Marathonhelden

Liep jij een marathon met ons 14 kilometer-schema? Hulde!

Vul hieronder je naam, geslacht, marathonplaats, jaar en tijd in en je bent officieel een Sportrusten Marathonheld.

* Zie je ergens een foutje in de lijst? Mail ons dan even op info@sportrusten.nl.

Man Vrouw
(Bijv. Rotterdam)
: (uu:mm)

Sportrusten Marathonhelden

Er zijn 1302 marathonhelden, waarvan 63% mannen (817) en 37% vrouwen (485).

Sta jij er al tussen?

1. Niek Hoogwout Hamburg, 2017 2u49
2. Sander Assendelft Reykjavik, 2015 2u51
3. Niek Hoogwout Munster, 2018 2u53
4. Cally Yang Rotterdam, 2018 2u58
5. Niek Hoogwout Rotterdam, 2018 2u59
6. Victor Plomp Hamburg, 2017 2u59
7. Matthijs Monster Rotterdam, 2017 3u01
8. Mark Huisman Rotterdam, 2019 3u03
9. Erik Hoving Kopenhagen, 2018 3u06
10. Koen de Jong Amsterdam, 2016 3u06
11. Irene Kalter Rotterdam, 2017 3u06
12. Bart Jacobs Warschau, 2018 3u07
13. Victor Plomp Terschelling, 2015 3u08
14. Matthijs Rotterdam, 2016 3u08
15. Koen de Jong Amsterdam, 2014 3u09
16. Niels Jansen Eindhoven, 2017 3u09
17. Bram van Osch Rotterdam, 2018 3u09
18. Daan Zwetsloot Chicago, 2018 3u10
19. Michel de Wit Eindhoven, 2016 3u10
20. Pascal Aarts Rotterdam, 2017 3u10
21. Marcel van Koningsbrugge Rotterdam, 2014 3u11
22. Koen de Jong Utrecht, 2017 3u11
23. Robert Bakker Ronde Venen, 2018 3u11
24. Frank Klomp Rotterdam, 2017 3u13
25. Toine Bos Amsterdam, 2016 3u15
26. Pim van Thiel Rotterdam, 2019 3u16
27. Gijs Terlouw Köln, 2018 3u18
28. Bram Bakker Boston, 2015 3u18
29. Vincent Radewalt Spijkenisse, 2016 3u18
30. Marc Persoons Rotterdam, 2010 3u19
31. Jan Hendrikse Rotterdam, 2015 3u20
32. Bert Lammers Rotterdam, 2018 3u20
33. Dirk Boelens Praag, 2018 3u20
34. Bas Van de Kant Leiden, 2018 3u20
35. Bram van Osch Amsterdam, 2017 3u21
36. Joris Heusinkveld Rotterdam, 2019 3u21
37. Remco Snijders Leiden, 2015 3u21
38. Koen de Jong New York, 2015 3u21
39. Jan Knoops Rotterdam, 2016 3u21
40. Wim Koppelaar Berlijn, 2016 3u22
41. Paul Weverling Rotterdam, 2019 3u22
42. Dirk Vanden Breede Eindhoven, 2016 3u23
43. Mark Zuurhout Utrecht, 2017 3u23
44. Elwin Zijlstra Rotterdam, 2017 3u23
45. Peter Tempelaar Rotterdam, 2017 3u24
46. Susanne Boer Parijs, 2015 3u25
47. Jan Doorduin Terschelling, 2015 3u25
48. Laura Batterink Berlijn, 2016 3u25
49. Cornelis Richter Utrecht, 2017 3u25
50. Maarten de Jong Utrecht, 2017 3u25
51. Ian Overduin Rotterdam, 2017 3u25
52. Eite Slootheer Etten-Leur, 2016 3u25
53. Maarten de Jong Abcoude, 2018 3u25
54. Frans Plantenga Rotterdam, 2019 3u25
55. Marcus Seume Frankfurt, 2017 3u26
56. Dennis Stinenbosch Rotterdam, 2019 3u26
57. Roger Dekkers Rotterdam, 2017 3u26
58. Henk Hartman Klazienaveen, 2015 3u26
59. Fremko Blox Eindhoven, 2016 3u26
60. Maarten de Jong Amsterdam, 2016 3u26
61. Cris Zomerdijk Amsterdam, 2016 3u26
62. Bart Trip Terschelling, 2016 3u26
63. Erwin Kreule Berlijn, 2017 3u26
64. Koen de Jong Amsterdam West, 2014 3u27
65. Peter van Buijtene Amsterdam, 2012 3u27
66. Laura Batterink Leiden, 2015 3u27
67. Martijn v Veenendaal Rotterdam, 2014 3u27
68. Maarten Fornerod Rotterdam, 2016 3u27
69. Dirk Vanden Breede Antwerpen, 2016 3u27
70. Stefan Hes Amsterdam, 2017 3u27
71. Marcus Seume Amsterdam, 2016 3u27
72. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2017 3u28
73. Laura Batterink Enschede, 2018 3u28
74. Edward Blommaart Amsterdam, 2014 3u28
75. Daan Schuurman Rotterdam, 2015 3u28
76. Henk Hartman Klazienaveen, 2016 3u28
77. Eite Slootheer Etten-Leur, 2015 3u28
78. Koen Hoonhorst Amsterdam, 2016 3u28
79. Maarten Fornerod Moskou, 2016 3u29
80. Gert-Jan Egberink Rome, 2015 3u29
81. Wiepke Koopmans Amsterdam, 2017 3u29
82. Karel Kolb Amsterdam, 2017 3u29
83. Marcus Seume Hamburg, 2018 3u29
84. Pim Tilburg, 2018 3u29
85. Maarten Persyn Gent, 2018 3u29
86. Ric Immens Zeeuws-Vlaanderen, 2019 3u29
87. Rutger Amsterdam, 2018 3u30
88. Xylander Berlijn, 2015 3u30
89. Maarten Fornerod Amsterdam, 2015 3u30
90. Luc Kusters Rotterdam, 2015 3u30
91. Kees Koren Rotterdam, 2016 3u30
92. Maarten de Jong Stockholm, 2016 3u30
93. Jordy Bisschoff Rotterdam, 2017 3u30
94. Tom Sandmann Leiden, 2017 3u30
95. Rocco Emmaneel Eindhoven, 2017 3u30
96. Barry Nijenhuis Leiden, 2016 3u31
97. Anika Olthuis Eindhoven, 2016 3u31
98. Martijn Rodijk Amsterdam, 2016 3u31
99. Mathieu van Linde Terschelling, 2016 3u31
100. Joris Stigter Valencia, 2018 3u31
101. Christiaan Rotterdam, 2019 3u31
102. Martin van Schooten Rotterdam, 2018 3u32
103. Wouter Kuiper Berlijn, 2018 3u32
104. Jurgen Tolsma New York, 2015 3u32
105. Joris Michels Rotterdam, 2016 3u32
106. Anjo Kolk Eindhoven, 2016 3u32
107. Wim Koppelaar Rotterdam, 2015 3u33
108. Frank van der Laan Terschelling, 2015 3u33
109. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2016 3u33
110. Mark Zuurhout Rotterdam, 2015 3u34
111. Eric Ruiter Rotterdam, 2016 3u34
112. Mathieu van Linde Rotterdam, 2016 3u34
113. Ab Vonkeman Rotterdam, 2016 3u34
114. Douwe Schravesande Rotterdam, 2018 3u34
115. Alex van Heijst Rotterdam, 2018 3u34
116. Reinier Buurman Amsterdam, 2017 3u35
117. Richard Bijpost Ibiza, 2019 3u35
118. Michel Bakker Eindhoven, 2015 3u35
119. Sander van Drongelen San Sebasiaan, 2015 3u35
120. Vincent Radewalt Rotterdam, 2016 3u35
121. Thomas Kersten Pisa, 2016 3u35
122. Piet Wijdenes Hoorn, 2017 3u35
123. Maarten de Jong Amsterdam, 2015 3u36
124. Eite Slootheer Rotterdam, 2016 3u36
125. Filip Op de Beeck Eindhoven, 2016 3u36
126. Alex van Heijst Rotterdam, 2016 3u36
127. Rocco Emmaneel Utrecht, 2017 3u36
128. Jeroen van den Nieuwelaar Rotterdam, 2017 3u36
129. Joyce Maas Valencia, 2018 3u36
130. Erik van Holland Rotterdam, 2019 3u36
131. jogchem oord Eindhoven, 2018 3u37
132. Wouter van Dorp Berlijn, 2017 3u37
133. Patricia van Dun Amsterdam, 2015 3u37
134. Jurrian van der Pijl Rotterdam, 2017 3u37
135. Susanne Boer Rotterdam, 2014 3u37
136. Anwar Andries Eindhoven, 2016 3u37
137. Jeroen de Munnik Amsterdam, 2016 3u37
138. Erwin Kreule Rotterdam, 2017 3u37
139. Wouter van Dorp Berlijn, 2017 3u37
140. Richard Smit Enschede, 2016 3u38
141. Jappie Doller Oosterbierum – Raerd, 2016 3u38
142. Ron konijn Amsterdam, 2917 3u38
143. Fons de Rijcke Kustmarathon Zeeland, 2018 3u38
144. Hanke van Ek Rotterdam, 2019 3u38
145. Sven Bekkers Amsterdam, 2018 3u39
146. Patrick Onasse Rotterdam, 2019 3u39
147. Silvion Moesan Rotterdam, 2019 3u39
148. Fabiaan Hendricks Eindhoven, 2013 3u39
149. Wibe Jan Elgersma Terschelling, 2016 3u39
150. Wibe Jan Elgersma Amstelveen, 2017 3u39
151. Rob Bremer Rotterdam, 2017 3u39
152. Gert van Riessen Enschede, 2017 3u39
153. Gijs Terouw Amsterdam, 2017 3u39
154. Ivan Sie Rotterdam, 2016 3u40
155. Cees de Groot Rotterdam, 2016 3u40
156. Gert van Riessen Apeldoorn, 2016 3u40
157. Marco Arts Eindhoven, 2016 3u40
158. Rob Bremer New York, 2016 3u40
159. Quiryn Springeling Rotterdam, 2017 3u40
160. Frido Roodenberg Amsterdam, 2017 3u40
