Helden van de halve marathon

Liep jij een halve marathon met het sportrustenschema? Hulde!

Vul hieronder je naam, geslacht, halve marathonplaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten “Held van de halve marathon”.

* Zie je ergens een foutje in de lijst? Mail ons dan even op info@sportrusten.nl.

Man Vrouw
(Bijv. Amsterdam)
: (uu:mm)
Sportrusten Marathonhelden

Er zijn 389 helden van de halve marathon, waarvan 53% mannen (208) en 47% vrouwen (181).

Sta jij er al tussen?

1. Marco Vlierhaar Enschede, 2022 1u22
2. Koen de Jong Haarzuilens, 2017 1u23
3. Victor Plomp Terschelling, 2016 1u24
4. Peter Dekker Utrecht, 2017 1u25
5. Michel Reuser Egmond, 2023 1u27
6. Mark Zuurhout Haarzuilens, 2017 1u28
7. Vincent Radewalt Langezwaag, 2018 1u28
8. Vincent Radewalt Zwolle, 2017 1u30
9. Marcel IJsselstijn Den Haag, 2018 1u30
10. Mark Zuurhout Ústí nad Labem (Tsjechië), 2019 1u30
11. Bart Gerrits Egmond, 2018 1u30
12. Maarten de Jong Amsterdam, 2014 1u30
13. Michael Pijnenburg Den Haag, 2018 1u31
14. Marcus Seume Den Haag CPC, 2018 1u31
15. Thijs Vanballenberghe Opwijk (trail), 2019 1u32
16. Koen de Jong Egmond, 2018 1u32
17. Sven Bekkers Nieuwkoop, 2018 1u32
18. Sven Bekkers Nieuwkoop, 2018 1u32
19. Simon Holwerda Den Haag (CPC afgelast, wel gel, 2019 1u32
20. Willem Jubels Amsterdam, 2022 1u33
21. Simon Bergen, 2019 1u33
22. Laura Batterink Haren, 2018 1u33
23. Michel Reuser Leiden, 2022 1u33
24. M Scherrenberg Schoonhoven, 2021 1u34
25. Rens Haarlem, 2019 1u34
26. Jochem Groenevelt Wageningen, 2020 1u34
27. Jan Paul Klein Poelhuis Oldenzaal, 2016 1u34
28. Tom De Baets Berlare, 2019 1u37
29. Olivier Stulp Amsterdam, 2021 1u37
30. Jouke Hoekstra Sneek Mar-athon, 2016 1u37
31. Christa Verploeg Nijmegen, 2019 1u37
32. Henk Stoel zwolle, 2015 1u37
33. Maarten de Jong Haarzuilens, 2017 1u38
34. Mark Zuurhout Egmond, 2017 1u38
35. Erwin Bijlsma Amsterdam, 2022 1u39
36. Jan Willem Tolhoek IJsselstein, 2019 1u39
37. Rob Jansen Den Haag, 2020 1u39
38. Arnold Verhagen Holterberg, 2019 1u39
39. Michel Groenendaal Leiden, 2019 1u39
40. Henk Westervelt Zwolle, 2015 1u39
41. Maarten de Jong Egmond, 2018 1u40
42. Rob van Rooijen Egmond, 2017 1u40
43. Edwin van der Steeg Amersfoort, 2019 1u40
44. Willem Jubels Amsterdam, 2021 1u40
45. #RunSander Amsterdam, 2022 1u40
46. Liesbeth Litjens Eindhoven, 2022 1u40
47. Martijn van Cromvoirt Leiden, 2021 1u41
48. Rob van Rooijen Linschoten, 2017 1u41
49. Joachim Baan Egmond, 2019 1u41
50. anneke de joode Utrecht, 2016 1u41
51. Tanja Meijering Den Haag, 2019 1u42
52. Thea Guardamar del Segura, 2018 1u42
53. Dries Zwolle, 2019 1u42
54. Johan van Roon Zandvoort, 2018 1u42
55. Joris de Coo Amstelveen, 2019 1u42
