Pagina 1 van 1
Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 15 mar 2020, 06:56
door Conar
Goedemorgen Rob,
Komt er vanuit sportrusten een richtlijn hoe nu verder te trainen? Ik vond het schema tot nu toe erg prettig. Ik zou het fijn vinden als jullie aangeven hoe nu verder te trainen totdat er een nieuwe datum is voor de marathon.
Groetjes Conny
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 15 mar 2020, 11:32
door adehair
Hoi dat is mijn vraag ook idd. Heuvelland marathon afgelast.
ik dacht het schema te blijven volhouden zoals de laatste weken. 4 keer per week , intensiteit zoals schema met piek 14 km in weekend.
als datum bekend is weer laatste week zoals schema.
vraag me af of dat een plan is.
groet Aukje
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 16 mar 2020, 08:58
door LoesJanssen
Ik ben ook benieuwd! In het filmpje van gisteren werd aangeraden 2 x op hartslag te trainen (in mijn geval marathon hartslag), maar wordt daar de lage/hoge of intensieve hartslag mee bedoeld? Ik hoor het graag!
Groet Loes
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 16 mar 2020, 19:26
door RunningRob - Sportrusten
Hoi allen,
Ja, Janneke en Koen raden in hun filmpje aan om 2 keer op wedstrijdhartslag te (blijven) trainen en 1 keer vogels kijken. Dan houd je je conditie goed vast. En als je traint voor de halve of de hele marathon dan kun je dus een keer op lage en een keer op de hoge hartslag trainen.
Op het moment dat een nieuwe datum bekend is kun je het 100 dagen schema instellen op deze nieuwe datum en dan het nieuwe schema (weer) gaan volgen.
Maar als je 4 trainingen wilt blijven trainen dan is daar uiteraard ook niets op tegen.
Blijde groet,
Rob
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 17 mar 2020, 17:30
door mrgrtbns
Toch nog even een vraagje.
Is het ook handig om met afstanden te varieren?
BV 1x kort op hoge hartslag, en 1x langer op lage hartslag,
en de week daarop andersom ofzo
Of elke x 8km en dan wisselen met lage en hoge hartslag
Of doe ik nu te moeilijk? hahaha
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 17 mar 2020, 21:54
door Conar
Dat zou ik zeker variƫren
Ik doe bijv 12km op lage hartslag, 10km iets hoger en 7km intensief als ik 3 trainingen per week blijf doen.
Groetjes Conny
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 17 mar 2020, 22:10
door RunningRob - Sportrusten
Hoi,
Je kunt variƫren in afstand en hartslag. In principe geld: hoe intensiever de training, hoe korter de afstand.
Blijde groet,
Rob
Re: Hoe nu verder trainen?
Geplaatst: 18 mar 2020, 14:46
door mrgrtbns
Dank je!