run dip run

Plaats reactie
Ellen55
Berichten: 3
Lid geworden op: 03 mei 2019, 11:17

run dip run

Bericht door Ellen55 »

Ik peins er al een tijdje over om een run dip run te doen. Ik weet alleen niet in welke vorm ik het kan gieten. Eerst hardlopen, daarna dippen en daarna? Ik ben dan nat en koud en ver van huis. Daarna weer terugrennen?
pietervisscher
Berichten: 1
Lid geworden op: 29 dec 2014, 17:14

Re: run dip run

Bericht door pietervisscher »

Klein rugzakje (racevest) mee, en daarin alvast een handdoekje en evt. waterschoenen meenemen. Evt. een droog shirt en droge sokken. Je zou ook eerste kunnen gaan hollen en dan dippen. Het hoeft niet direct een run-dip-run te zijn. Woon je aan een rivier?

groet,

Pieter
Koen - Sportrusten
Berichten: 904
Lid geworden op: 20 dec 2014, 13:34

Re: run dip run

Bericht door Koen - Sportrusten »

Ha Ellen, mooi dat je het eens wilt doen. Ik loop gewoon in natte kleren naar huis. Vind jij het erg vervelend als het regent en je kleren worden nat? Had je de lijst met plonsplekken gezien? Dan kun je eens met iemand mee die al ervaring heeft: https://www.sportrusten.nl/koude-plons-locaties/
Plaats reactie