161. Henry Dol Etten-Leur, 2017 3u40
162. Roel Ridderinkhof Amsterdam, 2018 3u40
163. Gertjan van der meij Firenze, 2016 3u41
164. Jan Willem Druppers Rotterdam, 2018 3u41
165. Gonny van der Broek Frankfurt, 2018 3u41
166. Nick Palapessy Amsterdam, 2017 3u41
167. Wibe Jan Elgersma Eindhoven, 2015 3u41
168. Jet van Gemert Rotterdam, 2014 3u41
169. Mathieu van Linde Venetië, 2015 3u41
170. Peter Koomen Berlijn, 2015 3u41
171. Jack smit Amsterdam, 2015 3u41
172. Marcel IJsselstijn Rotterdam, 2017 3u41
173. Hans Bos Eindhoven, 2016 3u42
174. Ron Beemster Rotterdam, 2016 3u42
175. Wiepke Koopmans Roterdam, 2017 3u42
176. Pieter van Cauwenbergh Bonn, 2015 3u42
177. Roy van Delft Eindhoven, 2017 3u42
178. Joost van Vondel Amsterdam, 2018 3u42
179. Geert Kastelijn Boedapest, 2017 3u42
180. Joris stigter Amsterdam, 2017 3u43
181. Kees Vreugdenhil Rotterdam, 2018 3u43
182. Michael Pijnenburg Rotterdam, 2018 3u43
183. Serge Jongenelen Amsterdam, 2018 3u43
184. Marcel Sanders Amsterdam, 2016 3u43
185. Harry Brookhuis Hamburg, 2017 3u43
186. Bertine Lentink Rotterdam, 2019 3u44
187. Hans Mangnus Rotterdam, 2019 3u44
188. Maarten de Jong Rotterdam, 2015 3u44
189. Wibe Jan Elgersma Sneek, 2015 3u44
190. Jeroen Wit Rotterdam, 2016 3u44
191. Tim van Hattum Amsterdam, 2016 3u44
192. Erik Houkes Rotterdam, 2017 3u44
193. Frank de Jong Rotterdam, 2017 3u44
194. Ramon Visser Eindhoven, 2016 3u45
195. Rolf Nijboer Rotterdam, 2017 3u45
196. Ryan Douglas Amsterdam, 2017 3u45
197. Paul van der linden Eindhoven, 2017 3u45
198. Stijn de Vos Rotterdam, 2019 3u45
199. Peter van Nek Rotterdam, 2019 3u45
200. Aram Raken Leiden, 2017 3u45
201. Mark Lie-A-Kwie Amsterdam, 2016 3u46
202. Peter Kooren Rotterdam, 2018 3u46
203. Christiaan Rotterdam, 2018 3u46
204. John van Nijnatten Rotterdam, 2015 3u46
205. Ben van Riemsdijk Eindhoven, 2015 3u46
206. Mark Lie-A-Kwie Marburg, 2016 3u46
207. Joop Daggers Rotterdam, 2016 3u46
208. Piet Wijdenes Hoorn, 2016 3u46
209. Imy Kramer Eindhoven, 2016 3u46
210. Joost van Vondel Amsterdam, 2016 3u46
211. Peter Westdijk Amsterdam, 2016 3u46
212. Jet van Gemert Washingthon, 2015 3u47
213. Hermen Grasman Terschelling, 2015 3u47
214. Mike Hoogeboom New york, 2015 3u47
215. Ramon Visser Rotterdam, 2016 3u47
216. Hanke van Ek Eindhoven, 2016 3u47
217. Jacco van Nieuwkoop Belfast, 2017 3u47
218. Eelco Vreeling Amsterdam, 2017 3u47
219. Douwe Schravesande Amsterdam, 2017 3u47
220. Anouk van Haaster Rotterdam, 2018 3u48
221. Jelle Troost Eindhoven, 2018 3u48
222. Maurits van Tinteren Amsterdam, 2018 3u48
223. Maarten de Vlieger Keulen, 2018 3u48
224. Pieter Rijken Amstelveen, 2019 3u48
225. Ivo Kloet Rotterdam, 2019 3u48
226. Maxim Rotterdam, 2015 3u48
227. Jelle de Jong Barcelona, 2015 3u48
228. Jeroen Wit Rotterdam, 2015 3u48
229. Sander van Drongelen Rotterdam, 2015 3u48
230. Ramon Visser Terschelling, 2015 3u48
231. Rik Zuidhof Rotterdam, 2015t 3u48
232. Gert van Riessen Rotterdam, 2016 3u48
233. Frank van Gils Rotterdam, 2017 3u48
234. Dufoer Hans Eindhoven, 2017 3u48
235. Maaike de Vries Rotterdam, 2015 3u49
236. Peter Boot Amsterdam, 2015 3u49
237. Gertjan van der Weijden Amsterdam, 2015 3u49
238. Ruud Vermeer Rotterdam, 2016 3u49
239. Heleen Ligtelijn Rotterdam, 2016 3u49
240. Jac Verbeek Rotterdam, 2016 3u49
241. Erik Houkes Leiden, 2016 3u49
242. Wibe Jan Elgersma Berlijn, 2016 3u49
243. Hilko Jacobse Eindhoven, 2016 3u49
244. Jos Montulet Eindhoven, 2016 3u49
245. Anneke de Joode Zeeuws Vlaanderen, 2016 3u49
246. Didrik Meijer Diever, 2017 3u49
247. Bryan Warrink Barcelona, 2018 3u49
248. Ruud Vermeer Rotterdam, 2018 3u49
249. Rob Terwindt Köln, 2017 3u49
250. Roy Schuit Rotterdam, 2019 3u49
251. Peter Kooren Amsterdam, 2017 3u50
252. Gonny van der Broek Rotterdam, 2018 3u50
253. Anouk van Haaster Amsterdam, 2018 3u50
254. Remco Hogenbirk Rotterdam, 2018 3u50
255. Dave Vanderheijden Rotterdam, 2019 3u50
256. Steven Maas Keulen, 2017 3u50
257. Judith Mooy Rotterdam, 2015 3u50
258. Marc de Vries Berlijn, 2015 3u50
259. Martien Kuilder Berlijn, 2015 3u50
260. Michiel Schrier Amsterdam, 2015 3u50
261. Wibe Jan Elgersma Rotterdam, 2016 3u50
262. Yvonne Kamies Klazienaveen, 2016 3u50
263. Hans van Zuijdam Beneden-Leeuwen, 2016 3u50
264. Marijke Griffioen Berlijn, 2016 3u50
265. Alphons Homoet Amsterdam, 2016 3u50
266. Jelle Troost Rotterdam, 2017 3u50
267. Rob ten Have Rotterdam, 2017 3u50
268. Anita Laan Rotterdam, 2017 3u50
269. Jeroen Wit Rotterdam, 2017 3u50
270. Piet Wijdenes Hoorn, 2015 3u51
271. Kees Snijders Eindhoven, 2015 3u51
272. Mathijs Zuurhout Amsterdam, 2015 3u51
273. Michael Calf Leiden, 2016 3u51
274. Paul van der linden Eindhoven, 2016 3u51
275. Marleen Claeys Antwerpen, 2016 3u51
276. Henk Westervelt Amsterdam, 2016 3u51
277. Aniek Rotterdam, 2018 3u51
278. Richard Bekenbroek Rotterdam, 2017 3u51
279. Harold de Groot Rotterdam, 2018 3u51
280. Remco New York, 2018 3u51
281. Michel Groenendaal Utrecht, 2018 3u51
282. Stefan Jansen Rotterdam, 2019 3u51
283. Gertjan den Otter Rotterdam, 2019 3u51
284. Henry Dol Rotterdam, 2018 3u52
285. Matthijs van der Kuijl Amsterdam, 2018 3u52
286. Djerk Geurts Amsterdam, 2017 3u52
287. Eelco Hendriksen Rotterdam, 2019 3u52
288. Marcel Teunisse Rotterdam, 2019 3u52
289. Thierry Van Puymbroeck Zeeuws-Vlaanderen, 2019 3u52
290. Jan Daan van Oosten Leiden, 2016 3u52
291. Hans Berg Amsterdam, 2016 3u52
292. Twan Schoenmakers Parijs, 2017 3u52
293. Jan Jacob Bos Rotterdam, 2015 3u53
294. Ron Konijn Amsterdam, 2015 3u53
295. John van de Laar Utrecht, 2017 3u53
296. Michiel van der Werf Rotterdam, 2017 3u53
297. Han Schoppink Valencia, 2018 3u53
298. Bob ter Punt Rotterdam, 2019 3u53
299. Sjoerd Zeelenberg Ansterdam, 2017 3u54
300. Peter Ruesink Rotterdam, 2018 3u54
301. Rinette Kamp Tilburg, 2018 3u54
302. Fred Vonk Amsterdam, 2018 3u54
303. Rinette Kamp Tilburg, 2018 3u54
304. Henk Boon Rotterdam, 2019 3u54
305. Roelof Groen Enschede, 2019 3u54
306. Linda van galen Valencia, 2013 3u54
307. Arjan van der Velde Amsterdam, 2015 3u54
308. Jeroen van den Nieuwelaar Etten-Leur, 2016 3u54
309. Linda Medendorp Amsterdam, 2017 3u54
310. Jeroen Wit Leiden, 2015 3u55
311. Cees Koopman Berlijn, 2015 3u55
312. Ruud Gubbels Berlin, 20-5 3u55
313. Wesley Boer Rotterdam, 2016 3u55
314. Rob van Rooijen Rotterdam, 2016 3u55
315. Jelle Troost Amsterdam, 2016 3u55
316. Reinier Buurman Rotterdam, 2017 3u55
317. Fernando Knosp Rotterdam, 2016 3u55
318. Hans Laterveer Rotterdam, 2017 3u55
319. Marjan Kiewiet Berlijn, 2017 3u55
320. Sybo Glas Amsterdam, 2017 3u55
321. Marloes Veldpape Berlijjn, 2017 3u55
322. Wim van Zwam Chicago, 2018 3u55
323. Martijn Crombag Rottersam, 2019 3u55
324. Jesper van Deelen Amsterdam, 2017 3u56
325. Joan Wassink Berlijn, 2018 3u56
326. Hugo de munnik Abcoude, 2018 3u56
327. Leon van der Stel Rotterdam, 2019 3u56
328. Frank Olsthoorn Rotterdam, 2015 3u56
329. Judith Suiker Rotterdam, 2015 3u56
