Halve Marathon Berlijn

Plaats reactie
Ineke V
Berichten: 2
Lid geworden op: 13 feb 2017, 15:34

Halve Marathon Berlijn

Bericht door Ineke V »

Best team Sportrusten, beste lezer,

Als gevolg van een operatie verloopt de voorbereiding van de HM niet zoals ik me had voorgenomen. Nu ben ik ook gecharmeerd van Sportrusten en hoop mijn doelstelling op deze wijze toch te klaren. Ik berekende mijn omslagpunt op de loopband, zoals beschreven in het boek De Marathonrevolutie. Dit is 166-2= 164

Ik zet mijn beste 10 km op 54 (wil me nu niet te rijk rekenen). Dan kom ik uit op een marathonhartslag van 132. Dat zou voor de HM een hartslag van 146 zijn? Klopt dit?

Op de atletiekvereniging doe ik aan intervaltraining. Vaak rond de 9 km. Mag ik dit als 5km intensief rekenen? Of kan ik beter tijdelijk stoppen bij mijn loopgroep?

Hgr
Ineke
Gebruikersavatar
RunningRob - Sportrusten
Berichten: 6122
Lid geworden op: 05 feb 2015, 14:13

Re: Halve Marathon Berlijn

Bericht door RunningRob - Sportrusten »

Ineke V schreef: Ik zet mijn beste 10 km op 54 (wil me nu niet te rijk rekenen). Dan kom ik uit op een marathonhartslag van 132. Dat zou voor de HM een hartslag van 146 zijn? Klopt dit?
Ik kom op 145 uit maar die ene slag zal niet het verschil maken :D

En de training bij je loopgroep zou ik gewoon blijven doen!

Succes!

met blijde groet,

Rob
Ineke V
Berichten: 2
Lid geworden op: 13 feb 2017, 15:34

Re: Halve Marathon Berlijn

Bericht door Ineke V »

Bedankt, Rob.
Zo kan ik toch doortrainen...super!
Hgr
Ineke
Plaats reactie