Pagina 1 van 1

weekindeling week 2 veranderen

Geplaatst: 25 jul 2021, 19:19
door lindakalinski
Goedenavond Rob,

Omdat ik afgelopen zaterdag de hele dag in de auto heb gezeten vanuit Italiƫ, kon ik mijn training van 10 km niet doen. Ik heb morgen normaal gesproken een rustdag, maar ik wil die nu ruilen met afgelopen zaterdag. Ik zie dat je de weekindeling ook per week kan veranderen, alleen ik kan niet klikken op de pijltjes die achter de training staan om dit te kunnen veranderen. Mijn cursor geeft een kruisje van pijltjes aan en er gebeurt niets. Kan jij zien wat er aan de hand is?

groet, Linda

Re: weekindeling week 2 veranderen

Geplaatst: 26 jul 2021, 17:09
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Linda,

Als je die pijtjes ziet klik je op de training en sleep je hem naar de juiste dag. Dus op het moment dat je dat kruis ziet kun je slepen.
Lukt dat wel?

Ik hoor het graag als je er niet uitkomt.

Er is ook nog een tweede optie. Je kunt ook als je de training invoert (op de "verkeerde" dag), de datum van de training aanpassen. Onder "Mijn trainingen" zie je hem dan met de juiste datum staan.

Blijde groet,
Rob

Re: weekindeling week 2 veranderen

Geplaatst: 26 jul 2021, 21:47
door lindakalinski
Hoi Rob,

Top, bedankt voor je hulp!

Groet, Linda