martijn KokDordrecht, 20171u45
58.Jac VerbeekVenlo, 20181u45
59.Mirjam StuivenbergDordrecht, 20181u45
60.John HeesterbeekHilvarenbeek, 20181u45
61.Rob van RooijenUsti nad Ladem (Tjechie), 20191u45
62.Bertine LentinkEgmond, 20191u45
63.Rob wennekesTiel, 20191u45
64.Mathijs ZuurhoutAmsterdam, 20161u46
65.Karst NeervoortTerschelling, 20171u46
66.Joan WassinkAmsterdam, 20191u46
67.Bart GoossensValkenswaard, 20191u46
68.Anton de BeerEtten-Leur, 20191u46
69.Rik NoormanHaren, 20171u47
70.Rob WennekesRivierenland, 20181u47
71.Dennis DenekampNijkerk, 20161u47
72.Judith SmitTerschelling, 20171u47
73.Henri van GoolEgmond, 20171u47
74.Rob van RooijenEgmond, 20181u47
75.Geert vlogmanGroningen, 20191u47
76.Rick SteggerdaOostvoorne, 20201u47
77.Heering LigthartAmsterdam, 20151u48
78.Edwin van AlphenEindhoven, 20171u48
79.Mirjam StuivenbergZoetermeer, 20181u48
80.Andre VerweijLinschoten, 20181u48
81.Lieke HannenUtrecht, 20191u48
82.Herman ReithBerlijn, 20191u48
83.aiko hulzebosermelo, 20191u48
84.Hans van DongenBreda, 20181u49
85.Bart GoossensEindhoven, 20181u49
86.Harry HoogenboomNijmegen, 20191u49
87.Remco BorstLeiden, 20191u49
88.Jeroen WoortmanSchoorl, 20181u50
89.JornVenlo, 20181u50
90.Vincent RijsdijkDordrecht, 20181u50
91.Janneke PoortAlbuquerque, 20191u50
92.Willem-Jan NiesertHaarzuilens, 20181u51
93.Marc WiewelAmsterdam, 20151u51
94.Marc WiewelAmsterdam, 20151u51
95.Sabine TeteleptaLinschoten, 20181u51
96.Angela BlankespoorHoenderloo HogeVeluweloop, 20191u51
97.Annemiek BierGroet uit schoorl, 20191u51
98.Willem-Jan NiesertHaarzuilens, 20171u52
99.Eugène ToninoHaarzuilens, 20171u52
100.Erik NieuwenkampEtten-Leur, 20191u52
101.Rob WennekesEgmond, 20181u53
102.Theo MaassenNijmegen, 20161u53
103.Jannes HuismanTerschelling, 20191u53
104.Trudie Teljeursantander Spanje, 20181u53
105.Erik EismaEindhoven, 20171u54
106.Maarten den BraberEnschede, 20181u54
107.MarloesAmsterdam, 20191u54
108.Mike de HaanEgmond aan zee, 20201u54
109.Chantal JanssenZwolle, 20181u55
110.Jan Dirk BuiningAmersfoort, 20171u55
111.Hans BosPijnacker, 20181u55
112.ChristineAlmere, 20181u55
113.Janneke PoortEgmond, 20191u55
114.Geert de KoolEgmond, 20181u56
115.Paul PetersSt. Anthonis, 20181u56
116.Marc PeuteVenlo, 20181u56
117.Ronald KooijRotterdam, 20191u56
118.Wouter StuiveAmsterdam, 20191u56
119.Sandy LitjensDen Haag, 20181u57
120.Erik NagelAlmere, 20181u57
121.Janneke PoortTokyo, 20181u57
122.Arthur StijnsDordrecht, 20191u57
123.Arthur StijnsDordrecht, 20191u57
124.Lotte BerkhoutEgmond, 20201u57
125.Marcel BootsmaWommels, 20191u57
126.Beeleke BrederoHaarzuilens, 20181u58
127.Jeanine BisschopsIjsselstein, 20181u58
128.Simon van EngelenHaarzuilens, 20171u59
129.Janneke te DorsthorstUtrecht, 20171u59