330. Ester Wiersma-Kolhorn Koblenz, 2015 3u56
331. Peter Westdijk Amsterdam, 2015 3u56
332. Amsterdam Marathon Amsterdam, 2015 3u56
333. Mark Potze Amsterdam, 2015 3u56
334. Rick Sterenborg Slachtemarathon, 2016 3u56
335. Stefan Kersten Rome, 2017 3u56
336. Jan Eij Rome, 2017 3u56
337. Gerald Peterman Rotterdam, 2017 3u56
338. Sjoerd Zeeenberg Hamburg, 2017 3u56
339. Martijn verzaal Leiden, 2015 3u57
340. Dirk Kootstra Enschede, 2015 3u57
341. Dik Zantingh Amsterdam, 2015 3u57
342. Hanke van Ek Rotterdam, 2016 3u57
343. Stephan Rolaff Eindhoven, 2016 3u57
344. Susan Rijk Tokyo, 2017 3u57
345. Hanke van Ek Rotterdam, 2017 3u57
346. Gonny Laterveer-van der Broek Rotterdam, 2017 3u57
347. Lennaert van der Meer Berlijn, 2017 3u57
348. Bart Peeters Antwerpen, 2017 3u57
349. Gerrit Heijkoop Rotterdam, 2018 3u57
350. T Troquay Tokyo, 2019 3u57
351. Charlie Burm Ferraz Amsterdam, 2018 3u57
352. Humphrey Pieterse Amsterdam, 2018 3u57
353. Naomi Langenhuysen Eindhoven, 2017 3u58
354. Marco Klaver Amsterdam, 2017 3u58
355. Anouk van Haaster Amsterdam, 2017 3u58
356. Dufoer Hans IFF, 2018 3u58
357. Ron Scheerder Rotterdam, 2015 3u58
358. Joey van der Meijde Rotterdam, 2019 3u58
359. Peter Veldmaat Zwolle, 2012 3u58
360. Leo Riemens Zeeuwsvlaanderen, 2015 3u58
361. Maaike Scholtens Amsterdam, 2015 3u58
362. Gijs Frijlink Amsterdam, 2015 3u58
363. Peter Boot Rotterdam, 2016 3u58
364. Martin van Schooten Rotterdam, 2016 3u58
365. Rob Roelofsen Rotterdam, 2016 3u58
366. Roland Verbist Enschede, 2016 3u58
367. Bert de Vos Rotterdam, 2016 3u58
368. Marjan Kiewiet Amsterdam, 2016 3u58
369. Hugo de Munnik Amsterdam, 2016 3u58
370. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2015 3u58
371. Dick de Boer Rotterdam, 2017 3u58
372. Lex Stokhof Enschede, 2016 3u58
373. Dick Slieker Rotterdam, 2015 3u59
374. Albert Rijpma Sneek, 2015 3u59
375. Rob de Jonge Rotterdam, 2015 3u59
376. Paul van Dillen Eindhoven, 2015 3u59
377. Arno Waldus Amsterdam, 2015 3u59
378. Anneke Wenker Eindhoven, 2016 3u59
379. Evelien Makkus Rotterdam, 2017 3u59
380. Bert van den Munckhof Rotterdam, 2018 3u59
381. Giedo Stolk Rotterdam, 2018 3u59
382. Mijanou Reith van Meerwijk New York, 2018 3u59
383. Robine Reith New York, 2018 3u59
384. Bodiek Reith New York, 2018 3u59
385. Ton Bothoff Rotterdam, 2019 3u59
386. Nieck Eppink Enschede, 2019 3u59
387. Roland Prinsen Antwerpen, 2017 4u00
388. Ivor Breve Valencia, 2017 4u00
389. Henk kooijmans Rotterdam, 2018 4u00
390. Serge van Bergen Rotterdam, 2018 4u00
391. Ron Scheerder Rotterdam, 2015 4u00
392. Marcel van der Stelt Amsterdam, 2015 4u00
393. Jorn Bosma Amsterdam, 2015 4u00
394. Ellen Zaal Rotterdam, 2016 4u00
395. Harry Jager Rotterdam, 2016 4u00
396. Anwar Andries Rotterdam, 2017 4u00
397. Guido van den Ackerveken Parijs, 2017 4u00
398. Ronald Aarts Enschede, 2017 4u00
399. Dufoer Hans Eindhoven, 2016 4u01
400. Jorden van Luxemburg Rotterdam, 2017 4u01
401. Richard Bekenbroek Rotterdam, 2018 4u01
402. Abel van de Ven Berlijn, 2018 4u01
403. Nick Nahuijs Amsterdam, 2018 4u01
404. Thomas Bakker Rotterdam, 2019 4u01
405. Henk Vroom Rotterdam, 2016 4u01
406. Willem Ligthart Rotterdam, 2019 4u02
407. Femke Hendriks Rotterdam, 2015 4u02
408. Linda van galen Reykjavík, 2012 4u02
409. Patrick Smelt Amsterdam, 2015 4u02
410. Hans van Dijk Amsterdam, 2016 4u02
411. Christine van Pareren Dresden, 2016 4u02
412. Twan Schoenmakers Parijs, 2016 4u02
413. Marnix Vronik Rotterdam, 1977 4u02
414. Michel van Hooijdonk Rotterdam, 2017 4u02
415. Ramon Visser Den Haag, 2015 4u03
416. Nick Loos Rotterdam, 2015 4u03
417. Frans van Schaik Rotterdam, 2016 4u03
418. Eelco Amsterdam, 2016 4u03
419. George van der Geest ?, 2016 4u03
420. Remko Groot Rotterdam, 2017 4u03
421. Rob Meijer Rotterdam, 2017 4u03
422. Ton Bothoff Rotterdam, 2017 4u03
423. Hans van Beusekom Amstelveen, 2018 4u03
424. Marja Jansen Etten-Leur (Marathon Brabant), 2018 4u03
425. Tom van Lit Rotterdam, 2019 4u03
426. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2019 4u03
427. Niek Stolker Rotterdam, 2018 4u04
428. Frank de Vos Hilvarenbeek, 2018 4u04
429. Jan C. de Vries Ham in België, 2018 4u04
430. Djerk Geurts Rotterdam, 2018 4u04
431. Sander Bos Rotterdam, 2019 4u04
432. Brandaan Lub Rotterdam, 2019 4u04
433. Hans Kraaij Rotterdam, 2019 4u04
434. Wibe Jan Elgersma Slachtemarathon, 2016 4u04
435. Tim Bakker Terschelling, 2016 4u04
436. Heiko Wijtenburg Rotterdam, 2017 4u04
437. Christine van Pareren Gelsenkirchen, Duitsland, 2017 4u04
438. Tom Eichelberg New York, 2015 4u05
439. Angela Krijgsman Rotterdam, 2016 4u05
440. Gonny Laterveer-van der Broek Budapest, 2016 4u05
441. Berber Rijpstra Sneek, 2017 4u05
442. Rob wennekes Berlijn, 2017 4u05
443. Peter van der Sleen Rotterdam, 2018 4u05
444. Rob Meijer rotterdam, 2018 4u05
445. Dufoer Hans Parijs, 2018 4u05
446. Judith Smit Amsterdam, 2018 4u05
447. Martijn Zweet Berlijn, 2018 4u05
448. Rutger van Nouhuijs Valencia, 2018 4u05
449. Petra van Deutekom Rotterdam, 2019 4u05
450. John Brouwers Eindhoven, 2018 4u05
451. Casper Groenen Amstelveen, 2019 4u05
452. Maria de Kleijn De Ronde Venen, 2018 4u06
453. Willem Struijs Kustmarathon Zeeland, 2018 4u06
454. Henk Pieters Berlijn, 2017 4u06
455. Henk Rotterdam, 2019 4u06
456. Joost van der Linden Rotterdam, 2016 4u06
457. Rob ten Have Amsterdam, 2016 4u06
458. Reinier Buurman Rotterdam, 2016 4u06
459. Dirk Kootstra Terschelling, 2016 4u06
460. Marius van der Ham Atlanta, 2017 4u06
461. Patrick Poelstra Sneek, 2017 4u06
462. Danny den Hartg Rotterdam, 2016 4u07
463. Els Vandenbussche In Flanders Fields, 2016 4u07
464. Friso van der Zee Berlijn, 2016 4u07
465. Annet Niestijl Terschelling, 2016 4u07
466. Ria van Weezep Amsterdam, 2016 4u07
467. Roos van der Vuurst de Vries Rotterdam, 2017 4u07
468. David gontie Parijs, 2017 4u07
469. Bart Nijland Rotterdam, 2017 4u07
470. Jan-Metten Van der Meer Rotterdam, 2018 4u07
471. Stefan Funnekotter Stockholm, 2014 4u07
472. Jim Winkens Sint-Laureins, 2018 4u07
473. Aad Ramondt Ronde Venen Marathon, 2018 4u07
474. Paul Pascha Rotterdam, 2019 4u07
475. Ronald Krijgsman Rotterdam, 2018 4u07
476. Christine van Pareren Enschede, 2019 4u07
477. Frank Schalk Etten-Leur, 2016 4u08
478. Remco Bol Rotterdam, 2018 4u08
479. Thijs van der Molen Rotterdam, 2018 4u08
480. Daniel Dam Rotterdam, 2018 4u08
481. Fred Eggenhuizen Utrecht, 2017 4u08
482. Wesley Badri Tilburg, 2018 4u08
483. Rinette Kamp Rotterdam, 2019 4u08
484. Guido Groet Rotterdam, 2019 4u08
485. Sam Van de Velde Antwerpen, 2015 4u08
486. Richard Buls Amsterdam, 2015 4u08
487. Lonneke Rietveld Amsterdam, 2016 4u08
488. Thijs van ’t Hul Kustmararhon, 2016 4u08
489. Merel van Hoeve Phongyang, 2017 4u08
490. Angela Krijgsman Rotterdam, 2015 4u09
491. Linda van der Ham Spijkenisse, 2015 4u09
492. Anwar Andries Rotterdam, 2016 4u09
493. Robert Cram Rotterdam, 2016 4u09
