Pagina 1 van 1

Altijd een volle neus

Geplaatst: 28 jan 2018, 08:47
door jleeuwer
Nu een tijdje begonnen om te wennen aan neusademhaling, maar tevens ook de eerste horde tegengekomen: Altijd een volle neus. Ik heb bijna altijd een verstopte neus. Ik heb wel de oefening uit Zuurstofwinst (neus vrijmaken) geprobeerd, maar dit helpt toch onvoldoende. Het feit dat er continu snot heen en weer beweegt in je neus, ook als die niet volledig verstopt is, geeft een flink benauwd gevoel.

Iemand ervaring mee?

Vandaag een neusdouche aangeschaft. Ga maar eens proberen om regelmatig met een zoutoplossing te spoelen. Wellicht kan dit de cyclus doorbreken. Mijn hoop is dat ademhalingsoefeningen op termijn ook ervoor kunnen zorgen dat de neus wat meer open blijft.

Re: Altijd een volle neus

Geplaatst: 28 jan 2018, 22:41
door RunningRob - Sportrusten
Hoi,

Heb je dit ook als je niet hard loopt? Dus heb je dan ook een verstopte neus of een licht gevoel van verkoudheid?

Groet,

Rob

Re: Altijd een volle neus

Geplaatst: 29 jan 2018, 09:17
door jleeuwer
Eigenlijk altijd wel. En net twee weken op vakantie geen meter hardgelopen maar dat maakt ook geen verschil.

Re: Altijd een volle neus

Geplaatst: 30 jan 2018, 20:50
door RunningRob - Sportrusten
Kun je ook eens een arts vragen? Lijkt wel wat op allergie...
Mijn vrouw klaagde ook dat ik zo vaak verkouden was, wat ik altijd ontkende want ik voelde me niet verkouden.

Totdat iemand mij erop attent maakte dat het nog wel eens allergie kon zijn, en dat bleek dus waar te zijn...

Blijde groet,

Rob

Re: Altijd een volle neus

Geplaatst: 30 jan 2018, 22:25
door jleeuwer
Mijn huisarts heeft ook wel eens aan een allergie gedacht. Ik heb een basic testje gedaan voor een aantal veel voorkomende allergieën, maar die test was helaas negatief. Misschien toch nog eens teruggaan om nog wat door te zoeken. Dank voor de suggestie iig.