Helden van de halve marathon

Liep jij een halve marathon met het sportrustenschema? Hulde!

Vul hieronder je naam, geslacht, halve marathonplaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten “Held van de halve marathon”.

* Zie je ergens een foutje in de lijst? Mail ons dan even op info@sportrusten.nl.

Man Vrouw
(Bijv. Amsterdam)
: (uu:mm)

Sportrusten Marathonhelden

Er zijn 169 helden van de halve marathon, waarvan 56% mannen (94) en 44% vrouwen (75).

Sta jij er al tussen?

1. Koen de Jong Haarzuilens, 2017 1u23
2. Victor Plomp Terschelling, 2016 1u24
3. Peter Dekker Utrecht, 2017 1u25
4. Mark Zuurhout Haarzuilens, 2017 1u28
5. Vincent Radewalt Langezwaag, 2018 1u28
6. Marcel IJsselstijn Den Haag, 2018 1u30
7. Maarten de Jong Amsterdam, 2014 1u30
8. Vincent Radewalt Zwolle, 2017 1u30
9. Michael Pijnenburg Den Haag, 2018 1u31
10. Marcus Seume Den Haag CPC, 2018 1u31
11. Koen de Jong Egmond, 2018 1u32
12. Sven Bekkers Nieuwkoop, 2018 1u32
13. Sven Bekkers Nieuwkoop, 2018 1u32
14. Simon Holwerda Den Haag (CPC afgelast, wel gel, 2019 1u32
15. Laura Batterink Haren, 2018 1u33
16. Jouke Hoekstra Sneek Mar-athon, 2016 1u37
17. Henk Stoel zwolle, 2015 1u37
18. Christa Verploeg Nijmegen, 2019 1u37
19. Mark Zuurhout Egmond, 2017 1u38
20. Maarten de Jong Haarzuilens, 2017 1u38
21. Henk Westervelt Zwolle, 2015 1u39
22. Maarten de Jong Egmond, 2018 1u40
23. Rob van Rooijen Egmond, 2017 1u40
24. Rob van Rooijen Linschoten, 2017 1u41
25. Joachim Baan Egmond, 2019 1u41
26. Thea Guardamar del Segura, 2018 1u42
27. Johan van Roon Zandvoort, 2018 1u42
28. Tanja Meijering Den Haag, 2019 1u42
29. Joris de Coo Amstelveen, 2019 1u42
30. Ivo Lechner Texel, 2017 1u43
31. Rob Wennekes CPC den Haag, 2017 1u43
32. Arnold Verhagen Hardenberg, 2018 1u43
33. Richard Busscher Haarzuilens, 2017 1u43
34. Evert-Jan Prak Haren, 2019 1u43
35. Floris Hapert, 2018 1u44
36. Gino Mulder Nieuwkoop, 2018 1u44
37. Maartje Lenssen Venlo, 2018 1u45
38. Martijn Kok Dordrecht, 2017 1u45
39. Jac Verbeek Venlo, 2018 1u45
40. Mirjam Stuivenberg Dordrecht, 2018 1u45
41. John Heesterbeek Hilvarenbeek, 2018 1u45
42. Mathijs Zuurhout Amsterdam, 2016 1u46
43. Karst Neervoort Terschelling, 2017 1u46
44. Rik Noorman Haren, 2017 1u47
45. Rob Wennekes Rivierenland, 2018 1u47
46. Dennis Denekamp Nijkerk, 2016 1u47
47. Judith Smit Terschelling, 2017 1u47
48. Henri van Gool Egmond, 2017 1u47
49. Rob van Rooijen Egmond, 2018 1u47
50. Geert vlogman Groningen, 2019 1u47
51. Heering Ligthart Amsterdam, 2015 1u48
52. Edwin van Alphen Eindhoven, 2017 1u48
53. Mirjam Stuivenberg Zoetermeer, 2018 1u48
54. Andre Verweij Linschoten, 2018 1u48
55. Hans van Dongen Breda, 2018 1u49
56. Bart Goossens Eindhoven, 2018 1u49
57. Harry Hoogenboom Nijmegen, 2019 1u49
58. Jeroen Woortman Schoorl, 2018 1u50
59. Jorn Venlo, 2018 1u50
60. Vincent Rijsdijk Dordrecht, 2018 1u50
61. Willem-Jan Niesert Haarzuilens, 2018 1u51
62. Marc Wiewel Amsterdam, 2015 1u51
63. Marc Wiewel Amsterdam, 2015 1u51
64. Sabine Tetelepta Linschoten, 2018 1u51
65. Willem-Jan Niesert Haarzuilens, 2017 1u52
66. Eugène Tonino Haarzuilens, 2017 1u52
67. Rob Wennekes Egmond, 2018 1u53
68. Theo Maassen Nijmegen, 2016 1u53
69. Erik Eisma Eindhoven, 2017 1u54
70. Maarten den Braber Enschede, 2018 1u54
71. Chantal Janssen Zwolle, 2018 1u55
72. Jan Dirk Buining Amersfoort, 2017 1u55
73. Hans Bos Pijnacker, 2018 1u55
74. Christine Almere, 2018 1u55
75. Geert de Kool Egmond, 2018 1u56
76. Paul Peters St. Anthonis, 2018 1u56
77. Marc Peute Venlo, 2018 1u56
78. Sandy Litjens Den Haag, 2018 1u57
79. Erik Nagel Almere, 2018 1u57