494. Ronald Simonis Geldrop, 2016 4u09
495. Carla Zandveld Berlijn, 2016 4u09
496. Chantor Pascal van Beek Rotterdam, 2017 4u09
497. Frans Smits Rotterdam, 2017 4u09
498. Jac Gillis Rotterdam, 2017 4u09
499. Merel van Hoeve Dublin, 2017 4u09
500. Christine van Pareren Enschede, 2018 4u09
501. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2016 4u09
502. Marjolein Elderson Tilburg, 2018 4u09
503. Sophie Huijskens Amsterdam, 2017 4u10
504. Femke Brands Beneden Leeuwen, 2016 4u10
505. Gerda van den Dool Amsterdam, 2016 4u10
506. Roelof Groen Amsterdam, 2017 4u10
507. Koen van Rhee Amsterdam, 2017 4u10
508. Sonja labigar Rotterdam, 2019 4u10
509. Gerdi Wicherson Sneek, 2015 4u10
510. Merlinn van Nieuwkuijk Enschede, 2015 4u10
511. Piet Schippers Berlijn, 2015 4u10
512. Betty Brattinga Berlijn, 2015 4u10
513. Remko Lupker Spijkenisse, 2015 4u10
514. Angela Krijgsman Spijkenisse, 2015 4u10
515. Ramon Visser Slachtemarathon, 2016 4u10
516. Rick Verheij Sevilla, 2017 4u10
517. Catelijne antonius Rotterdam, 2017 4u10
518. Hugo van Vledder Berlijn, 2017 4u10
519. Rolf Rijk Rotterdam, 2015 4u11
520. Jan-Peter Offringa Amsterdam, 2015 4u11
521. Dufoer Hans Antwerpen, 2016 4u11
522. Eric Oukes Eindhoven, 2016 4u11
523. Arnold Verhagen Amsterdam, 2016 4u11
524. Tom van der Weg Rotterdam, 2017 4u11
525. Morien Janse Rotterdam, 2017 4u11
526. Claus Descamps Brugge, 2017 4u11
527. Joop Sterk Rotterdam, 2018 4u11
528. Willem Ligthart Rotterdam, 2018 4u11
529. William Schuring Rotterdam, 2016 4u11
530. Christine van Pareren Steinfurt, 2018 4u11
531. Martijn Crombag Rotterdam, 2018 4u11
532. Valentijn van Gorkom De Ronde Venen, 2018 4u11
533. Jaap Nelisse Amsterdam, 2017 4u12
534. Marco van den Berg Rotterdam, 2018 4u12
535. William Schuring Enschede, 2017 4u12
536. Boud van Beurden New York, 2018 4u12
537. Olfert Langerak Rotterdam, 2016 4u12
538. Jaco Gouwen Rotterdam, 2019 4u12
539. Bert de Vos Rotterdam, 2015 4u12
540. Anita Truin Amsterdam, 2015 4u12
541. Savina Becciu Rotterdam, 2016 4u12
542. Ralf Groot Rotterdam, 2016 4u12
543. Pieternel Zwarteveen Amsterdam, 2016 4u12
544. Allard Tip Amsterdam, 2016 4u12
545. Martin van Riesen Rotterdam, 2016 4u12
546. Gerdi Wicherson Diever, 2016 4u12
547. Amanda Kolijn Spijkenisse, 2016 4u12
548. Roxanne Schuitemaker Rotterdam, 2017 4u12
549. Gerard Schoonderwoerd Rotterdam, 2017 4u12
550. Jan Daan van Oosten Den Haag, 2015 4u13
551. Jac Verbeek Zoutelande Kustmarathon, 2015 4u13
552. Coen Wesselman Almere, 2012 4u13
553. Cas Bakker Terschelling, 2015 4u13
554. Martin Aerts Rotterdam, 2016 4u13
555. Stefanie Bergkamp Rotterdam, 2016 4u13
556. Maartje Leiden, 2016 4u13
557. Lex de Prieëlle Amsterdam, 2016 4u13
558. Susan Rijk Berlijn, 2016 4u13
559. Marjanne Roel New york, 2016 4u13
560. Stefan Jansen Rotterdam, 2017 4u13
561. Wendy Hermans Valencia, 2017 4u13
562. Erik den Boer Rotterdam, 2018 4u13
563. Lars Lucas Rotterdam, 2018 4u13
564. Karin Husmann Rotterdam, 2018 4u13
565. Paul Pascha Amsterdam, 2018 4u13
566. Herman Reith New York, 2018 4u13
567. Loes Verhoeven Rotterdam, 2018 4u13
568. Léon de Bruijn Rotterdam, 2019 4u13
569. Hans van Beusekom De Ronde Venen, 2017 4u14
570. René Ransijn Rotterdam, 2016 4u14
571. Mirjam van der Meulen Rotterdam, 2018 4u14
572. Paul Pascha Rotterdam, 2018 4u14
573. Rene Ransijn Rotterdam, 2016 4u14
574. Suzan Brienen Rotterdam, 2019 4u14
575. Ronald Kalis Rotterdam, 2019 4u14
576. Arnoud Hettinga Amsterdam, 2015 4u14
577. Jan Luppes Rome, 2016 4u14
578. Toon Kuijs Rotterdam, 2014 4u14
579. Friso van der Zee Rotterdam, 2016 4u14
580. Meine de Jong Terschelling, 2016 4u14
581. Jan Jaap Jager Rotterdam, 2016 4u14
582. Bert Borst Tokyo, 2017 4u14
583. Maurice Cramer Rotterdam, 2017 4u14
584. Annelies Vos Rotterdam, 2017 4u14
585. Lex Stokhof Praag, 2017 4u14
586. An van de Velde Antwerpen, 2015 4u15
587. Peter Veldmaat Landgoed Twente Marathon, 2014 4u15
588. Hilko Jacobse Praag, 2016 4u15
589. Odeke Lam Rotterdam, 2017 4u15
590. Sjaak van de Groep Rotterdam, 2017 4u15
591. Jos Rave Enschede, 2017 4u15
592. Maartje Lenssen Berlijn, 2017 4u15
593. Eli Hermans Antwerpen, 2018 4u15
594. Rob van Woudenberg Amsterdam, 2014 4u15
595. Janneke Poort Rotterdam, 2018 4u15
596. Loes Janssen Rotterdam, 2019 4u15
597. Bram Verhagen Rotterdam, 2019 4u15
598. Dennis Buter Rotterdam, 2019 4u15
599. Marcel van Laa en Rotterdam, 2019 4u15
600. Henrieta Oosterbaan van der Meul Amsterdam, 2017 4u16
601. Marijke Blijleven Amsterdam, 2017 4u16
602. Kim van der Heijden Abcoude, 2018 4u16
603. Ton Gevers Rome, 2018 4u16
604. Wesley Badri Rotterdam, 2019 4u16
605. Kok Spruit Rotterdam, 2019 4u16
606. Kelly Pompies Rotterdam, 2019 4u16
607. Jeroen Dunnewold Rotterdam, 2017 4u16
608. Marijke Blijleven Amsterdam, 2014 4u17
609. Maarten Tanis Kustmarathon Zeeland, 2015 4u17
610. Karst Neervoort Terschelling, 2015 4u17
611. Rob Steenbakkers Eindhoven, 2016 4u17
612. Dennis Hartman Rotterdam, 2017 4u17
613. Joost Rommel Zwalm, 2017 4u17
614. Peter van der Sleen Rotterdam, 2017 4u17
615. Ivo Kloet Kustmarathon, 2017 4u17
616. Sandy Litjens Amsterdam, 2017 4u17
617. Dave Vanderheijden Rotterdam, 2018 4u17
618. Jochem Groenevelt Utrecht, 2018 4u17
619. Jeroen Nijeboer Warmlopers Enschede, 2018 4u17
620. Kyra Schafraad Rotterdam, 2017 4u17
621. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2017 4u17
622. Carina van der Kolk Sneek, 2017 4u17
623. Rinette Kamp Sneek, 2017 4u17
624. Brigitte van der Pluijm Etten-Leur, 2018 4u17
625. Hans Berg Rotterdam, 2019 4u17
626. Jeroen van de Kraats Parijs, 2019 4u17
627. Marcel Frijmuth Valencia, 2017 4u18
628. Hugo van Vledder Parijs, 2018 4u18
629. Geja Tas Rotterdam, 2018 4u18
630. Helena De Greef Torhout, 2018 4u18
631. Tom Bune \'Rotterdam, 2019 4u18
632. Marijke Blijleven Rotterdam, 2016 4u18
633. Diana van Schijndel Rotterdam, 2016 4u18
634. Hubrien Meijaard Eindhoven, 2016 4u18
635. Peter Amsterdam, 2016 4u18
636. Anne Sijtzema Rotterdam, 2016 4u18
637. Jessica Lorinc Rotterdam, 2016 4u19
638. Bertine Lentink berlijn, 2016 4u19
639. Michel Mooring New York, 2016 4u19
640. Marleen Van de Maele Valencia, 2016 4u19
641. Ini Ponger Amsterdam, 2017 4u19
642. Esther ten Velde Parijs, 2018 4u19
643. Ruben van der Tas Rotterdam, 2018 4u19
644. Jeroen Janssen Enschede, 2018 4u19
645. Rob van Woudenberg Rotterdam, 2018 4u19
646. Bin Kroon Amsterdam, 2017 4u19
647. Roger van der Linden Chicago, 2018 4u19
648. Norbert Egelie Amsterdam, 2018 4u19
649. Janneke Poort Athene, 2018 4u19
650. Marco van der Heide Amsterdam, 2018 4u19
651. Ini Ponger Rotterdam, 2019 4u19
652. Bert Kors Amsterdam, 2017 4u20
653. Karin Naaijkens Terschelling, 2017 4u20
654. Stefanie van Klaveren Rotterdam, 2018 4u20
655. Mark de Rooy Enschede, 2018 4u20
656. Alex Berlijn, 2018 4u20
657. Marco Hagendijk Rotterdam, 2019 4u20
658. Marcel Snaterse Rotterdam, 2015 4u20
659. Dufoer Hans Eindhoven, 2015 4u20
