Pagina 1 van 1
wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 07 jan 2018, 16:09
door MeritvM
Beste sportrusters,
Ik heb de volgende vraag.
Komend weekend staat voor mij de al lang geplande halve van Egmond op de planning. Nu ben ik tijdens de training daarvoor geblesseerd geraakt en heb 2 maanden niet kunnen lopen. Inmiddels hersteld en sinds 30 dec het sportrusten programma voor Rotterdam aan het volgen. Ik denk er over om die halve als het mogelijk is om te zetten naar de kwart marathon van Egmond. Ik voel dat een halve iets te snel komt voor mij. Als dit mogelijk is, hoe ga ik die 10km komend weekend het beste indelen binnen dit programma? Kan ik die al eerder in mijn schema als een voluit training lopen of liever in marathon HS laag? En stel dat hij niet is om te zetten, wat adviseren jullie dan hoe de halve te lopen?
Ik hoor graag, dank!
Groetjes, Merit
Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 07 jan 2018, 21:08
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Merit,
Leuk te horen dat je in Egmond loopt, zo'n beetje het hele Sportrusten team loopt er ook
Als je de kwart doet zou ik deze gewoon voluit doen en deze als een 10k voluit training beschouwen in je schema. Op de dag dat je eigenlijk je 10k voluit moet lopen, doe je gewoon de training die gepland stond op 14 januari (de dag van Egmond)..
Mocht je wel de halve doen in Egmond, dan zou ik hem doen op marathonhartslag. Dan is de wedstrijd niet zo belastend en loop je minder kans je blessure weer op te lopen. Zorg wel dat je goed hersteld bent voor je het schema weer oppakt (dus pak een paar extra rustdagen)
Succes!
Blijde groet,
Rob
Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 08 jan 2018, 15:19
door MeritvM
Dank voor je antwoord Rob duidelijk!
Leuk dat jullie er ook allemaal zijn.
Ik maak er een weekend van met overnachting en pastaparty in hotel Zuijderduin
Ik hoop dan toch dat mijn startnr omgezet kan worden naar de kwart marathon, want ik ben bang dat ik de halve op dit moment nog niet op mijn marathonhartslag binnen de limiet van drie uur ga halen
Groetjes, merit
Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 10 jan 2018, 10:07
door MeritvM
Goedemorgen Rob,
Gelukkig kan ik in Egmond met mijn startnummer voor de halve gewoon de kwart lopen hoor ik net
Ik heb nog wel een aanvullende vraag. Komende week staat in het schema voor mij donderdag 9km marathon HS hoog (146) en zaterdag vogels kijken 5k. Hoe kan ik het beste de week invullen, welke training wanneer met het oog op de kwart marathon die ik ga lopen als voluit 10k?
Groetjes, Merit
Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 11 jan 2018, 22:32
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Merit,
Goed te horen dat je de kwart kan lopen
je kun teven in je schema opzoeken wanneer je weer een 10K voluit moet lopen en dan vul je daar de gegevens in van Egmond. Je kunt de datum dan ook veranderen in 14 januari. Als die dag is aangebroken dan kun je de training doen die je eigenlijk op 14 januari zou doen.
Zaterdag zou ik een extra rustdagje inlassen, En volgende week beginnen met een training vogels kijken. Er even vanuit gaande dat je blssure niet opspeelt kun dan gewoon het schema weer oppakken.
Succes!
Rob
Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 12 jan 2018, 09:13
door MeritvM
Helemaal goed dank je wel!
Jullie ook succes bij de Halve en wie weet tot ziens daar

Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 12 jan 2018, 15:45
door mariekemeisje
Succes, ook ik loop de kwart als 10Km voluit training .
Het wordt goed weer

Re: wedstrijd Egmond hoe in te delen in programma?
Geplaatst: 12 jan 2018, 20:30
door MeritvM
Leuk! Jij ook succes. Naast het weer is ook het tijd gunstig voor ons