56. Martijn van Cromvoirt Terschelling, 2018 1u42
57. Alexander Jongenburger Stavanger, 2019 1u42
58. Aad Ramondt Eindhoven, 2021 1u42
59. Arnold Verhagen Hardenberg, 2018 1u43
60. Rob Wennekes CPC den Haag, 2017 1u43
61. Adrie Vreeke Basel, 2019 1u43
62. Bart Goossens Helmond, 2022 1u43
63. Richard Busscher Haarzuilens, 2017 1u43
64. Evert-Jan Prak Haren, 2019 1u43
65. Herman Reith Deurne, 2019 1u43
66. Ivo Lechner Texel, 2017 1u43
67. Bertine Lentink Egmond, 2020 1u44
68. Jorn op den Buijs Malaga, 2019 1u44
69. Saskia van Putten Zwolle, 2019 1u44
70. Herman Reith Amsterdam, 2019 1u44
71. Gino Mulder Nieuwkoop, 2018 1u44
72. Floris Hapert, 2018 1u44
73. Bertine Lentink Egmond, 2019 1u45
74. Mirjam Stuivenberg Dordrecht, 2018 1u45
75. Matthijs Joosten Egmond, 2023 1u45
76. Jasper Auwerda Haarlem, 2020 1u45
77. Maartje Lenssen Venlo, 2018 1u45
78. Jac Verbeek Venlo, 2018 1u45
79. John Heesterbeek Hilvarenbeek, 2018 1u45
80. Martijn Kok Dordrecht, 2017 1u45
81. Frank De Vleeschauwer Egmond aan Zee, 2023 1u45
82. Rob wennekes Tiel, 2019 1u45
83. Rob van Rooijen Usti nad Ladem (Tjechie), 2019 1u45
84. Joan Wassink Amsterdam, 2019 1u46
85. Anton de Beer Etten-Leur, 2019 1u46
86. Bart Goossens Valkenswaard, 2019 1u46
87. Mathijs Zuurhout Amsterdam, 2016 1u46
88. Anneke Mijnhardt Utrecht, 2019 1u46
89. Karst Neervoort Terschelling, 2017 1u46
90. Judith Smit Terschelling, 2017 1u47
91. Rob van Rooijen Egmond, 2018 1u47
92. Henri van Gool Egmond, 2017 1u47
93. Rick Steggerda Oostvoorne, 2020 1u47
94. Dennis Denekamp Nijkerk, 2016 1u47
95. Marijn Lamberink Vaassen, 2020 1u47
96. Jelle Keulen, 2022 1u47
97. John Heesterbeek Eindhoven, 2022 1u47
98. Geert vlogman Groningen, 2019 1u47
99. Rik Noorman Haren, 2017 1u47
100. Rob Wennekes Rivierenland, 2018 1u47
101. Andre Verweij Linschoten, 2018 1u48
102. Lieke Hannen Utrecht, 2019 1u48
103. Edwin van Alphen Eindhoven, 2017 1u48
104. Liesbeth de Ruiter Den Haag (CPC), 2022 1u48
105. Faz Lal Amsterdam, 2022 1u48
106. Mirjam Stuivenberg Zoetermeer, 2018 1u48
107. Herman Reith Berlijn, 2019 1u48
108. Chantal van Oort Geffen, 2020 1u48
109. Heering Ligthart Amsterdam, 2015 1u48
110. Evert van de Kamp Nijkerk, 2020 1u48
111. aiko hulzebos ermelo, 2019 1u48
112. Pieter Rijken Houten, 2020 1u48
113. Erik Meijer Oldenzaal, 2022 1u49
114. Hans van Dongen Breda, 2018 1u49
115. Bart Goossens Eindhoven, 2018 1u49
116. Harry Hoogenboom Nijmegen, 2019 1u49
117. Remco Borst Leiden, 2019 1u49
118. Joram de Bie Amsterdam, 2022 1u49
119. Jeroen Woortman Schoorl, 2018 1u50
120. Janneke Poort Albuquerque, 2019 1u50
121. Vincent Rijsdijk Dordrecht, 2018 1u50
122. Jorn Venlo, 2018 1u50
123. Wouter Leiden, 2021 1u50