660. Petra Hermanidesp Amsterdam, 2015 4u20
661. Ysbrand Visser Rotterdam, 2016 4u20
662. Klaas Tjibbe Knobbe Slachtemarathon, 2016 4u20
663. Michel van Hooijdonk Eindhoven, 2016 4u20
664. Michiel van Vlijmen Hoorn, 2016 4u20
665. Floor Smit Rotterdam, 2017 4u20
666. Harold van de Wakker Berlijn, 2017 4u20
667. Haico Eggengoor Berlijn, 2015 4u21
668. Dick van Driel Zeeland, 2015 4u21
669. Annemarie van Zomeren Kustmarathon Zeeland, 2015 4u21
670. Dik Zantingh New York, 2013 4u21
671. Mai Canters Rotterdam, 2016 4u21
672. Robert Dommerholt Enschede, 2016 4u21
673. Eric Thissen Amsterdam, 2016 4u21
674. Jaap van der Kloet Rotterdam, 2017 4u21
675. Wim van Zwam Chicago, 2017 4u21
676. René van der Kraan Rotterdam, 2018 4u21
677. Karlien goosink Enschede, 2018 4u21
678. Hans van Dongen Rotterdam, 2019 4u21
679. Arjen Briene Rotterdam, 2019 4u21
680. Jan Westerveld Amsterdam, 2017 4u22
681. Valentijn van Gorkom De Ronde Venen, 2017 4u22
682. Richard Ham Rotterdam, 2018 4u22
683. Marcel van Laanen Berlijn, 2018 4u22
684. Wim Pranger Amsterdam, 2018 4u22
685. Mark de Rooy Athene, 2018 4u22
686. Gerda van den Dool-van der Kooi New York, 2017 4u22
687. Marco van de Water Rotterdam, 2019 4u22
688. marco gresnigt Rotterdam, 2019 4u22
689. Nienke Burgerman-Zweers Rotterdam, 2019 4u22
690. Karen Scheidel Rotterdam, 2019 4u22
691. Savina Becciu Rotterdam, 2015 4u22
692. Mark Potze Helsinki, 2015 4u22
693. Jeroen Thuis Rotterdam, 2016 4u22
694. Marieke de Lange Amsterdam, 2016 4u22
695. Fred Jacobs Rotterdam, 2017 4u22
696. Daniella Ottink-Vink Rotterdam, 2016 4u22
697. Menno Raerd (Slachtemarathon), 2016 4u22
698. Pepijn van der Meulen Amsterdam, 2015 4u23
699. Gerrit Altena Lissabon, 2015 4u23
700. Renée Tokio, 2017 4u23
701. Wim van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
702. Linda van der Ham Rotterdam, 2017 4u23
703. Merel van Hoeve Kosice, 2016 4u23
704. Jac Verbeek Eindhoven, 2018 4u23
705. Terry van Velthooven Valencia, 2018 4u23
706. Rob Wennekes Amsterdam, 2018 4u23
707. Margreet van den Heuvel Terschelling, 2017 4u24
708. Karin Husmann Rotterdam, 2016 4u24
709. Angela Stroobach Parijs, 2018 4u24
710. Johan Hukema Rotterdam, 2018 4u24
711. Erik Rensink Amsterdam, 2018 4u24
712. Sanne Hengeveld Slachte, 2016 4u24
713. Christiaan Janssen Palermo, 2016 4u24
714. Anita Besselsen Rotterdam, 2017 4u24
715. Patricia Adamse Leiden, 2015 4u25
716. Frans te Braake Utrecht – Muiden, 2016 4u25
717. Karin Sterk Rotterdam, 2017 4u25
718. Ramon Visser Rotterdam, 2017 4u25
719. Yvette Metselaar Rotterdam, 2017 4u25
720. Keer Berlijn, 2016 4u25
721. Ramon Visser Rotterdam, 2018 4u25
722. Yvette Metselaar Rotterdam, 2018 4u25
723. Ronald Rotterdam, 2019 4u25
724. Linda van der Ham Rotterdam, 2018 4u26
725. Wendy Gaarthuis-Weber Rotterdam, 2018 4u26
726. Willem Struijs Utrecht, 2017 4u26
727. Wytske Kok Amsterdam, 2018 4u26
728. Gisella van Helteren Groesbeek – Nijmegen, 2015 4u26
729. Marc Saanen Eindhoven, 2015 4u26
730. Bert de Vos Kustmarathon Zeeland, 2016 4u26
731. Marjan Eindhoven, 2016 4u26
732. Kevin Mangert Rotterdam, 2017 4u26
733. Mayra Peters-Slootweg Rome, 2017 4u26
734. Jelle Troost Kustmarathon Zeeland, 2017 4u26
735. Leoniek Stordiau Leiden, 2015 4u27
736. Dirk Kootstra Skarl (Frysman Triathlon), 2015 4u27
737. Fred Hendrikse Kustmarathon Zeeland, 2015 4u27
738. Robert Langewouters Rotterdam, 2016 4u27
739. José Eichhorn Rotterdam, 2016 4u27
740. Mayra slootweg Rotterdam, 2016 4u27
741. Yvonne Bijman Etten-Leur, 2016 4u27
742. Jeroen Dunnewold Amsterdam, 2016 4u27
743. Daan Bultje Barcelona, 2017 4u27
744. Raymond Wissink Rotterdam, 2017 4u27
745. Jaap de Raad Rotterdam, 2017 4u27
746. Mayra Peters-Slootweg Rotterdam, 2016 4u27
747. Marcel Van Laanen Rotterdam, 2018 4u27
748. Paul von Stockhausen NEW YORK, 2018 4u27
749. Hans Ditewig Rotterdam, 2019 4u27
750. Raymond van Wijnen Rotterdam, 2019 4u27
751. Marcel Le Noble Amsterdam, 2017 4u28
752. John Neven Amsterdam, 2017 4u28
753. Bram van Graafeijland Rotterdam, 2018 4u28
754. Diana ter Braak Rotterdam, 2018 4u28
755. Marcel van.Rijswijk Malaga (Spain), 2017 4u28
756. Martin Klaassen Rotterdam, 2019 4u28
757. Annemiek spronk Rotterdam, 2019 4u28
758. Yvonne van Zijl Rotterdam, 2019 4u28
759. Jessica Bemelen Rotterdam, 2019 4u28
760. Rene van der Kraan Rotterdam, 2019 4u28
761. Rob Beelen Amsterdam, 2015 4u28
762. José Jansen Rotterdam, 2016 4u28
763. Miranda Rotterdam, 2016 4u28
764. Tessel Lindelauf Rotterdam, 2016 4u28
765. Hans Schuurman Berlijn, 2016 4u28
766. Richard Mooring Rotterdam, 2017 4u28
767. Edward Wolf Rotterdam, 2017 4u28
768. Gert-Jan de Jager Amsterdam, 2015 4u29
769. Denise Vonhof Rotterdam, 2016 4u29
770. Nico Poppelier Rotterdam, 2016 4u29
771. Marijke Elshof Rotterdam, 2017 4u29
772. Marjolein Elderson Spijkenisse, 2017 4u29
773. Michael Bijl Valencia, 2018 4u29
774. Hans van Beusekom Amstelveen, 2017 4u30
775. Gwennyn Kapitein Rotterdam, 2018 4u30
776. Elise Venemans Barcelona, 2017 4u30
777. Wiebe de Vries Rotterdam, 2018 4u30
778. Paul Gomes Amsterdam, 2018 4u30
779. Rogier Duurkoop Eindhoven, 2018 4u30
780. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2019 4u30
781. Anita Klingenberg Klazienaveen, 2016 4u30
782. Eline Droppers Rotterdam, 2017 4u30
783. Rob Rietveld Rotterdam, 2017 4u30
784. Paul van der weijden Enschede, 2017 4u30
785. Patricia van der Sijde Amsterdam, 2015 4u31
786. Jeroen de Weerd Rotterdam, 2017 4u31
787. Eddie Heukers Rotterdam, 2017 4u31
788. Jan-Peter Kelderman Rotterdam, 2018 4u31
789. Paulien Nieuwenhuis Rotterdam, 2018 4u31
790. Isabel Lombaert Gent, 2018 4u31
791. Paul Geerts Rotterdam, 2019 4u31
792. Marco Hagendijk Amsterdam, 2017 4u31
793. Jeroen Pots Amsterdam, 2017 4u32
794. Pieter Peterson Rotterdam, 2018 4u32
795. Pieter Peterson Rotterdam, 2018 4u32
796. Rob van Woudenberg New York, 2018 4u32
797. Peter Hammes Zaltbommel, 2019 4u32
798. Alexander Niemeijer Enschede, 2019 4u32
799. Peter de Jonge Valencia, 2014 4u32
800. Arjan van Driel Zeeland (Kustmarathon), 2015 4u32
801. Hans Schuurman Berlijn, 2015 4u32
802. Janneke van Schaik Rotterdam, 2016 4u32
803. Karin Sterk Berlijn, 2016 4u32
804. Caroline Bol Rotterdam, 2017 4u32
805. Paul ’s Gravemade Berlijn, 2015 4u33
806. Eldert Teijema Lissabon, 2015 4u33
807. Gisella van Helteren Rotterdam, 2016 4u33
808. Rens Osinga Slachtemarathon, 2016 4u33
809. Sjoerd Le Noble Amsterdam, 2016 4u33
810. Emiel Meijer Rotterdam, 2017 4u33
811. Maarten Korz Palma de Mallorca, 2017 4u33
812. Prescilia Rotterdam, 2018 4u33
813. Erik Rensink Rotterdam, 2018 4u33
814. Froukje Stuursma Terschelling, 2018 4u33
815. Mori van den Bergh Amsterdam, 2018 4u33
816. Jolanda Botermans Sneek, 2018 4u33
817. Bea Penders Rotterdam, 2016 4u33
818. Gerda van den Dool Rotterdam, 2016 4u33
819. Eva Pauwels Zeeuws-Vlaanderen, 2019 4u33
820. Karin Westplate Valencia, 2017 4u34
