Pagina 1 van 1

dieet tijdens voorbereiding naar rdam marathon

Geplaatst: 08 feb 2018, 21:57
door Ant
Goedenavond,
Is het slim om tijdens de voorbereiding naar rdam marathon gaan diƫten? Zou het ten kosten van de "prestatie" (ik zou met 4:40 blij mee zijn) gaan of niet? Als het toegestaan is, wat zijn de stoffen wat ik moet hebben? Ik weeg nu 83, maar wil +/- 8 kg kwijt, waarvan 2-3 kg voor de marathon, de rest daarna.
Kan dat ook in kcal zeggen, hoe veel ik binnen moet/mag?
Hoor ik het graag. Ben heel erg benieuwd!
Thx alvast voor de reactie!
Gr Antonia

Re: dieet tijdens voorbereiding naar rdam marathon

Geplaatst: 09 feb 2018, 08:57
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Antonia,

2-3 kg in 2 maanden tijd lijkt me geen enkel probleem, dat hoeft niet ten koste te gaan van de prestatie :)

Heb je hier wat aan:
https://www.sportrusten.nl/wel-of-geen-koolhydraten/

Niet dat je het boek moet kopen maar over de tip van koolhydraten en vetten :-)

Blijde groet,

Rob

Re: dieet tijdens voorbereiding naar rdam marathon

Geplaatst: 09 feb 2018, 11:08
door IngridBannink
Hoi,

Ik volg het 5:2 dieet sinds 2 jaar. Bevalt me erg goed, heet ook wel Vastendieet. Nu ik niet meer verder wil afvallen, doe ik 6:1 dieet, dus 1 dag per week beperkte calorie-inname, rest van de week normaal eten. Mijn doel nu is gezondheid, wil hier dan ook mee blijven doorgaan Misschien iets voor jou?

NB ik ben geen voedingsdeskundige ofzo, dit is ook vast niet de beste manier van afvallen. Maar voor mij werkt het. Ik was altijd 68 kg, wilde al jaren naar 65 maar dat lukte niet. Nu, sinds start Vastendieet, ben ik 62 kilo. Daarom ben ik er zo enthousiast over.
Groet, Ingrid

Re: dieet tijdens voorbereiding naar rdam marathon

Geplaatst: 09 feb 2018, 11:10
door IngridBannink
....Enne.....het Vastendieet past ook goed bij de tip hierboven van rob.