Pagina 1 van 1

Halve marathon + Marathon

Geplaatst: 21 apr 2020, 11:51
door Erik van der V.
Hey hallo!

Binnenkort start ik met het 100 dagen schema, nu is het zo dat door het verschuiven van de NN Marathon Rotterdam, ik in twee weken tijd een halve (Eindhoven) en een hele marathon gepland heb staan.

Hoe kan ik dit verwerken in mijn 100 dagen schema ? :)


Ik hoor graag tips!!

Groet, Erik

Re: Halve marathon + Marathon

Geplaatst: 21 apr 2020, 21:58
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Erik,

Je kunt gewoon trainen voor de hele. De week voor de halve skip je de trainingen in de dagen voor de halve, zodat je goed uitgerust aan de halve begint.
Ik weet niet precies wat je doel is, maar ik zou niet helemaal voluit gaan op de halve, om je wat te sparen voor de hele.
De week na de halve zou ik alleen nog maar 2 keer wat verder gaan vogels kijken, zodat je goed hersteld voor de hele. En de laatste week voor de hele kun je gewoon het schema aanhouden.

Blijde groet,
Rob

Re: Halve marathon + Marathon

Geplaatst: 23 apr 2020, 12:17
door Erik van der V.
Hi Rob,

Bedankt voor je reactie.

Vrij duidelijk allemaal, wel nog een laatste vraag.

Welke hartslag zou je aanraden? Op dit moment is mijn omslagpunt 187 en een tijd van 48 min op 10 KM.

Zelf dacht ik rond de 150 of is dit te hoog?

Re: Halve marathon + Marathon

Geplaatst: 23 apr 2020, 21:21
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Erik,

Eerder te laag, je marathonhartslag is 161.
D2 is voor jouw 151 tot 168. Dus tot je 100 dagen beginnen kun je voornamelijk hier in trainen. En één keer per week hierboven. ;)

Blijde groet,
Rob