821. Sandra van Oudenaarden Valencia, 2017 4u34
822. Isabel Lombaert Gent, 2017 4u34
823. Job Jesse Mulder Rotterdam, 2018 4u34
824. Erik Rensink Amsterdam, 2018 4u34
825. Loes van den Bergh Rotterdam, 2019 4u34
826. Roelof Koelewijn Rotterdam, 2019 4u34
827. Gert Verkade Rotterdam, 2019 4u34
828. Irene Veening Amsterdam, 2015 4u34
829. Johan Simons Gran Canaria, 2016 4u34
830. Manuela Geurts Eindhoven, 2016 4u34
831. Hellen Verheijen Eindhoven, 2016 4u34
832. Sippy van der Meer Barcelona, 2017 4u34
833. Henk Bijl Rotterdam, 2017 4u34
834. Herold Den Haag, 2015 4u35
835. Patricia Valcarcel Arevalo Den Haag, 2015 4u35
836. Karen Scheidel-Jacobse Amsterdam, 2016 4u35
837. Monique Rijgwaart Amsterdam, 2016 4u35
838. Henk Vlijm Terschelling, 2016 4u35
839. Lilian Verheij Sevilla, 2017 4u35
840. Bas Buizer Reeuwijkse Plassen, 2017 4u35
841. Maarten Korz Rotterdam, 2018 4u35
842. Christel Dobbelstein Amstelveen, 2019 4u35
843. Martin Hinse Rotterdam, 2015 4u35
844. Erik Rensink Rotterdam, 2019 4u35
845. Paul Peters Berlijn, 2018 4u35
846. Henk van der Mast Rotterdam, 2019 4u35
847. Marcel van Rijswijk Malaga, 2017 4u36
848. Maaike Simic Rotterdam, 2018 4u36
849. Judith van den Top Rotterdam, 2018 4u36
850. Valesca van Rijswijk Köln, 2017 4u36
851. Reyn Valencia, 2018 4u36
852. Mike Muires New York, 2018 4u36
853. Rosalie Rotterdam, 2018 4u36
854. Anny Ploeg Rotterdam, 2016 4u36
855. Ysbrand Visser New York, 2016 4u36
856. Tessel lindelauf Rotterdam, 2017 4u36
857. Richard Touw Amersfoort, 1959 4u36
858. Steven Raven Rotterdam, 2017 4u36
859. Bianca Wateler Amsterdam, 2013 4u37
860. Elfriede Amsterdam, 2015 4u37
861. Florenz Oomens Leiden, 2016 4u37
862. Marijn Kraaijkamp Boedapest, 2016 4u37
863. Nina Oude Bos Amsterdam, 2016 4u37
864. Sanne Rutten Rotterdam, 2018 4u37
865. Irene Jongerden Rotterdam, 2018 4u37
866. Mars Korn Rotterdam, 2017 4u37
867. Paul Rotterdam, 2019 4u37
868. Wendy Roobol Rotterdam, 2019 4u37
869. Eline Wagemaker Rotterdam, 2019 4u37
870. Angela Stroobach Amsterdam, 2017 4u38
871. Mireille Wolfers Rotterdam, 2018 4u38
872. Rik Pronk Parijs, 2018 4u38
873. Maartje de Sonnaville Rotterdam, 2018 4u38
874. Michiel H. van Hoorn Utrecht, 2017 4u38
875. Katja de Groes Rotterdam, 2019 4u38
876. Sandra Rotterdam, 2019 4u38
877. Sandra Rotterdam, 2019 4u38
878. Karin van der Windt Rotterdam, 2015 4u38
879. Marieke Veuger Valencia, 2015 4u38
880. Kristien Vanluyd Lier, 2017 4u38
881. Patricia van der Sijde Eindhoven, 2016 4u38
882. Arjen van Wifferen Amsterdam, 2014 4u39
883. Graciela Jharap Rome, 2017 4u39
884. Bob Stanneveld Rotterdam, 2018 4u39
885. Dirk Van der Sanden Antwerpen, 2018 4u39
886. Edwin van Haarlem Amsterdam, 2018 4u39
887. Jeroen Valencia, 2018 4u39
888. Jeroen Valencia, 2018 4u39
889. Gerrit Jan Donderwinkel Rotterdam, 2019 4u39
890. Karina van de Goor Amsterdam, 2017 4u40
891. Anne Marthe Pekelharing Amsterdam, 2017 4u40
892. Roos Akeroyd Amsterdam, 2017 4u40
893. Marco Leijtens Amsterdam, 2017 4u40
894. Annemiek Rotterdam, 2018 4u40
895. Marlies Scheepers Rotterdam, 2018 4u40
896. Didi Wittekoek Berlijn, 2018 4u40
897. Cees Bol Berlijn, 2017 4u40
898. Marijke Blijleven Berlijn, 2018 4u40
899. Arjen van Wifferen Rotterdam, 2015 4u40
900. Karin Sterk Amsterdam, 2015 4u40
901. Monique Rijgwaart Rotterdam, 2016 4u40
902. Christine Rotsaert Berlijn, 2016 4u40
903. Suzanne Fa Rotterdam, 2017 4u40
904. Arno van Heijst Rotterdam, 2017 4u40
905. Patrick van dommelen Rotterdam, 2015 4u41
906. Alexander Scheffer Rotterdam, 2016 4u41
907. Ton Horseling Berlijn, 2016 4u41
908. Bionda van Roosendaal Tilburg, 2017 4u41
909. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2018 4u41
910. Rianne Ammerlaan Tokio, 2018 4u41
911. Beeleke Bredero Spitsbergen, 2018 4u41
912. Maurice Mol Rotterdam, 2018 4u42
913. Laurens van Gils Rotterdam, 2018 4u42
914. Kiani van Dijk Rotterdam, 2018 4u42
915. Pascal Jonkman New York City Marathon, 2018 4u42
916. Yvar Garritsen Rotterdam, 2018 4u42
917. Emiel vd Coevering Rotterdam, 2019 4u42
918. Sandra van Vliet Rotterdam, 2019 4u42
919. Stan Goderie Rotterdam, 2019 4u42
920. Stephanie Delloye Amsterdam, 2015 4u42
921. Lonneke Rietveld New York, 2015 4u42
922. Bob Rietveld New York, 2015 4u42
923. Marleen Vermeulen New York, 2016 4u42
924. Peter van de Kamp Amersfoort, 2016 4u42
925. Ellen Verzijl Rotterdam, 2017 4u42
926. Nienke Slobbe Rotterdam, 2016 4u42
927. Linda van der Ham Rotterdam, 2015 4u43
928. Joost van Beek Rotterdam, 2016 4u43
929. Jolanda Mik Rotterdam, 2016 4u43
930. Rens Veerman Rotterdam, 2017 4u43
931. Vivian Leijen Amsterdam, 2014 4u43
932. Annemarie Evers Rotterdam, 2017 4u44
933. Marten Dijkstra Amsterdam, 2017 4u44
934. Ilona van der Meer Rotterdam, 2019 4u44
935. Janno Roele Rotterdam, 2019 4u44
936. Peter Frank Haarmans Rotterdam, 2019 4u44
937. Jan Lankwarden Parijs, 2019 4u44
938. Marije Tolsma-Groen New York, 2015 4u44
939. Marion Luijten Rotterdam, 2017 4u44
940. Brigitte Mulders Amsterdam, 2016 4u44
941. Jolanda Hiddink Rotterdam, 2017 4u44
942. Janneke Nijmeijer Rotterdam, 2017 4u44
943. Peter de Leng Rotterdam, 2015 4u45
944. Renee Wittens Diever, 2015 4u45
945. Stefan de Bruijn Amsterdam, 2016 4u45
946. Janny Meijdam Rotterdam, 2016 4u45
947. Femke Debeij Rotterdam, 2017 4u45
948. Annelies Bol Rotterdam, 2017 4u45
949. Uwe Berlijn, 2018 4u45
950. Mariska Iyimen Rotterdam, 2019 4u45
951. Monique smits Rotterdam, 2019 4u45
952. Michael Bijl Rotterdam, 2019 4u45
953. Thirza de Booij Rotterdam, 2019 4u45
954. Judith van Hoorn Rotterdam, 2018 4u46
955. Caroline Mol Rotterdam, 2018 4u46
956. Edwin van Haarlem Amsterdam, 2017 4u46
957. Wouter Monden Zoutelande, 2017 4u46
958. Jorg Rousseeuw Amsterdam, 2018 4u46
959. Ramón Haen Valencia, 2018 4u46
960. Michel Meevers Scholte Rotterdam, 2019 4u46
961. Manon Eindhoven, 2015 4u46
962. Sabine Bomba Rotterdam, 2017 4u46
963. Anouk Breeman Rotterdam, 2017 4u46
964. Nicolien Opdam Eindhoven, 2017 4u46
965. Martijn Lokman Rotterdam, 2015 4u47
966. Astrid Jalving Klazienaveen, 2016 4u47
967. Monique de Lange Rotterdam, 2016 4u47
968. Ton Versluis Rotterdam, 2017 4u47
969. Arnolein Jager-Bronsema Rotterdam, 2017 4u47
970. Karin Vermeulen Rotterdam, 2017 4u47
971. Bram van Graafeijland Inverness, 2018 4u47
972. Eline Wagemaker Amsterdam, 2018 4u47
973. Ron Scheerder Amsterdam, 2016 4u47
974. Peter Raap New York, 2018 4u47
975. Celina van der Kaap New York, 2018 4u47
976. Ad Koolen Oslo, 2018 4u47
977. Nancy Schill Rotterdam, 2019 4u47
978. Rene Sloos Rotterdam, 2019 4u47
979. Talitha Zondag Rotterdam, 2018 4u48
980. Kim Trouerbach New York, 2017 4u48
981. Tessa Wijshake Barcelona, 2017 4u48
982. Erik Eisma Berlijn, 2018 4u48
983. Joske Rotterdam, 2019 4u48
984. Marijana Zivanovic – Roskam Rotterdam, 2019 4u48
985. Marc Wiewel Amsterdam, 2014 4u48
986. Gera van Boven Terneuzen – Hulst, 2015 4u48
987. Marianne Vrijsen Rotterdam, 2015 4u48
