Sportschool

Besloten groep voor alle deelnemers aan het 100-dagen programma
Plaats reactie
Susan Vermunt
Berichten: 10
Lid geworden op: 09 jul 2021, 20:32

Sportschool

Bericht door Susan Vermunt »

Ik ben net begonnen met training voor de marathon, en heb al wat blessures achter de rug. Hopelijk gaat het nu beter nu ik deze training aan ga houden. Mijn fysiotherapeut raadt wel aan om ook in de sportschool (been)spieren te trainen. Kan ik dit extra doen (op een rustdag), of beter ipv de "vogels kijken"?
groet, Susan
WillekeO
Berichten: 107
Lid geworden op: 03 jun 2021, 12:21

Re: Sportschool

Bericht door WillekeO »

Ik doe eens per week fitness, naast 4 keer hardlopen. Het verschilt per keer of ik dat op een dag doe wanneer ik ook hardloop, doordat ik onregelmatig werk. Beide mogelijkheden hebben hun voor- en nadelen. Maar het is wel te doen.
Thea van Niekerk
Berichten: 5
Lid geworden op: 25 dec 2020, 00:53

Re: Sportschool

Bericht door Thea van Niekerk »

Ik loop 3x/week en ga dan ook nog 1x/week naar de sportschool. Mijn ervaring is wel dat lopen vóór je naar de sportschool gaat wel goed gaat. Maar als ik ga lopen ná de sportschool dan heb ik hele zware benen en loop niet lekker.
Ik ben qua lopen vrij blessuregevoelig, maar heb niet het idee dat dit door de sportschool erger is. Voor mijn gevoel staat het wat los van elkaar (hoewel de oefeningen op de sportschool je gestel natuurlijk wel sterker maakt en dus positief werkt)
Susan Vermunt
Berichten: 10
Lid geworden op: 09 jul 2021, 20:32

Re: Sportschool

Bericht door Susan Vermunt »

Bedankt voor jullie reacties. Ik liep inderdaad ook altijd een kilometer of 5-7 voordat ik naar de sportschool ging, of voor bootcamp. 3 keer lopen en 1 keer sportschool werkt voor mij ook wel goed denk ik
Plaats reactie