sticker kalender

Besloten groep voor alle deelnemers aan het 100-dagen programma
Plaats reactie
Nicosim
Berichten: 2
Lid geworden op: 05 mar 2016, 14:29

sticker kalender

Bericht door Nicosim »

Misschien best suf, maar ik snap niet hoe de sticker kalender werkt. Waarom is 1-100 voorgedrukt en start die onder de maandag? Ik plak mijn sticker 1 op de dag in week 1 dat ik gestart ben? Dan zijn die voorgedrukte toch onhandig en verwarrend? En waarom 3x sporten terwijl t schema 4 aangeeft. Is 'vogels kijken ' geen sporten?!

Al vast dank voor een antwoord
Groet nicoline
Koen - Sportrusten
Berichten: 904
Lid geworden op: 20 dec 2014, 13:34

Re: sticker kalender

Bericht door Koen - Sportrusten »

Ha Nicoline,

Excuus dat het stickervel verwarring zaait. We proberen het natuurlijk gebruiksvriendelijk te maken. De dagen van de week zijn natuurlijk inwisselbaar. Als voorbeeld staat er m d w d v z z. Maar je kunt daar prima 7 stickers overheen plakken en de dagen veranderen.

Er staan drie stickers, omdat drie keer hardlopen het minimum is. Wij willen mensen die drie keer lopen niet opzadelen met lege gaten en een schuldgevoel. Wij zetten in het laatste rondje met een pen een streep in het midden. En dan tekenen we er een vogeltje in als we die training hebben gedaan.

Kun je hiermee verder? Loopse en groet, Koen
Nicosim
Berichten: 2
Lid geworden op: 05 mar 2016, 14:29

Re: sticker kalender

Bericht door Nicosim »

Ik geloof dat dat wel lukt :-)
Dank je wel
Grt nicoline
Plaats reactie