988. Marie Vlietstra Terneuzen- Hulst, 2015 4u48
989. Frank Bon Helsinki, 2015 4u48
990. Harold van de Wakker Berlijn, 2016 4u48
991. Janneke Poort New York, 2016 4u48
992. David Demey Antwerpen, 2017 4u48
993. Richard Muilerman Berlijn, 2015 4u49
994. Selma Dag Parijs, 2016 4u49
995. Jessica Hoogeland Rotterdam, 2016 4u49
996. Tess de Jong Rotterdam, 2017 4u49
997. Frank Coppelmans Rotterdam, 2017 4u49
998. Mariette Stiefelhagen Berlijn, 2017 4u49
999. Kike Beintema Rotterdam, 2018 4u49
1000. Wendy Kramer-Dekker Amsterdam, 2018 4u49
1001. jessica de pagter New York, 2018 4u49
1002. Suzanne Neggers Eindhoven, 2015 4u49
1003. Desiree Maastricht, 2019 4u49
1004. Theo van Son Rotterdam, 2017 4u50
1005. Annelies Bol Rotterdam, 2019 4u50
1006. Terry de Jong Rotterdam, 2019 4u50
1007. Ed van Reijswoud Rotterdam, 2019 4u50
1008. Marion laanstra Terschelling, 2016 4u50
1009. Kees Vonk Nice – Frankrijk, 2016 4u50
1010. Janneke Koch Rotterdam, 2017 4u50
1011. José Hendriksen Rotterdam, 2017 4u50
1012. Erica de Haas Rotterdam, 2017 4u50
1013. Lianne de Visser -Wielemaker Burgh-Haamstede, 2015 4u51
1014. Maarten Korz Berlijn, 2016 4u51
1015. Linda koster Utrecht, 2017 4u51
1016. Michael Bijl Rotterdam, 2018 4u51
1017. Krista Bulthuis Parijs, 2018 4u51
1018. Marcel de Voer Parijs, 2018 4u51
1019. Marieke van den Hoek Rotterdam, 2018 4u51
1020. Willem Struijs Zeeland, 2017 4u51
1021. Gerdy Heek Rotterdam, 2018 4u51
1022. Geeske van Meerveld Rotterdam, 2019 4u51
1023. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2019 4u51
1024. Helena Veenma Rotterdam, 2019 4u51
1025. Annelies Bol Rotterdam, 2018 4u51
1026. Wilma de Ru Utrecht, 2018 4u52
1027. Mirjam Lefevere Rotterdam, 2016 4u52
1028. Rob van Woudenberg Burg-Haamstede – Zoutelande, 2017 4u52
1029. Robbert Kalinski Rotterdam, 2019 4u52
1030. Rianne van der Linde Rotterdam, 2019 4u52
1031. Arthur Visser Rotterdam, 2018 4u52
1032. Rinyanne Dirksma Slachtemarathon, 2016 4u52
1033. Jan Westerman Enschede, 2016 4u52
1034. Heleen van Duist Rotterdam, 2017 4u52
1035. Rob Kuiper Rotterdam, 2017 4u52
1036. Stef van Sikkelerus Rotterdam, 2015 4u53
1037. Paul Gereke Rotterdam, 2015 4u53
1038. Jan Hobo Zaltbommel, 2016 4u53
1039. Lianne Boer Rotterdam, 2016 4u53
1040. Henk van der Voort Rotterdam, 2017 4u53
1041. René Davids Berlijn, 2017 4u53
1042. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2018 4u53
1043. Jantine Meijer Rotterdam, 2017 4u53
1044. Emilie Den Hartog Rotterdam, 2019 4u53
1045. Jack Eijberts Rotterdam, 2019 4u53
1046. Bob Schoute Rotterdam, 2019 4u53
1047. Brian Gerrits Rotterdam, 2019 4u53
1048. Peter Leest Parijs, 2019 4u53
1049. José Cvetanovic Parijs, 2019 4u53
1050. Bob Blaauw Zeeuws Vlaanderen, 2017 4u54
1051. Yvonne Lee Rotterdam, 2018 4u54
1052. Marc Gilijamse Eindhoven, 2017 4u54
1053. Eugenie Penders-Guljé Ronde Venen Marathon, 2017 4u54
1054. Patricia van der Sijde Rotterdam, 2017 4u54
1055. Michael Bijl Amsterdam, 2017 4u54
1056. Ton Horseling Amsterdam, 2015 4u55
1057. Stef van Sikkelerus Barcelona, 2016 4u55
1058. Mark Verschoor Rotterdam, 2016 4u55
1059. Mellinda Eindhoven, 2016 4u55
1060. Maret Busch Leiden, 2017 4u55
1061. Laurens Van walraven london, 2017 4u55
1062. Wilfred New york, 2018 4u55
1063. Aafke de Vries Rotterdam, 2019 4u55
1064. Ivar Krols Rotterdam, 2019 4u55
1065. Patrick Slinger Rotterdam, 2018 4u56
1066. Judith van der Horst Leiden, 2018 4u56
1067. Marc Van der borght Ieper iffields, 2018 4u56
1068. Floriaan Tasche New York, 2017 4u56
1069. E van der Heide Rotterdam, 2019 4u56
1070. Roel Bulthuis Winterswijk, 2015 4u56
1071. Kristien Vanluyd Visé, 2016 4u56
1072. Gerrianne Brinkman Berlijn, 2016 4u56
1073. Mellinda Beumkes Eindhoven, 2016 4u56
1074. Menno krijnen Amsterdam, 2015 4u57
1075. Miranda Boom Rotterdam, 2016 4u57
1076. Martine Baldé New York, 2016 4u57
1077. Annemieke Bronkhorst Rotterdam, 2018 4u57
1078. Paul Brans New York, 2018 4u57
1079. Barbara Bosland Amstelveen, 2019 4u57
1080. Gerrie Harmsen Rotterdam, 2019 4u57
1081. Emilie Hoek-Hofs Spijkenisse, 2017 4u58
1082. Miranda Noordermeer Rotterdam, 2017 4u58
1083. Jacqueline Wouters Amsterdam, 2018 4u58
1084. Peter Meijer Rotterdam, 2019 4u58
1085. Maaike Somers Rotterdam, 2019 4u58
1086. Tim zandboer Rotterdam., 2019 4u58
1087. Lilian Weber Rotterdam, 2015 4u58
1088. Bert Wauters Aalter (BE) Bostrail 44,53 km., 2016 4u58
1089. Pauline Overeem Berlijn, 2015 4u59
1090. Marie Vlietstra Kustmarathon Zeeland, 2015 4u59
1091. Wilma Gerlach-van den Heuvel Londen, 2016 4u59
1092. Miranda Boom Amsterdam, 2016 4u59
1093. Siska Groen Rotterdam, 2017 4u59
1094. Kim Trouerbach Rotterdam, 2017 4u59
1095. Nancy Schill Rotterdam, 2017 4u59
1096. Edwin van Benthem Amsterdam, 2017 4u59
1097. Peter Breukers Greidemarathon (enige deelnemer), 2017 4u59
1098. Margriet Swinkels New York, 2018 4u59
1099. Wouter Rotterdam, 2019 4u59
1100. Felicie van Vree Rotterdam, 2018 5u00
1101. Noury Rotterdam, 2018 5u00
1102. Michel du Chatinier Rotterdam, 2016 5u00
1103. Marielle van der Wardt Utrecht, 2017 5u00
1104. Erik Meijer Rotterdam, 2017 5u00
1105. Mirjam Stuivenberg Rotterdam, 2017 5u00
1106. Arjen van Wifferen Curacao, 2014 5u01
1107. Natalia Rakhorst Rotterdam, 2017 5u01
1108. Emilie Hoek-Hofs Rotterdam, 2017 5u01
1109. Myra Hijzen Eindhoven, 2017 5u01
1110. Christel Ophuis Rotterdam, 2018 5u01
1111. Carla Bosch Zeeland, 2018 5u01
1112. Emiel Voskuilen Rotterdam, 2017 5u02
1113. Geert Timmerman Amsterdam, 2016 5u02
1114. Mark Potze Rotterdam, 2015 5u02
1115. Marianne Bos Berlijn, 2016 5u02
1116. Niek Wijnen Rotterdam, 2016 5u03
1117. Richard Duijvelaar Rotterdam, 2017 5u03
1118. Tymen Reitsma Rotterdam, 2017 5u03
1119. Fenneke Mensinga Stadskanaal, 1966 5u03
1120. Nicolette Seelaar Rotterdam, 2017 5u03
1121. Vera Butter Rotterdam, 2018 5u03
1122. Esther Bothoff Rotterdam, 2018 5u03
1123. Ed steur Rotterdam, 2017 5u03
1124. Jantine Meijer Westerkwartier, 2018 5u03
1125. Annemieke Ooms Frankfurt, 2017 5u04
1126. Patricia van der Sijde New York, 2017 5u04
1127. Tobias van Rijn Rotterdam, 2018 5u04
1128. Arno van Heijst Rotterdam, 2018 5u04
1129. Sylvia de Jong Rotterdam, 2018 5u04
1130. Eddy van Horssen Berlijn, 2018 5u04
1131. Bas Lacor Rotterdam, 2018 5u04
1132. Nathalie Sanchez Rotterdam, 2019 5u04
1133. Alexander Sanchez Rotterdam, 2019 5u04
1134. Gert Amsterdam, 2016 5u04
1135. Annemarie Luykx Rotterdam, 2017 5u05
1136. Debbie Meijer Rotterdam, 2017 5u05
1137. Theo van Son Rotterdam, 2018 5u05
1138. Ilona van der Meer Amsterdam, 2018 5u05
1139. Rhode Hagmeijer Gent, 2018 5u05
1140. Annewil Stelloo Rotterdam, 2019 5u05
1141. Ate Reitsma Rotterdam, 2019 5u05
1142. Corine Rotterdam, 2019 5u05
1143. Karin van Duijn Rotterdam, 2017 5u06
1144. Wendy Kramer-Dekker Valencia, 2017 5u06
1145. Lianne Boer Rotterdam, 2017 5u06
1146. Gerard Radstaat Amsterdam, 2016 5u06
1147. Eric Philipsen Interlaken-Jungfrau, 2016 5u06
