Berenloop Terschelling
-
Tim Bakker
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 18 jul 2016, 21:48
Berenloop Terschelling
De marathon uitgelopen, de eerste 32km liep ik heerlijk en ook op de juiste voorspelde tijd (3uur 45min). Echter toen ik bij het strand aan kwam was het toch iets te zwaar en heb ik mijn tempo moeten verlagen, uiteindelijk met een eindtijd van 4uur en 4min de finish bereikt! Ik ben zeer tevreden over het programma, gisteren heb ik echter wel meer beneden de juiste hartslag gelopen dan erop, dit omdat ik te bang was dat ik te hard van start zou gaan.
Tim
Tim
-
larsniestijl69578700
- Berichten: 3
- Lid geworden op: 19 okt 2016, 08:39
Re: Berenloop Terschelling
Gefeliciteerd, Tim! Leuk te lezen dat er meer zijn geweest die de Berenloop met het sportrustenschema hebben gelopen. Ook ik was hier één van. Wat een prachtige marathon! Ik heb al vaker de halve mogen lopen, maar deze loop zo helemaal van de ene kant naar de andere kant van het eiland was genieten. Daarbij liep ik met dit schema, 18 minuten sneller dan drie jaar geleden in Rotterdam op een regulier schema. Nu waren de omstandigheden gisteren wat betreft de wind en de temperatuur ook wel ideaal. Maar denk ik dat het trainingsschema hier zeker aan heeft bijgedragen en de optimale verzorging onderweg (supporters aan de kant, prachtige uitzichten, schoonmoeder een groot gedeelte mee op de fiets, kinderen gedeeltes mee rennend en man vanaf strand hardlopend mee tot de finish). Ik verheug me nu, ondanks de spierpijn en zere voeten, alweer op de volgende marathon en natuurlijk niet meer dan 14 km en dan wie weet, onder de 4 uur
Ik ben benieuwd naar nog meer Berenloop verhalen...
Groet, Annet
Ik ben benieuwd naar nog meer Berenloop verhalen...
Groet, Annet
-
prummeltje52730400
- Berichten: 15
- Lid geworden op: 11 jun 2016, 21:45
Re: Berenloop Terschelling
Wat leuk om deze enthousiaste verhalen te lezen! Knap gedaan hoor! En ook mooie tijden. Vraagje: hebben jullie echt niet meer dan 14k getraind? Of ben je toch wat losser omgegaan met het schema? Wil me gaan voorbereiden op mijn eerste marathon en ben benieuwd naar hoe jullie dit hebben volbracht.
Bedankt alvast! Eline
Bedankt alvast! Eline
-
Tim Bakker
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 18 jul 2016, 21:48
Re: Berenloop Terschelling
Ik heb nog één keer een trailrun gedaan ook op terschelling deze was 15km. Verder heb ik niet meer gelopen dan dit, ik heb zelfs nog 4 weken aan de antibioatica gezeten (daar ga je niet echt beter door lopen) en 2 keer een week op vakantie geweest. Verder heb ik me strak aan het schema gehouden 
-
larsniestijl69578700
- Berichten: 3
- Lid geworden op: 19 okt 2016, 08:39
Re: Berenloop Terschelling
Ik heb vanaf de zomervakantie in 100 dagen getraind voor deze marathon. Volledig volgens schema. Heerlijk wat betreft de tijdsinvestering door de korte afstanden, maar toch ook wel pittig aangezien ik gewend was om 3x per week te lopen en nu 4x per week. Voorheen wel jaarlijks een halve marathon gelopen, maar nooit met hartslagmeter getraind. Na deze ervaring gaat er zeker weer een marathon komen en sowieso volgens dit schema.
Groet, Annet
Groet, Annet
- RunningRob - Sportrusten
- Berichten: 6122
- Lid geworden op: 05 feb 2015, 14:13
Re: Berenloop Terschelling
Tim, Annet,
Hulde! Gefeliciteerd met deze mooie prestatie!
https://www.sportrusten.nl/wall-of-14k/
met blijde groet,
Rob
Hulde! Gefeliciteerd met deze mooie prestatie!
https://www.sportrusten.nl/wall-of-14k/
met blijde groet,
Rob