marathon New York

Plaats reactie
ronnie.munster
Berichten: 2
Lid geworden op: 01 aug 2016, 11:18

marathon New York

Bericht door ronnie.munster »

Ofschoon ik het schema strak heb gevolgd en ook het gevoel had echt fit te zijn viel mijn eindtijd tegen. Ik heb wel van de hele atmosfeer genoten maar niet van het lopen. Ik had vanaf 12 km enorm last van mijn maag. Pijnlijk en irritant. Twee keer een vinger in mijn keel gestoken om lucht te laten ontsnappen. Althans, wat anders kwam er niet uit. Wat kan hier de oorzaak van zijn? Mijn hartslag gemiddelde was 142 terwijl ik heb getraind op marathonhartslag 147. Dus er zit meer in qua tijd.
Ik verneem graag het antwoord waar ik mee verder kan.

Groet,

Ronnie
marion65
Berichten: 18
Lid geworden op: 15 nov 2015, 14:41

Re: marathon New York

Bericht door marion65 »

Hallo.
Zou een jetlag hier van invloed kunnen zijn? Je hebt nl in Nederland getraind en loopt nu in New York met een tijdsverschil van 6 uur. Weet niet of je al voldoende geacclimatiseerd was?
Wel vervelend maar fijn dat je genoten hebt van de atmosfeer.
Groet Marion
Gebruikersavatar
RunningRob - Sportrusten
Berichten: 6122
Lid geworden op: 05 feb 2015, 14:13

Re: marathon New York

Bericht door RunningRob - Sportrusten »

Hoi Ronnie,

Allereerst gefeliciteerd met je prestatie! Ondanks de tegenslag heb je het toch maar geflikt!

Maag en darmklachten kunnen een hoop oorzaken hebben. Het is daarom lastig aan te geven wat nu bij jou het probleem was.
Voeding kan een probleem zijn, maar ook vochtgebrek of spanning.

Hier een link met meer info:
https://www.sportzorg.nl/chronische-aan ... rmklachten
Ik hoop dat je er wat aan hebt.

Met blijde groet,

Rob
Plaats reactie