124. Angela Blankespoor Hoenderloo HogeVeluweloop, 2019 1u51
125. Marc Wiewel Amsterdam, 2015 1u51
126. R van Marrewijk Eindhoven, 2021 1u51
127. Willem-Jan Niesert Haarzuilens, 2018 1u51
128. Annemiek Bier Groet uit schoorl, 2019 1u51
129. Sabine Tetelepta Linschoten, 2018 1u51
130. Willem-Jan Niesert Haarzuilens, 2017 1u52
131. Martijn van Cromvoirt Katwijk, 2019 1u52
132. Eugène Tonino Haarzuilens, 2017 1u52
133. Faz Lal Amsterdam, 2021 1u52
134. Erik Nieuwenkamp Etten-Leur, 2019 1u52
135. Salvatore Vitale Amsterdam, 2022 1u53
136. Marcel Greven Amsterdam, 2022 1u53
137. Ton alberts Stadskanaal (trail), 2021 1u53
138. Youri Lambregts Nijmegen, 2020 1u53
139. Ronald Amsterdam, 2021 1u53
140. Trudie Teljeur santander Spanje, 2018 1u53
141. Theo Maassen Nijmegen, 2016 1u53
142. Jannes Huisman Terschelling, 2019 1u53
143. Edwin Blom Kopenhagen, 2021 1u53
144. R van Marrewijk Eindhoven, 2021 1u53
145. Rob Wennekes Egmond, 2018 1u53
146. Erik Eisma Eindhoven, 2017 1u54
147. Mike de Haan Egmond aan zee, 2020 1u54
148. Maarten den Braber Enschede, 2018 1u54
149. Marloes Amsterdam, 2019 1u54
150. Alison Torrance Leiden, 2020 1u55
151. Janneke Poort Egmond, 2019 1u55
152. Hans Bos Pijnacker, 2018 1u55
153. Erik vd V Vlaardingen, 2020 1u55
154. Chantal Janssen Zwolle, 2018 1u55
155. Christine Almere, 2018 1u55
156. Jan Dirk Buining Amersfoort, 2017 1u55
157. Stefi Hapert, 2021 1u56
158. Barbara Boon Eindhoven, 2021 1u56
159. Wouter Stuive Amsterdam, 2019 1u56
160. YvonneBerendsen Amsterdam, 2021 1u56
161. Ronald Kooij Rotterdam, 2019 1u56
162. Geert de Kool Egmond, 2018 1u56
163. Paul Peters St. Anthonis, 2018 1u56
164. Marc Peute Venlo, 2018 1u56
165. Arthur Stijns Dordrecht, 2019 1u57
166. Lotte Berkhout Egmond, 2020 1u57
167. Erik Nagel Almere, 2018 1u57
168. Jordi Berens Leeuwarden, 2021 1u57
169. Sandy Litjens Den Haag, 2018 1u57
170. Marijn Immink Keulen, 2022 1u57
171. Bonnie Egmond, 2023 1u57
172. Janneke Poort Tokyo, 2018 1u57
173. Marcel Bootsma Wommels, 2019 1u57
174. Beeleke Bredero Haarzuilens, 2018 1u58
175. Jeanine Bisschops Ijsselstein, 2018 1u58
176. Marco Bettink Nijmegen, 2021 1u58
177. Liesbeth van der Put Brooklyn, New York, 2018 1u58
178. Lieke Brons Thuis, 2020 1u58
179. Maarten Fijnaut Verdun, 2017 1u58
180. Peter Theuns Doetinchem, 2019 1u59
181. Remko spoel Egmond, 2020 1u59
182. Frank lauwers Eindhoven, 2010 1u59
183. René Sloos Amsterdam, 2018 1u59
184. Bob Twiskemolenloop, 2019 1u59
185. Nancy Woerden, 2021 1u59
186. Alison Torrance Enschede, 2018 1u59
187. Erik van der Vliet Rotterdam, 2021 1u59
188. Janneke te Dorsthorst Utrecht, 2017 1u59
189. Dick van Hilten Ede, 2021 1u59
190. Simon van Engelen Haarzuilens, 2017 1u59