80. Beeleke Bredero Haarzuilens, 2018 1u58
81. Jeanine Bisschops Ijsselstein, 2018 1u58
82. Simon van Engelen Haarzuilens, 2017 1u59
83. Janneke te Dorsthorst Utrecht, 2017 1u59
84. Alison Torrance Enschede, 2018 1u59
85. Vincent Hesselink Snekermeer, 2017 2u00
86. Bert Visscher Enschede, 2019 2u00
87. Jeanine Utrecht, 2017 2u01
88. Monique Eindhoven, 2017 2u02
89. Lex Hillegom, 2017 2u03
90. Cindy Jacobs Eindhoven, 2017 2u03
91. Teun Kuijvenhoven Den Haag, 2018 2u03
92. Nancy Van Der Winden Barcelona, 2019 2u03
93. Randy de Vries Breda, 2017 2u04
94. Judith van der Horst Schoorl, 2018 2u05
95. Hessel Frings Eindhoven, 2014 2u05
96. Marion Koornneef Etten-Leur, 2016 2u05
97. M. Bekkernens Enschede, 2018 2u06
98. Minu Enschede, 2018 2u06
99. Esther Den Haag CPC, 2018 2u07
100. Danielle le Mahieu-Jansen Amsterdam, 2017 2u08
101. Jessica Boer Amsterdam, 2016 2u09
102. Jessica Linting Texel, 2017 2u09
103. Marleen van Amerongen Eindhoven, 2015 2u09
104. Annewil Stelloo Naaldwijk, 2018 2u10
105. Anil Enschede, 2018 2u10
106. Marlies van Pelt Amsterdam, 2016 2u10
107. Miranda Noordam Terschelling, 2018 2u10
108. Esther van Mook Tilburg, 2018 2u11
109. Mireille Wolfers Egmond, 2018 2u11
110. Suzan Baris Hoenderloo, 2015 2u11
111. Rachel Leek, 2019 2u11
112. Winston Den Otter NORG, 2018 2u12
113. Romelia Kokx Etten-Leur, 2017 2u13
114. Miranka Anderson Amsterdam, 2017 2u13
115. Emil Cristen Enschede, 2018 2u13
116. Madeleine Nijmegen, 2019 2u13
117. Hans van de Kerkhof Venlo, 2017 2u14
118. Dirk Scholte Leiden, 2017 2u14
119. Arie den Boer Exloo, 2015 2u14
120. Bert de Lange amsterdam, 2017 2u14
121. Rud Beyers Tilburg, 2018 2u14
122. Anita Vonk Schoorl, 2018 2u14
123. Patricia Waardijk Schoorl, 2018 2u14
124. Marja Jansen Renesse, 2018 2u14
125. Richard van Dijk Utrecht, 2018 2u15
126. Jaishree ten Hoopen Haarzuilens, 2016 2u15
127. Rosa Timmer Enschede, 2017 2u15
128. Richard van Dijk Amsterdan, 2017 2u16
129. Ilona Lodder Den Haag, 2017 2u16
130. Hans van Gurp Venlo, 2017 2u16
131. Annemieke Bauhaus Weimar, 2019 2u16
132. Marjan De prins Brussel, 2018 2u16
133. Ruth Venlo, 2017 2u19
134. Ellen van Dilst Den Haag, 2018 2u20
135. Herma Diele Valencia, 2018 2u20
136. Evert Alde Amsterdam, 2018 2u20
137. Sanderijn Schuur Terschelling, 2016 2u22
138. Karin Basseluer almere, 2018 2u22
139. Annerieke Bijnagte Harderwijj, 2018 2u23
140. Inge van den Broek Leiden, 2018 2u23
141. Marieke Brinks Spitsbergen, 2018 2u23
142. Maisey Chan Hong Kong, 2019 2u23
143. Vivian Kloet Renesse, 2018 2u24
144. Petra Cuperus Enschede, 2019 2u24
145. Micky Spruit Den Helder, 2019 2u24
146. Aafje Schoorl, 2018 2u25
147. Anja Haarlem, 2018 2u25
148. Sandra Sieval Landsmeer, 2019 2u25
149. Madeleine Nijmegen, 2018 2u26
150. Robert Jansz Amsterdam, 2018 2u26
151. Jaqueline Berlijn, 2018 2u29
152. Margriet Krikken Diever, boscross, 2017 2u29
153. Jacques van lunen Nijmegen, 2018 2u29
154. Annika Kuijpers Amsterdam, 2016 2u30
155. Marlon Romeo Paramaribo, 2017 2u30
156. Laura Bijl Den Haag, 2018 2u30
157. Marieke Almere, 2018 2u32
158. Ronald vd Vliet Almere, 2018 2u32
159. Ronald vd Vliet Almere, 2018 2u32
160. Annet Bosman Amsterdam, 2017 2u33
161. Andrea Burgerjon-Kil Utrecht, 2018 2u33
162. Martine Karlas La Roche-en-Ardenne, 2017 2u34
163. Marleen koster mutsaers Amsterdam, 2017 2u37
164. Walter Karamoy Faulhaber Enschede, 2018 2u37
165. Annet van Doremalen Egmond, 2019 2u38
166. Morena Lekatompessy Matulessij Kasteelloop De Halve Van De Haar, 2019 2u38
167. Annika kuijpers Amsterdam, 2017 2u45
168. Evelyne Salari Sneek, 2018 2u53
169. Björn Bakker Marne-la-Vallée, 2018 2u59