130.Alison TorranceEnschede, 20181u59
131.Janneke PoortSchoorl, 20171u59
132.Janneke PoortSchoorl, 20171u59
133.Peter TheunsDoetinchem, 20191u59
134.René SloosAmsterdam, 20181u59
135.BobTwiskemolenloop, 20191u59
136.Remko spoelEgmond, 20201u59
137.Vincent HesselinkSnekermeer, 20172u00
138.Bert VisscherEnschede, 20192u00
139.Ronald MachielaValencia, 20182u00
140.Paul GomesAmstelveen, 20182u00
141.JeanineUtrecht, 20172u01
142.José CvetanovicBerenloop Terschelling, 20192u01
143.Frits SluijterBen de lek ergens, 20182u01
144.Iris MartinAmsterdam, 20192u01
145.HinkeEgmond, 20202u01
146.MoniqueEindhoven, 20172u02
147.Janneke PoortAmsterdam, 20162u02
148.HelmoSneek, 20192u02
149.Arie PankrasEgmond, 20202u02
150.LexHillegom, 20172u03
151.Cindy JacobsEindhoven, 20172u03
152.Teun KuijvenhovenDen Haag, 20182u03
153.Nancy Van Der WindenBarcelona, 20192u03
154.Peep Oude VrielinkZwolle, 20192u03
155.Swaan BlaauwZwolle, 20192u03
156.Randy de VriesBreda, 20172u04
157.RachelTerschelling - Berenloop, 20192u04
158.Sjet RozenbergSneek, 20192u04
159.Judith van der HorstSchoorl, 20182u05
160.Hessel FringsEindhoven, 20142u05
161.Marion KoornneefEtten-Leur, 20162u05
162.Corrola RotteAmsterdam, 20182u05
163.M. BekkernensEnschede, 20182u06
164.MinuEnschede, 20182u06
165.Didi Ananda RashmikaLa Ceja, Colombia, 20182u06
166.Hans LimonardHaarlem, 20192u06
167.Didi Ananda RashmikaLa Ceja, Colombia, 20182u06
168.EstherDen Haag CPC, 20182u07
169.Janneke PoortAmsterdam, 20152u07
170.Daphne SmitGouda, 20192u07
171.Amarins Harrewijn-de BoerEgmond, 20202u07
172.MirzaEgmond, 20202u07
173.Danielle le Mahieu-JansenAmsterdam, 20172u08
174.Jessica BoerAmsterdam, 20162u09
175.Jessica LintingTexel, 20172u09
176.Marleen van AmerongenEindhoven, 20152u09
177.EdwinBreda, 20192u09
178.EdwinBreda, 20192u09
179.Annewil StellooNaaldwijk, 20182u10
180.AnilEnschede, 20182u10
181.Marlies van PeltAmsterdam, 20162u10
182.Miranda NoordamTerschelling, 20182u10
183.Esther van MookTilburg, 20182u11
184.Mireille WolfersEgmond, 20182u11
185.Suzan BarisHoenderloo, 20152u11
186.RachelLeek, 20192u11
187.Winston Den OtterNORG, 20182u12
188.Kees v BeersEindhoven, 20192u12
189.Romelia KokxEtten-Leur, 20172u13
190.Miranka AndersonAmsterdam, 20172u13
191.Emil CristenEnschede, 20182u13
192.MadeleineNijmegen, 20192u13
193.Madeleine SigtermansNijmegen, 20192u13
194.Hans van de KerkhofVenlo, 20172u14
195.Dirk ScholteLeiden, 20172u14
196.Arie den BoerExloo, 20152u14
197.Bert de Langeamsterdam, 20172u14
198.Rud BeyersTilburg, 20182u14
199.Anita VonkSchoorl, 20182u14
200.Patricia WaardijkSchoorl, 20182u14
201.Marja JansenRenesse, 20182u14
202.EvelineLeiden, 20192u14
203.Tim HuizengaEindhoven, 20192u14
204.EvelineLeiden, 20192u14
205.Everhard van lunterenZwolle, 20192u14