191. Patrick Koolen Amsterdam, 2021 1u59
192. Janneke Poort Schoorl, 2017 1u59
193. Dennis van Dijk Leiden, 2022 1u59
194. Vincent Hesselink Snekermeer, 2017 2u00
195. Paul Gomes Amstelveen, 2018 2u00
196. Bert Visscher Enschede, 2019 2u00
197. Suzan Baris Nijmegen, 2022 2u00
198. Ruurd Vissia Eindhoven, 2021 2u00
199. Ronald Machiela Valencia, 2018 2u00
200. Fred Molenaar Maple Grove, MN, USA, 2022 2u00
201. Frits Sluijter Ben de lek ergens, 2018 2u01
202. Jeanine Utrecht, 2017 2u01
203. José Cvetanovic Berenloop Terschelling, 2019 2u01
204. Iris Martin Amsterdam, 2019 2u01
205. Hinke Egmond, 2020 2u01
206. Jaap de Bruijn Amsterdam, 2022 2u01
207. Marijn Immink Haarzuilens, 2020 2u01
208. Nicole Jongbloed Amsterdam, 2021 2u01
209. Arie Pankras Egmond, 2020 2u02
210. Helmo Sneek, 2019 2u02
211. Monique Eindhoven, 2017 2u02
212. Leon Pieket Den Haag, 2020 2u02
213. Natasja Stortenbeker Linschoten, 2022 2u02
214. Patrick van Veenendaal Schalkwijk, 2022 2u02
215. Janneke Poort Amsterdam, 2016 2u02
216. Bert Nijendijk Enschede, 2016 2u02
217. Bert Nijendijk Enschede, 2016 2u02
218. Peep Oude Vrielink Zwolle, 2019 2u03
219. Cindy Jacobs Eindhoven, 2017 2u03
220. Lex Hillegom, 2017 2u03
221. Swaan Blaauw Zwolle, 2019 2u03
222. Nancy Van Der Winden Barcelona, 2019 2u03
223. Teun Kuijvenhoven Den Haag, 2018 2u03
224. Tina Benidorm, 2021 2u03
225. Rachel Terschelling - Berenloop, 2019 2u04
226. Randy de Vries Breda, 2017 2u04
227. Sjet Rozenberg Sneek, 2019 2u04
228. Angelique Pascaud Noosa (QLD) Australia, 2017 2u04
229. Tina van Leeuwen Amsterdam, 2021 2u04
230. Marco Bettink Garderen, 2021 2u04
231. Salvatore Vitale Leiden, 2021 2u05
232. Judith van der Horst Schoorl, 2018 2u05
233. Marco Bettink Garderen, 2020 2u05
234. Corrola Rotte Amsterdam, 2018 2u05
235. Marion Koornneef Etten-Leur, 2016 2u05
236. Petra Kooistra Amsterdam, 2021 2u05
237. Hessel Frings Eindhoven, 2014 2u05
238. Richard Smeets Visé, 2022 2u05
239. Hans Limonard Haarlem, 2019 2u06
240. Karin Koemans Kopenhagen, 2021 2u06
241. Edith Bronkhorst Bergschenhoek, 2021 2u06
242. Didi Ananda Rashmika La Ceja, Colombia, 2018 2u06
243. Minu Enschede, 2018 2u06
244. M. Bekkernens Enschede, 2018 2u06
245. Amarins Harrewijn-de Boer Egmond, 2020 2u07
246. Daphne Smit Gouda, 2019 2u07
247. Esther Den Haag CPC, 2018 2u07
248. Mirza Egmond, 2020 2u07
249. Janneke Poort Amsterdam, 2015 2u07
250. Danielle le Mahieu-Jansen Amsterdam, 2017 2u08
251. Mascha van de Weer Enschede, 2016 2u08
252. Madeleine Sigtermans Nijmgen, 2022 2u08
253. Meike Witloks Den Haag, 2020 2u08
254. Karlien van der Wees Egmond, 2023 2u09
255. Jenni Amsterdam, 2021 2u09
256. Jessica Linting Texel, 2017 2u09
