Pagina 1 van 1
omslagpunt bepalen
Geplaatst: 03 jun 2020, 10:53
door Maarten Jan van Dijk
Ik wil graag 1 juli starten met 100 dagen trainingschema van sportrusten. Maar ik wil graag een professionele test doen om mijn omslagpunt te bepalen. Liever dit niet zelf bepalen, want dan blijft er een stemmetje twijfelen in mijn hoofd of het echt wel klopt enzo. Kan ik ergens terecht hiervoor in de komende tijd...? Of is alles op corona-slot?
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 05 jun 2020, 08:47
door Koen - Sportrusten
Ha Maarten Jan,
In welke stad/omgeving zoek je iemand voor de test?
Koen
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 13 jun 2020, 16:24
door Ruuddevos
Goedemiddag,
Voor mij geldt hetzelfde verhaal. Ben net abonnee geworden en wil ook omslagpunt bepalen. Ik woon in Hoofddorp.
Zit het wellicht in het abonnement opgenomen?
Groet,
Ruud
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 16 jun 2020, 09:18
door Koen - Sportrusten
Ha Ruud,
Je kunt ook zelf een test doen en je gegevens opsturen. Als je 10 minuten rustig inloopt en dan 3 kilometer zo hard mogelijk loopt, kunnen we je omslagpunt goed bepalen. De gemiddelde hartslag van je laatste kilometer kun je als omslagpunt nemen.
Meld je ook even aan voor het webinar van maandag. Dan hebben we het er uitgebreid over:
https://sportrusten.webinargeek.com/hoe ... usten-site
Wordt vervolgd!
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 16 jun 2020, 18:53
door Ruuddevos
Dank Koen, en ik heb mij inderdaad al aangemeld voor de webinar van 22 juni. Zin in
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 17 jun 2020, 08:42
door Koen - Sportrusten
Tot dan Ruud!
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 02 jul 2020, 11:29
door ljsmitmartens
Ik heb afgelopen zondag een 5 km voluit gelopen. Is op basis daarvan ook mijn omslagpunt te bepalen?
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 03 jul 2020, 08:36
door Koen - Sportrusten
Hier is zeker een omslagpunt mee te prikken.
Vanaf minuut 18 komt je hartslag niet meer onder de 175 en je maximale hartslag lijkt over de 180 te gaan (?). Dat is niet helemaal goed te zien in deze screenshot.
Je kunt je omslagpunt op 175 zetten. Kan zijn dat hij nog ietsje hoger is, maar 175 is uitstekend om mee te starten.
Koen
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 04 jul 2020, 19:32
door ljsmitmartens
Dankjewel!!
Re: omslagpunt bepalen
Geplaatst: 07 jul 2020, 11:06
door Koen - Sportrusten
Graag gedaan!