206.Richard van DijkUtrecht, 20182u15
207.Jaishree ten HoopenHaarzuilens, 20162u15
208.Rosa TimmerEnschede, 20172u15
209.Bert KorsAmsterdam, 20192u15
210.Richard van DijkAmsterdan, 20172u16
211.Ilona LodderDen Haag, 20172u16
212.Hans van GurpVenlo, 20172u16
213.AnnemiekeBauhaus Weimar, 20192u16
214.Marjan De prinsBrussel, 20182u16
215.Meike WitloksAmsterdam, 20192u16
216.Rob WesselinkEgmond, 20202u16
217.Desirée van der VeenEgmond aan Zee, 20202u17
218.Evert AldewereldEpe, 20192u18
219.RuthVenlo, 20172u19
220.MartjeEgmond, 20202u19
221.Ellen van DilstDen Haag, 20182u20
222.Herma DieleValencia, 20182u20
223.Evert AldeAmsterdam, 20182u20
224.Mirian MeijerEindhoven, 20152u20
225.MarjonEindhoven, 20192u21
226.Sanderijn SchuurTerschelling, 20162u22
227.Karin Basselueralmere, 20182u22
228.Annerieke BijnagteHarderwijj, 20182u23
229.Inge van den BroekLeiden, 20182u23
230.Marieke BrinksSpitsbergen, 20182u23
231.Maisey ChanHong Kong, 20192u23
232.Saskia StemerdinkDufftown (Glenfiddich) Schotland, 20192u23
233.Anja ZonderopMonster, 20192u23
234.Ivo HilgenkampZwolle, 20192u23
235.Vivian KloetRenesse, 20182u24
236.Petra CuperusEnschede, 20192u24
237.Micky SpruitDen Helder, 20192u24
238.AafjeSchoorl, 20182u25
239.AnjaHaarlem, 20182u25
240.Sandra SievalLandsmeer, 20192u25
241.MadeleineNijmegen, 20182u26
242.Robert JanszAmsterdam, 20182u26
243.Daphne SmitWillemstad, 20192u27
244.Joke AmoraalAmsterdam, 20192u28
245.Brenda de GraafValencia, 20192u28
246.JaquelineBerlijn, 20182u29
247.Margriet KrikkenDiever, boscross, 20172u29
248.Jacques van lunenNijmegen, 20182u29
249.Diana HoedemakersAmsterdam, 20192u29
250.Jaap SteenisGouda, 20192u29
251.Marlyn van SteenisGouda, 20192u29
252.Annika KuijpersAmsterdam, 20162u30
253.Marlon RomeoParamaribo, 20172u30
254.Laura BijlDen Haag, 20182u30
255.Bianca KotterinkEindhoven, 20172u30
256.Romana SwitzerLeiden, 20192u31
257.Bianca KotterinkMaastricht, 20192u31
258.MariekeAlmere, 20182u32
259.Ronald vd VlietAlmere, 20182u32
260.Ronald vd VlietAlmere, 20182u32
261.GekeAmsterdam, 20192u32
262.MarjoleinEindhoven, 20192u32
263.Annet BosmanAmsterdam, 20172u33
264.Andrea Burgerjon-KilUtrecht, 20182u33
265.Martine KarlasLa Roche-en-Ardenne, 20172u34
266.Marleen koster mutsaersAmsterdam, 20172u37
267.Walter Karamoy FaulhaberEnschede, 20182u37
268.Annet van DoremalenEgmond, 20192u38
269.Morena Lekatompessy MatulessijKasteelloop De Halve Van De Haar, 20192u38
270.hanneke weteringsBreda, 20192u39
271.Bianca KotterinkEgmond, 20192u40
272.Annika kuijpersAmsterdam, 20172u45
273.Bianca KotterinkEgmond, 20182u48
274.Marianne GrootenZwolle, 20192u50
275.Marjo PubbenAmsterdam, 20192u50
276.Evelyne SalariSneek, 20182u53
277.Björn BakkerMarne-la-Vallée, 20182u59