257. Karlien van der Wees Egmond, 2023 2u09
258. Marleen van Amerongen Eindhoven, 2015 2u09
259. Edwin Breda, 2019 2u09
260. Jessica Boer Amsterdam, 2016 2u09
261. Sander van den Berg Den haag, 2020 2u09
262. Annewil Stelloo Naaldwijk, 2018 2u10
263. Miranda Noordam Terschelling, 2018 2u10
264. Marlies van Pelt Amsterdam, 2016 2u10
265. Anil Enschede, 2018 2u10
266. Mireille Wolfers Egmond, 2018 2u11
267. Rachel Leek, 2019 2u11
268. Esther van Mook Tilburg, 2018 2u11
269. Suzan Baris Hoenderloo, 2015 2u11
270. Ilse Reekers Amsterdam, 2021 2u12
271. Ellen Geerlings Almere (triatlon), 2017 2u12
272. Mayke Theloesen Ewijk - Cuijk 2e paasdag, 2021 2u12
273. Winston Den Otter NORG, 2018 2u12
274. Kees v Beers Eindhoven, 2019 2u12
275. Ellen Geerlings Almere, 2018 2u12
276. Emil Cristen Enschede, 2018 2u13
277. Madeleine Sigtermans Nijmegen, 2019 2u13
278. Romelia Kokx Etten-Leur, 2017 2u13
279. Miranka Anderson Amsterdam, 2017 2u13
280. Madeleine Nijmegen, 2019 2u13
281. Patricia Amsterdam, 2019 2u13
282. Michiel Oegstgeest, Leiden, Valkenburg,, 2021 2u13
283. Joost van Gelder Deventer, 2021 2u13
284. Sineke Seeleman Amsterdam, 2022 2u14
285. Bert de Lange amsterdam, 2017 2u14
286. Marja Jansen Renesse, 2018 2u14
287. Dirk Scholte Leiden, 2017 2u14
288. Arie den Boer Exloo, 2015 2u14
289. Tim Huizenga Eindhoven, 2019 2u14
290. Everhard van lunteren Zwolle, 2019 2u14
291. Patricia Waardijk Schoorl, 2018 2u14
292. Eveline Leiden, 2019 2u14
293. Hans van de Kerkhof Venlo, 2017 2u14
294. Anita Vonk Schoorl, 2018 2u14
295. Rud Beyers Tilburg, 2018 2u14
296. Richard van Dijk Utrecht, 2018 2u15
297. Bert Kors Amsterdam, 2019 2u15
298. Rosa Timmer Enschede, 2017 2u15
299. Hesther Zoetermeer, 2022 2u15
300. Jaishree ten Hoopen Haarzuilens, 2016 2u15
301. Rob Wesselink Egmond, 2020 2u16
302. Ilona Lodder Den Haag, 2017 2u16
303. Richard van Dijk Amsterdan, 2017 2u16
304. Hans van Gurp Venlo, 2017 2u16
305. Marjan De prins Brussel, 2018 2u16
306. Meike Witloks Amsterdam, 2019 2u16
307. Annemieke Bauhaus Weimar, 2019 2u16
308. Kitty Kuypers Eindhoven, 2022 2u17
309. Desirée van der Veen Egmond aan Zee, 2020 2u17
310. Mariëtte Duijsters Overpelt, 2021 2u18
311. Caroline Vos Spijkenisse, 2021 2u18
312. Ingridloopt Amsterdam, 2022 2u18
313. Mayke Theloesen Ewijk, 2021 2u18
314. Rogier IJmker Enschede-Oldenzaal, 2021 2u18
315. Evert Aldewereld Epe, 2019 2u18
316. Martje Egmond, 2020 2u19
317. Rianne Lenselink Eindhoven, 2022 2u19
318. Ruth Venlo, 2017 2u19
319. Mirian Meijer Eindhoven, 2015 2u20
320. Ellen van Dilst Den Haag, 2018 2u20
321. Evert Alde Amsterdam, 2018 2u20
322. Patricia Egmond, 2020 2u20
323. Herma Diele Valencia, 2018 2u20
324. Lucinda Schuurman Leiden, 2022 2u21