1148. Jacqueline Dirks Eindhoven, 2015 5u07
1149. Jeroen Bakker rotterdam, 2017 5u07
1150. Mariska Iyimen Amsterdam, 2017 5u07
1151. Jolijn Philippa Rotterdam, 2018 5u07
1152. Fleur Rotterdam, 2018 5u07
1153. Hester de Broekert Kustmarathon Zeeland, 2018 5u07
1154. Karin Muller Chicago, 2018 5u07
1155. Gonny Bergevoet Rotterdam, 2018 5u08
1156. Klaas van der Vegt Rotterdam, 2018 5u08
1157. Petra Tummers Rotterdam, 2019 5u08
1158. Tono Wondergem Kustmarathon Zeeland, 2015 5u08
1159. Karin Sterk Barcelona, 2015 5u08
1160. Lyanda Hoogewerf Rotterdam, 2016 5u08
1161. Lunsing Cazemier Utrecht, 2017 5u08
1162. Christel Ophuis Lissabon, 2015 5u09
1163. Anneloes van Huuksloot Rotterdam, 2017 5u09
1164. Ed Appeldoorn Rotterdam, 2018 5u09
1165. Natalia Rakhorst Berlijn, 2018 5u09
1166. Aad van Vliet Rotterdan, 2019 5u09
1167. Thomas Wortelboer Rotterdam, 2019 5u09
1168. Rafi Wazir Amsterdam, 2017 5u10
1169. John Valstar Amsterdam, 2017 5u10
1170. Leontien Schuiling Rotterdam, 2019 5u10
1171. Carline Rotterdam, 2019 5u10
1172. Martin Reins Barcelona, 2015 5u10
1173. Marian Cordes Amsterdam, 2015 5u10
1174. Tessa Wijshake Parijs, 2015 5u10
1175. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2015 5u11
1176. Frederik Hulshof Rotterdam, 2017 5u11
1177. Wichard Cuperus Rotterdam, 2018 5u11
1178. Hanna van der Stok Amsterdam, 2018 5u11
1179. Lianne Blonk Valencia, 2018 5u11
1180. Tanja den Bak Amsterdam, 2018 5u11
1181. Ali Phoa Amsterdam, 2018 5u11
1182. Yvonne Staats New York, 2016 5u12
1183. Jan-Piet Janssen Rotterdam, 2018 5u12
1184. Adrie Bergwerff Rotterdam, 2019 5u12
1185. Nicolle van den Boom Rotterdam, 2019 5u12
1186. Ingrid van den Nieuwenhof New York, 2016 5u12
1187. Ans Busser Rotterdam, 2017 5u12
1188. Karin Andersson Rotterdam, 2015 5u13
1189. Nadia Diacone Amsterdam, 2015 5u13
1190. Tim Busschops Rotterdam, 2017 5u13
1191. Nadine Icario-Eyssen Rotterdam, 2018 5u13
1192. Lilly Burggraaf Rotterdam, 2017 5u13
1193. Romy De Schutter Rotterdam, 2018 5u13
1194. Anita Neidhöfer Rotterdam, 2019 5u13
1195. Geert-Jan Lebesque Rotterdam, 2019 5u14
1196. Stefan Mets Rottetdam, 2017 5u14
1197. Patricia hemmer Rotterdam, 2017 5u14
1198. Nicolette Schuurman Rotterdam, 2016 5u15
1199. Sanne van den Berg Rotterdam, 2017 5u15
1200. Alex Brinkmans Rotterdam, 2017 5u15
1201. Laurens Van walraven rotterdam, 2018 5u15
1202. Hieke Osinga Berlijn, 2018 5u15
1203. Karin Muller Berlijn, 2018 5u15
1204. Stephanie van Delsen Rotterdam, 2019 5u15
1205. Renate van Dop-de Leeuw New York, 2018 5u16
1206. Annette Witterholt New York, 2018 5u16
1207. Louisa Heddes Rotterdam, 2019 5u16
1208. Wendy Dekker Rotterdam, 2019 5u16
1209. Louisa Heddes Rotterdam, 2019 5u16
1210. Claire van Roon Rotterdam, 2019 5u16
1211. Cynthia Enthoven Rotterdam, 2017 5u16
1212. Jos Aikema Rotterdam, 2017 5u16
1213. Angele Wagelmans Rotterdam, 2015 5u17
1214. Ruud Kolka Leiden, 2015 5u17
1215. Myra Hijzen Rotterdam, 2017 5u17
1216. Wilfried van Ettinger Rotterdam, 2019 5u17
1217. Peter Knudsen Slachtemarathon, 2016 5u18
1218. Christina Hendriks-Weijde Loch Ness, Inverness, 2018 5u18
1219. Ruben Hendriks Loch Ness, Inverness, 2018 5u18
1220. Martin van Veluw Rotterdam, 2019 5u18
1221. Therese Hessels Rotterdam, 2015 5u18
1222. Natalie in ’t Veld Rotterdam, 2016 5u18
1223. Robert Verbeek, 2016 5u19
1224. Erika Geers Eindhoven, 2016 5u19
1225. Scarlet Verveen Rotterdam, 2017 5u19
1226. Monique De Jong Rotterdam, 2019 5u20
1227. PytsjeYtsjeRijpma Rotterdam, 2019 5u20
1228. Myra Hijzen Leiden, 2016 5u20
1229. Stef van Sikkelerus Chicago, 2015 5u21
1230. Wilma Leunge Lissabon, 2015 5u21
1231. Elisa Middendorp Rotterdam, 2018 5u21
1232. Joke Heijmans Rotterdam, 2018 5u21
1233. Arthur Stijns Zeeuws-Vlaanderen, 2018 5u21
1234. Geraldine van Hees Rotterdam, 2019 5u21
1235. Richard van Dieken Rotterdam, 2018 5u22
1236. Maurice Mol Athene, 2018 5u22
1237. Jorien Quaak Rotterdam, 2019 5u22
1238. Yvar Garritsen Rotterdam, 2019 5u22
1239. Marie Vlietstra Zoutelande, 2016 5u22
1240. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2017 5u22
1241. Arjen van Wifferen Maastricht (IRONMAN), 2015 5u23
1242. Helmi Verbon Berlijn, 2018 5u23
1243. Madeleine Sigtermans Amsterdam, 2018 5u23
1244. Ruth Vervaet Rotterdam, 2019 5u23
1245. Cees van der Sijs Rotterdam, 2018 5u24
1246. Simone Titaleij New York, 2017 5u24
1247. Hetty Janssen-Hollander Rotterdam, 2019 5u24
1248. Arie van der Harst Australian Outback Marathon, 2016 5u24
1249. Yoandi van der Horst Rotterdam, 2017 5u24
1250. Ineke Huijsdens Rotterdam, 2018 5u25
1251. Ellen van Dilst Leiden, 2018 5u25
1252. Paulien van Gijn New York, 2018 5u25
1253. Suzanne Neggers New York, 2018 5u25
1254. Tanco Mulderij Rotterdam, 2019 5u25
1255. Aukelien Visser Parijs, 2019 5u25
1256. Gertjan van Diggelen Rotterdam,, 2017 5u26
1257. Esther Wiekens Amsterdam, 2016 5u27
1258. Tanja den Bak Rotterdam, 2018 5u27
1259. Anique singerling Rotterdam, 2018 5u28
1260. Liane Otten Eindhoven, 2017 5u29
1261. Thea Drost Amsterdam, 2016 5u29
1262. Arie de Jager Eindhoven, 2016 5u30
1263. Guillaume Doeswijk Moscow (Rusland), 2016 5u30
1264. Matthieu van Leeuwen Kustmarathon van Zeeland, 2016 5u30
1265. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2017 5u30
1266. Gwenda Supit Rotterdam, 2019 5u30
1267. Judith Roemersma Tel Aviv, 2019 5u30
1268. Hendrien Godschalk Rotterdam, 2018 5u31
1269. Annecarlijn Rotterdam, 2019 5u31
1270. Claudia van de Ketterij Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
1271. Silco Saaman Kustmarathon Zeeland, 2015 5u31
1272. Frans Eindhoven, 2018 5u32
1273. Huib den Hollander Rotterdam, 2019 5u33
1274. eric de wit Rotterdam, 2019 5u33
1275. Enrico Antonacci Rotterdam, 2019 5u34
1276. Gera van Boven Kustmarathon Zeeland, 2016 5u34
1277. Hubert Amsterdam, 2015 5u35
1278. Marion Coenraad Leiden, 2017 5u35
1279. PytsjeYtsjeRijpma Mumbai, 2019 5u35
1280. Laura Broenink Vaals-Maastricht, 2019 5u36
1281. Alexandra Wilkinson Rotterdam, 2017 5u36
1282. Karin Muller Liverpool, 2018 5u37
1283. Peter Crol Parijs, 2019 5u37
1284. Aafje Rotterdam, 2018 5u38
1285. Saskia Verburg Rotterdam, 2019 5u38
1286. Joanne Kleppers-Pellikaan Berlijn, 2016 5u39
1287. Karin Muller New York, 2017 5u40
1288. Caroline Koene Rotterdam, 2019 5u41
1289. Hanneke Benschop Amsterdam, 2017 5u41
1290. Martin Vermeer Rotterdam, 2018 5u43
1291. Willem Struijs Iten, Kenia (Rift Valley Maratho, 2018 5u44
1292. Hinde Dijkhuis Amsterdam, 2018 5u47
1293. Natasja Hallema Amsterdam, 2017 5u48
1294. Joke Heijmans Lissabon, 2017 5u50
1295. Ingrid loots New York, 2018 5u50
1296. Ronald Van der Vliet Rotterdam, 2018 5u51
1297. Corine du Pree Rotterdam, 2019 5u51
1298. Leeneman Amsterdam, 2016 5u55
1299. Jelle Troost Parijs, 2018 5u59
1300. Mariette Kuilman Parijs, 2015 6u00
1301. William Schuring Jungfrau marathon Interlaken, 2017 6u02
1302. Bert Smit Rotterdam, 2019 6u12