325. Marjon Eindhoven, 2019 2u21
326. Karin Basseluer almere, 2018 2u22
327. Gerdien Nijboer Zwolle, 2020 2u22
328. Sanderijn Schuur Terschelling, 2016 2u22
329. Annerieke Bijnagte Harderwijj, 2018 2u23
330. Saskia Stemerdink Dufftown (Glenfiddich) Schotland, 2019 2u23
331. Maisey Chan Hong Kong, 2019 2u23
332. Inge van den Broek Leiden, 2018 2u23
333. Ivo Hilgenkamp Zwolle, 2019 2u23
334. Anja Zonderop Monster, 2019 2u23
335. Marieke Brinks Spitsbergen, 2018 2u23
336. Vivian Kloet Renesse, 2018 2u24
337. Micky Spruit Den Helder, 2019 2u24
338. Petra Cuperus Enschede, 2019 2u24
339. Annie van Heiningen Leiden, 2021 2u24
340. Aafje Schoorl, 2018 2u25
341. Sandra Sieval Landsmeer, 2019 2u25
342. Anja Haarlem, 2018 2u25
343. Madeleine Nijmegen, 2018 2u26
344. Robert Jansz Amsterdam, 2018 2u26
345. Valerie Nuyttens Perk - België, 2021 2u26
346. Selma Dag Hannover, 2022 2u27
347. Daphne Smit Willemstad, 2019 2u27
348. Joke Amoraal Amsterdam, 2019 2u28
349. Brenda de Graaf Valencia, 2019 2u28
350. Marlyn van Steenis Gouda, 2019 2u29
351. Jacques van lunen Nijmegen, 2018 2u29
352. Diana Hoedemakers Amsterdam, 2019 2u29
353. Jaqueline Berlijn, 2018 2u29
354. Jaap Steenis Gouda, 2019 2u29
355. Margriet Krikken Diever, boscross, 2017 2u29
356. Margreet Haren, 2020 2u29
357. Annika Kuijpers Amsterdam, 2016 2u30
358. Laura Bijl Den Haag, 2018 2u30
359. Bianca Kotterink Eindhoven, 2017 2u30
360. Marlon Romeo Paramaribo, 2017 2u30
361. Astrid Ruis Schoorl, 2020 2u30
362. Bianca Kotterink Maastricht, 2019 2u31
363. Romana Switzer Leiden, 2019 2u31
364. Saskia Stigters-van der Most Lansingerland, 2022 2u32
365. Geke Amsterdam, 2019 2u32
366. Ronald vd Vliet Almere, 2018 2u32
367. Henk Jan Zwolle, 2018 2u32
368. Marieke Almere, 2018 2u32
369. Marjolein Eindhoven, 2019 2u32
370. Andrea Burgerjon-Kil Utrecht, 2018 2u33
371. Annet Bosman Amsterdam, 2017 2u33
372. Martine Karlas La Roche-en-Ardenne, 2017 2u34
373. Andre Bruin Leiden, 2022 2u36
374. Walter Karamoy Faulhaber Enschede, 2018 2u37
375. Marleen koster mutsaers Amsterdam, 2017 2u37
376. Annet van Doremalen Egmond, 2019 2u38
377. Evelien de Gier Petion-Ville, Haiti, 2022 2u38
378. Morena Lekatompessy Matulessij Kasteelloop De Halve Van De Haar, 2019 2u38
379. hanneke weterings Breda, 2019 2u39
380. Bianca Kotterink Egmond, 2019 2u40
381. John de Deugd Marne la Vallée, 2019 2u44
382. Anne Kropmans Amsterdam, 2022 2u45
383. Annika kuijpers Amsterdam, 2017 2u45
384. Bianca Kotterink Egmond, 2018 2u48
385. Ria De Pooter Antwerpen, 2021 2u50
386. Marianne Grooten Zwolle, 2019 2u50
387. Marjo Pubben Amsterdam, 2019 2u50
388. Evelyne Salari Sneek, 2018 2u53
389. Björn Bakker Marne-la-Vallée, 2018 2u59